LG E440 Optimus L4 II, bílá

LG E440 Optimus L4 II, bílá

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech smartphonů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE.

E440 Optimus L4 II, se řadí mezi chytré telefony s podporou operačního systému Android 4.1 JB. Propracovanou konstrukci vystihují znatelné hrany v kombinaci kovu a měkkého plastu obsahuje 3,8“ dotykový displej. Telefon pochází z oficiální české distribuce s českým menu a dokumentací.
Celý popis
2 990 Kč
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 569592

Popis

Jednolitý design

Jednolitý design
Zaoblené tvary a čisté linie jsou nejen příjemné na pohled, ale přístroj díky nim také dobře padne do ruky a držet jej je jako sen.

Třpytivá zadní část

Zaujměte ostatní designem zadní strany, která se nádherně leskne a přitahuje pozornost třpytivou povrchovou texturou.

Laserové rytí

Laserové rytí

Objevte estetickou krásu, o jejíž existenci jste neměli ani tušení, u telefonu s laserově rytými detaily, který vypadá ještě štíhlejší, než ve skutečnosti je.

1700mAh baterie s velkou kapacitou

Žijete rušným mobilním životem, proto potřebujete na celý den větší kapacitu baterie. LG Optimus L4 II vybavený 1700mAh baterií s technologií SiO+ splňuje tento požadavek a ve srovnání s ostatními modely má mnohem větší výkon.

Pokročilá funkce QuickMemo

Pokročilá funkce QuickMemo

Zaznamenejte jednoduše cokoli, co potřebujete, a napište k tomu poznámku s funkcí QuickMemo. Můžete také telefonovat nebo si prohlížet webové stránky a současně mít na pozadí otevřené své ručně psané zprávy. Už si nemusíte pamatovat složitá čísla a poznámky.

Režim host

Režim host umožňuje vytvořit druhé heslo, s jehož pomocí mohou hosté odemknout váš telefon a získat přístup k fotografiím, videím a jinému obsahu dle vaší volby.

Hlavní tlačítko s LED diodou

Návrhy fotografií

Nyní můžete být v obraze a zároveň působit stylově s inteligentním LED diodovým osvětlením, které vás různými barvami upozorňuje na příchozí hovory, e-maily a zprávy.

K mobilnímu telefonu můžete také zakoupit: