Insta360 ONE X2

Insta360 ONE X2

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
360° outdoorová kamera s robustním, voděodolným tělem (IPX8). Rozlišení 5.7K při 30 fps. 1,33“ dotykový displej, čtyři mikrofony pro 360° audio, automatický střih videa a úpravy pomocí aplikace Insta360 One, možnost ovládání hlasem, luxusní stabilizace obrazu FlowState, SteadyCam režim. Celý popis
Partner: CZC.CZ
11 690 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

28.1.2022 - 31.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067429722

Popis

Miniaturní digitální kamera do ruky Insta360 ONE X2

Pořizujte ty nejúžasnější okamžiky z vašeho života kdykoliv a kdekoliv s touto unikátní 360° digitální kamerou Insta360 One X2, která se vám vejde pohodlně do ruky i do kapsy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na co se můžete těšit?

 • 360° obraz i zvuk
 • rozlišení 5,7K
 • voděodolná s IPX8
 • stabilizace FlowState
 • 1,33" dotykový displej
 • automatický střih videa a úpravy pomocí aplikace Insta360 One
 • možnost ovládání hlasem

Mimořádná kvalita záběrů i zvuku

Od běžných momentů vašeho dne až po ty nejdůležitější chvíle, zachyťte svůj život tak, jak se skutečně odehrává.

Kamera je za tímto účelem vybavena párem 360° objektivů o celkovém rozlišení 5.7K při 30 fps pro zachycení obrazu v mimořádné super kvalitě a zároveň je také vybavena hned čtveřicí citlivých mikrofonů pro skutečné 360° audio.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Luxusní stabilizace obrazu

To vše doplněno o luxusní stabilizaci FlowState s vylepšeným algoritmem, která se postará o opravdu stabilní obraz i bez gimbalu, a to opravdu ať už natáčíte při jízdě na koni, cyklo vyjížďce, při běhu, při lyžování či snowboardingu apod.

Filmové studio v kapse

Kamera vám umožňuje vytvářet krátká a opravdu vychytaná videa, kde můžete opravdu popustit uzdu své fantazii. Využijte řadu inteligentních šablon a vytvářejte snímky hodné Hollywoodských filmů. Shot Lab se o vše postará za vás. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mimořádně odolná

Kamera Insta360 One X2 Vás kromě funkcí ohromí také svou mimořádnou odolností. Ač působí kamera možná křehce, opak je pravdou. Kamera má robustní odolné tělo, které je vodotěsné až do 10 metrů se stupněm krytí IPX8. S pouzdrem je možné kameru používat pod vodou v hloubce až 45 metrů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další vychytané funkce

 • rychlé přeformátování na video o rozměrech 16:9, 1:1 a 9:16 pro snadné sdílení na Instagramu, YouTube, Facebooku, TikToku a dalších
 • dokonalé sledování lidí, zvířat a dalších pohybujících se objektů s algoritmem, který se postará o to, že zůstanou vždy ve středu obrazu
 • okamžité vyrovnání horizontu s funkcí Horizont Lock
 • čas i prostor, bude ve vaší moci, můžete zpomali rychlost videa anebo ho naopak pořádně zrychlit to vše s funkcí Timeshift
 • vytvářejte fotografie i videa bez lidí. s funkcí ghost town
 • poutavé barvy u záběrů natočených pod vodou bez využití externích filtrů díky funkci AquaVision
 • natáčení za šera i za slabého osvětlení díky PureShot
 • živé vysílání ve 360° záběru.
 • možnost ovládání prostřednictvím Apple Watch anebo spárování s AirPods

Klíčové vlastnosti

360° outdoorová kamera s robustním, voděodolným tělem (IPX8). Rozlišení 5.7K při 30 fps. 1,33“ dotykový displej, čtyři mikrofony pro 360° audio, automatický střih videa a úpravy pomocí aplikace Insta360 One, možnost ovládání hlasem, luxusní stabilizace obrazu FlowState, SteadyCam režim, ShotLab. Funkce: zámek horizontu, neviditelná selfie tyč, TimeShift, zmrazení scény, hlasové ovládání, ghost town, auto frame, aquavision, pureshot, HDR, kompatibilní s Apple Watch a AirPods, multiview, live stream 360°. Baterie s kapacitou 1630 mAh pro až 80 minutové natáčení. Světelnost f/2.0. ISO 100–3200. Podpora micro SD. Rozměry 46 × 113 × 30 mm. Hmotnost 149 g.