MIO MiVue J85

MIO MiVue J85

Kamera MiVue J85 s širokoúhlým 150° objektivem zaznamenává události ve Full HD či v až 1600p rozlišení. 3osý G-senzor. GPS záznam, Wi-Fi, parkovací režim. Celý popis
3 990 Kč
3 647 Kč
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
29.1.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1278433

Hodnocení (18)

92 %
514 x
43 x
30 x
20 x
11 x

Recenze (7)

Všechny recenze
Autor si přál zůstat v anonymitě
nema display
neni ju za oknom vidiet
skvely obraz aj v tme
Autor si přál zůstat v anonymitě
Odporúčam..

Popis

Kompaktní a lehká autokamera

Hlavní specifikace:

 • 2,5K 1600p záznam
 • širokoúhlý záznam – 150°
 • GPS
 • Wi-Fi
 • upozornění na rychlostní radary
mio mivue J85

Dokonalá kvalita obrazu – Prémiový snímac STARVIS CMOS

Díky vysoce kvalitnímu snímaci STARVIS CMOS produkuje kamera MiVue™ J85 záznamy se špickovým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných svetelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, at chcete záznam použít jako vzpomínku, kterou budete mít naporád, nebo jako dukaz k prubehu události.

Špickové možnosti pripojení – integrované Wi-Fi

Možnost okamžité zálohy videí do chytrého telefonu nebo sdílení přes aplikaci MiVue™ Pro pomocí integrované Wi-Fi. Presunutí vašeho drahocenného záznamu z kamery do telefonu nebo stolního pocítace nebylo nikdy jednodušší. Firmware kamery MiVue™ J85 lze aktualizovat a prenos dat z kamery zrychlit pomocí aktualizace WIFI OTA (Over-the-air), takže vaše zarízení bude stále aktuální.

Skrytá – neruší výhled

MiVue™ J85 je vyrobena tak, aby se vám lépe rídilo. Proto je možné nainstalovat kameru za zpetné zrcátko, aby na prístrojové desce nebyly žádné zbytecné predmety, a vy tak meli volný výhled ven.

Integrované GPS – nahrávání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uložené údaje o souradnicích GPS a vaší rychlosti. Mužete si tak být jistí, že máte v prípade potreby uložené všechny potrebné informace. Modul GPS je na rozdíl od jiných výrobcu kamer do auta zabudovaný prímo v kamere, takže nemusíte pripojovat žádné externí zarízení. Funkce GPS obsahuje také rychlostní výstrahy a polohy rychlostních radaru, takže vám pomáha dodržovat povolenou rychlost.

Sledování pohybu pomocí G-Sensoru

Pokud 3-osý G-Sensor zaregistruje náhlou zmenu pohybu, automaticky spustí nouzový záznam události, který je chránen proti prepsání. Mužete rídit v klidu s vedomím, že vaše kamera dává pozor za vás.

Mimorádný záznam– 2,5K QHD 1600p

Ve dne nebo v noci, tato kamera zaznamená vše. Se 150° zorným úhlem a clonou F1,8 zachytí vše, co pri jízde vidíte. Vaše cesta se nahrává v rozlišení 2,5K QHD 1600p, takže bude zaznamenán každický detail vaší jízdy.

Bezpecnost predevším – upozornení na radary

Kamera MiVue™ J85 obsahuje predinstalovanou databázi radaru, takže budete vždy vedet, jak rychle mužete jet. Data jsou také aktualizována po celou dobu životnosti zarízení, takže s Mio mužete jezdit naporád. Kamera MiVue™ J85 je rovnež vybavena hlasovým upozornováním na rychlost, takže budete vždy vedet, zda a kdy musíte zpomalit.

Vytvorena pro zvýšení bezpecnosti – Pokrocilé asistencní systémy pro ridice (ADAS)

Upozornení a pripomenutí vám pomohou bezpecne dorazit do cíle. Práve z tohoto duvodu je kamera MiVue™ J85 vybavena predinstalovanými pokrocilými asistencními systémy pro ridice (ADAS). Úcelem kamery MiVue™ J85 je vaše bezpecnost.

Parkovací režim nahrává vždy i bez prítomnosti ridice

Díky nejmodernejší technologii detekce pohybu se kamera MiVue™ J85 automaticky aktivuje a nahraje video na základe detekce pohybu pred vozidlem. Díky této funkci sbíráte dukazy, i když nejste ve voze.

Výhled dokola – podpora zadní kamery

Prizpusobte zarízení svým požadavkum: kamera MiVue™ J85 je kompatibilní se zadní kamerou MiVue™ A30, která zachycuje situaci za vozidlem, takže vaše cesta bude zaznamenána ze všech úhlu pohledu.

Technické detaily:

 • záznam v 2,5K 1600p rozlišení
 • skleněná optika se světelností F1,8 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě.
 • záznamový úhel 150°
 • GPS záznam
 • 3osý G-senzor
 • video formát .MP4 (H.264)
 • automatická detekce nehody
 • slot pro microSD karty až do kapacity 128GB

Obsah balení:

 • kamera MiVue J85
 • nabíječka do auta
 • držák do auta
mio mivue J85