Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Herní konzole XBOX ONE

Herní konzole Xbox ONE se těší velké oblibě pro svůj vysoký výkon, kompaktní rozměry a 4K rozlišení.

Jaké jsou nejlepší hry pro XBOX ONE?

Které Xbox ONE hry jsou nejpopulárnější? Red Dead Redemption 2, Zaklínač 3: Divoký hon, Halo Wars 2, Forza Horizon 4, Gears 5 a řada dalších.

Xbox One X vs. PlayStation 4 Pro

  • Pokud jste nároční hráči, jistě si pokládáte otázku, která z těchto svou ultimativních konzolí je lepší. Co se týká výkonu, v ničem si nezadají a od obou můžete čekat skvělý výkon, 4K a nové technologie. Zásadní rozdíl tedy bude hlavně v ovládání, exkluzivních hrách a online službách.

V ovládání pocítíte rozdíl díky ovladačům, které jsou koncipované trochu jinak, bude tedy záležet na tom, jak se vám drží DualShock 4, který se dodává k PlayStationu, a jak pohodlný je vám Wireless Controlled od Xboxu.

Téměř všechny zásadní AAA hry jsou na Xbox i PlayStation. Samostatnou skupinou jsou ale exkluzivní hry pro jednu, či druhou konzoli. Například všechny hry Halo jsou pouze na Xbox, takže pokud jste fanoušek, budete se muset zkrátka spolehnout na Xbox. Exkluzivními hrami na PlayStation jsou například Days Gone či Last Of Us Part II.

Podstatné jsou také online služby, které konzole nabízí. Zatímco Xbox vsází na Xbox Game Pass či Xbox Live, u PlayStationu se spoléháte na PlayStation Network a PlayStation Plus. Pokud chcete ty samé hry z konzole hrát i na počítači s Windows 10, poohlédněte se po Xboxu, který tuto technologii nabízí pomocí Play Anywhere.