Dětská fotoalba

Velikost: 10x15

Široká nabídka produktů z kategorie Dětská fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Dětská fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
  • Velikost
    10x15
    ×
Tradag Fotoalbum Hračky modré
1x

Tradag Fotoalbum Hračky modré

369 Kč

Foto-album Hračky modré pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat atd. Desky alba jsou laminované a na přední straně doplněné o plastický měsíček, stuhu a rámeček pro vložení vlastní fotografie o rozměru 8×6 cm. Nápis baby je opatřen efektním lesklým lakem, který na fotografii není moc vidět.

Tradag Fotoalbum baby Sova modré

Tradag Fotoalbum baby Sova modré

229 Kč

Foto-album Sova modré se sovičkou pro fotky vašich dětí a hlavně kluků. Laminované desky, kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém podkladu k zasunutí fotky. Ke každé fotce můžete připojit popis po straně. Výborná kvalita za příznivou cenu.

Tradag Fotoalbum Adéla
2x

Tradag Fotoalbum Adéla

269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

Tradag Fotoalbum Adam
2x

Tradag Fotoalbum Adam

269 Kč

Krásné foto-album s krokodýlem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně kluků v tradiční modré barvě. Album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Měsíček růžové
2x

Tradag Fotoalbum Měsíček růžové

229 Kč

Foto-album Měsíček růžové pro fotky miminek a batolat v růžovém provedení. Na deskách má veselý motiv měsíčku a otvor pro vložení fotky vašeho miminka. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotografií a místem na popis vedle každého obrázku.

Tradag Fotoalbum Měsíček modré
5x

Tradag Fotoalbum Měsíček modré

229 Kč

Foto album Měsíček modré pro fotografie miminek a batolat v modré barvě. Na deskách má pěkný motiv měsíčku a okénko pro vložení fotky vlastního mimča. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotek a místem na popis vedle každého obrázku. Do alba se vejde 200 fotek 10×15.

KPH Dětské fotoalbum Baby fantasy růžové
3x

KPH Dětské fotoalbum Baby fantasy růžové

389 Kč

Fotoalbum na 300 fotek 10×15 cm s růžovým dinosaurem a blýskavou ražbou na deskách. Laděno do starorůžového odstínu. Album obsahuje systém průhledných kapes na papírových listech a vedle každé fotografie je místo na popis události.

Tradag Fotoalbum Růžové s kočárkem

Tradag Fotoalbum Růžové s kočárkem

229 Kč

Foto-album Růžové s kočárkem na fotky miminek, batolat a všech dětiček v růžovém provedení pro holčičky. Album má šitou vazbu, laminované desky, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

KPH Dětské fotoalbum Baby vision modré

KPH Dětské fotoalbum Baby vision modré

440 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejné fotoalbum na fotky dětí v modré variantě. Zaujme hlavně velkorysým prostorem pro vložení vlastích fotek na přední desce dosahující dojmu fotogalerie. Fotky jednoduše přilepíte na vložený papír a zasunete z boku.