MIO MiVue J60

80%
Hodnocení: 4
MIO

MIO MiVue J60

80%
Hodnocení: 4
MIO

- 3 roky záruka se službou Door-To-Door
Kamera MiVue J60 s širokoúhlým 150° objektivem zaznamenává dění před vozem ve Full HD rozlišení. 3osý G-senzor, GPS, Wi-Fi, parkovací režim. Celý popis

2646
4 1
3 390 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 646 Kč
-21%
Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1278432

Popis

Popis produktu

Hlavní specifikace:

 • Full HD 1080p záznam
 • širokoúhlý záznam – 150°
 • GPS
 • Wi-Fi
 • upozornění na rychlostní radary
mio mivue J60

Vysoká kvalita videozáznamu v rozlíšení Full HD

Autokamera MiVue™ J60 je pripravená zachytit každý detail pomocí záznamu ve vysokém rozlíšení Full 1080p HD pri 30 snímcích/s, úhlem záberu 150° a clonou F1.8. Každou vterinu zaznamená 30 videozáberu, takže výsledný záznam je jasný a vylucuje jakékoliv pochybnosti.

Špickové možnosti pripojení – integrované Wi-Fi

Možnost okamžité zálohy videí do chytrého telefonu nebo sdílení pres aplikaci MiVue™ Pro pomocí integrované Wi-Fi. Presunutí vašeho drahocenného záznamu z kamery do telefonu nebo stolního pocítace nebylo nikdy jednodušší. Firmware kamery MiVue™ J60 lze aktualizovat a prenos dat z kamery zrychlit pomocí aktualizace WIFI OTA (Over-the-air), takže vaše zarízení bude stále aktuální.

Integrované GPS – nahrávání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uložené údaje o souradnicích GPS a vaší rychlosti. Mužete si tak být jistí, že máte v prípade potreby uložené všechny potrebné informace. Modul GPS je na rozdíl od jiných výrobcu kamer do auta zabudovaný prímo v kamere, takže nemusíte pripojovat žádné externí zarízení. Funkce GPS obsahuje také rychlostní výstrahy a polohy rychlostních radaru, takže vám pomáha dodržovat povolenou rychlost.

Parkovací režim nahrává vždy i bez prítomnosti ridice

Díky nejmodernejší technologii detekce pohybu se kamera MiVue™ J60 automaticky aktivuje a nahraje video na základe detekce pohybu pred vozidlem. Díky této funkci sbíráte dukazy, i když nejste ve voze.

Skrytá – neruší výhled

MiVue™ J60 je vyrobena tak, aby se vám lépe rídilo. Proto je možné nainstalovat kameru za zpetné zrcátko, aby na prístrojové desce nebyly žádné zbytecné predmety, a vy tak meli volný výhled ven.

Bezpecnost predevším – upozornení na radary

Kamera MiVue™ J60 obsahuje predinstalovanou databázi radaru, takže budete vždy vedet, jak rychle mužete jet. Data jsou také aktualizována po celou dobu životnosti zarízení, takže s Mio mužete jezdit naporád. Kamera MiVue™ J60 je rovnež vybavena hlasovým upozornováním na rychlost, takže budete vždy vedet, zda a kdy musíte zpomalit.

Bezpecnost predevším – upozornení na radary

Kamera MiVue™ J85 obsahuje predinstalovanou databázi radaru, takže budete vždy vedet, jak rychle mužete jet. Data jsou také aktualizována po celou dobu životnosti zarízení, takže s Mio mužete jezdit naporád. Kamera MiVue™ J85 je rovnež vybavena hlasovým upozornováním na rychlost, takže budete vždy vedet, zda a kdy musíte zpomalit.

Vytvorena pro zvýšení bezpecnosti – Pokrocilé asistencní systémy pro ridice (ADAS)

Upozornení a pripomenutí vám pomohou bezpecne dorazit do cíle. Práve z tohoto duvodu je kamera MiVue™ J60 vybavena predinstalovanými pokrocilými asistencními systémy pro ridice (ADAS). Úcelem kamery MiVue™ J60 je vaše bezpecnost.

Sledování pohybu pomocí G-Sensoru

Pokud 3-osý G-Sensor zaregistruje náhlou zmenu pohybu, automaticky spustí nouzový záznam události, který je chránen proti prepsání. Mužete rídit v klidu s vedomím, že vaše kamera dává pozor za vás.

Technické detaily:

 • záznam ve Full HD 1080p rozlišení
 • skleněná optika se světelností F1,8 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě.
 • záznamový úhel 150°
 • GPS záznam
 • 3osý G-senzor
 • video formát .MP4 (H.264)
 • automatická detekce nehody
 • slot pro microSD karty až do kapacity 128GB

Obsah balení:

 • kamera MiVue J60
 • nabíječka do auta
 • držák do auta
mio mivue J60

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ rozlišení Full HD
Max. rozlišení videosekvence

Max. rozlišení videosekvence

Full HD (1920 x 1080)
mini USB ano
Vodotěsnost ne
HDMI výstup

HDMI výstup

ne
Typ výměnné paměti

Typ výměnné paměti

microSD / microSDHC
Outdoor/venkovní ne
Do auta ano
Šířka 100 mm
Výška 38.8 mm
Hloubka 34 mm
Hmotnost 79 g
Barva

Barva

černá