Cowon AW2 / 64GB Silver

Cowon AW2 / 64GB Silver

Cowon Car Black Box AW2 je revoluční černá skříňka pro vozidla se dvěma kamerami, které snímají v rozlišení Full HD. Nadstandartní kvalitu záznamu si užijí zejména automobiloví nadšenci a řidiči, kteří chtějí mít své vozidlo stále pod kontrolou. Úhel záběru 140 stupňů, Wi-Fi pro spojení se smartphonem. Celý popis
Od prodejce MALL
18 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
11 539 Kč
-39%

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 828202

Popis

Cowon Car Black Box AW2 je revoluční černá skříňka pro vozidla se dvěma kamerami, které snímají v rozlišení Full HD. Nadstandartní kvalitu záznamu si užijí zejména automobiloví nadšenci a řidiči, kteří chtějí mít své vozidlo stále pod kontrolou. Úhel záběru 140 stupňů, Wi-Fi pro spojení se smartphonem.

Nahrávat v reálném čase lze z obou kamer v Full HD kvalitě 1920 × 1080 pixelů rychlostí 30 snímků za sekundu. Díky velkému pozorovacímu úhlu 140 stupňů budete schopni natáčet vše důležité. Ať už je den, prší nebo je noc, obraz, který pořídíte bude vždy krásně viditelný zásluhou CMOS senzoru.

V kameře je zabudován Wi-Fi modul pro připojení chytrého zařízení. S aplikací Smart Manager, pro iOS i Android, si můžete stahovat záznamy bez potřeby manuálně vyndávat paměťovou kartu, měnit nastavení, upgradovat firmware nebo sledovat kamery v reálném čase. K dispozici je i pokročilé nastavení, jako rozlišení nahrávání, napájení nebo citlivost senzoru.

Cowon AW2 je připraven na každou situaci a nabízí více módů, díky kterým se jim přizpůsobí. Jízdní mód se zapne s nastartováním motoru a bude natáčet každý okamžik. Nebudete se ale muset bát, že by vám došla paměť, protože se starý záznam automaticky přemazává. V parkovacím módu se budou kamery spouštět jenom při okolním pohybu a záznam vám tedy nezaplní paměť.


cowon aw1