Nákupní seznamy

Dejte vědět, co byste si přáli. Elegantně… Díky nákupním seznamům, které můžete s kýmkoliv sdílet.

K čemu slouží?

  • Abyste mohli svým blízkým jednoduše naznačit, co byste si přáli.
  • Jako seznam zamýšlených nákupů, když už máte vybráno, ale nakupovat budete později.

Návod na vytvoření nákupního seznamu

none

Koupit později

V detailu zboží hledejte tlačítko Vložit do seznamu. Kliknutím na něj zboží přesunete do Hlavního nákupního seznamu. Ten slouží jako „odkládací prostor“, ze kterého zboží roztřídíte, až budete mít čas.

none

Klientské centrum

Do svých nákupních seznamů se dostanete přes klientské centrum.

none

Nákupní seznam(y)

Klikněte na Hlavní nákupní seznam, kde uvidíte veškeré zboží, u něhož jste klikli na Vložit do seznamu. Hlavní nákupní seznam je neveřejný, proto je potřeba vytvořit vlastní nákupní seznamy, které pojmenujete podle potřeby. Hledejte tlačítko Přidat nákupní seznam v levém menu a vytvořte vlastní seznam(y).

none

Přesun zboží v seznamech

Zboží můžete mezi nákupními seznamy libovolně přesouvat nebo ho ze seznamů mazat. Počet zboží ani počet seznamů není nijak omezen. Nyní již stačí zboží z Hlavního nákupního seznamu přeřadit do příslušného vlastního seznamu pomoci volby „přesunout do jiného seznamu“, kterou naleznete u každého zboží v seznamu.

none

Editace v seznamu

Nákupní seznamy můžete přejmenovávat a také k nim přidávat poznámky, anebo je zveřejnit, pokud chcete. Učiníte tak zaškrtnutím tlačítka Veřejný nákupní seznam pod seznamem zboží. Následně se vám nabídnou možnosti, jak seznam sdílet s přáteli.