Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Hama Čistící štěteček Digi-Klear (5612)
238 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Profesionální štětec s průměrem 12mm na čištění optiky. Pro malé optické plochy digitálních fotoaparátů, videokamer, mobilních telefonů.


Hama Čistící štěteček Lenspen MiniPro II (5614)
280 Kč

251 Kč
+ doprava zdarma

Profesionální štětec s průměrem 8mm na čištění optiky. Pro malé optické plochy digitálních fotoaparátů, videokamer, mobilních telefonů.


Hama Optic HT čistící set pro optické plochy (5932)
210 Kč
+ doprava zdarma

Optic HTMC, čistící set na optiku. Čistící štěteček s balónkem na ofukování, čistící kapalina ‚HTMC-special‘, 12 ml a 30 x čistící papírová utěrka.


POLAROID LensPen Professional
339 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Polaroid LensPen Professional je skvělým nástrojem pro čištění optických čoček v objektivech, dalekohledech, okulárech, brýlích nebo mikroskopech. Jeho kvality oceníte také při čištění ploch displejů smartphonů a tabletů, nebo i hodinek.


Carl Zeiss Cleaning Kit
679 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada na čistění optiky nejvyšší kvality. Obsahuje ofukovací balónek, čistící štěteček, roztok s rozprašovačem, mikrovláknovou utěrku a 100 vlhčených čistících ubrousků v praktickém pouzdře.


Madman Lens pen

Madman Lens pen

Hodnocení: 5
190 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Čistící pero na optiku. Nečistoty na objektivu mohou zkazit i ty nejlepší záběry z akce. Vyhněte se jim díky malému skladnému pomocníkovi – čistícímu peru. Toto pero šetrně, ale přesto účinně vyčistí veškeré nečistoty z vašeho objektivu a vaše záběry pak budou ještě lepší a ostřejší.


POLAROID Čistící sada 5 produktů
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Víceúčelová čistící sada Polaroid pro digitální fotoaparáty a videokamery, která obsahuje 5 základních čistících produktů potřebných pro údržbu a péči Vašeho fotoaparátu nebo videokamery. Čistí nečistoty, prach a otisky prstů z objektivů a LCD monitorů.