Tamron 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro CANON (5 let záruka)

Značka: Tamron Náš kód: 1060003

Doprava zdarma

Tamron 24-70 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro CANON (5 let záruka)

Světelný objektiv 24–70 F2,8 se špičkovou obrazovou kvalitou a 5EV stabilizací obrazu. Rychlé a tiché automatické ostření. Konstrukce odolná proti vlhkosti a fluorová ochranná vrstva na optice. Vyroben s důrazem na každý detail. Celý popis

34690
35 990 Kč
34 690 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1060003

Popis

Popis produktu

Vysoce světelný objektiv 24–70 F2,8 s excelentní obrazovou kvalitou. Nový řídící systém Dual MPU (Micro Processing Units) poskytuje rychlé automatické zaostřování s vylepšenou přesností a výkonnou stabilizací obrazu 5 EV. Exkluzivní povrchová úprava eBAND podstatně omezuje výskyt záblesků a stínů, které se mohou objevit v protisvětle. Navíc objektiv poskytuje dodatečnou ochranu díky fluorové povrchové úpravě, konstrukci odolné proti vlhkosti a uzamykatelné cloně. Fotografové mohou využít tento nový objektiv pro široké účely včetně fotografií krajin, portrétů, zpravodajství, cestování a mnoho dalšího.

Sofistikovaný design poskytuje vynikající výkon a vysokou kvalitu obrazu

Použití speciálních, vysoce kvalitních skleněných materiálů zajišťuje přesnou barevnou reprodukci a vynikající ostrost, ideální pro dnešní fotoaparáty s vysokou hustotou pixelů. Optická konstrukce se skládá ze 17 členů ve 12 skupinách a využívá 2 XR (Extra Refractiv Index) členy s mimořádným indexem lomu, 3 LD (Low Dispersion) členy s nízkým rozptylem světla, 3 GM (Glass-Molded aspherical) členy a jeden hybridní asférický člen. Společně minimalizují axiální chromatické aberace, příčné chromatické aberace, sférické aberace a zkreslení, a umožňují kompaktní konstrukci, která dosahuje špičkové kvality obrazu.

eBAND povrchová úprava poskytuje vynikající antireflexní vlastnosti a redukuje nežádoucí záblesky a stíny

Nový model A032 je vybaven speciální povrchovou úpravou eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency), což je technologie, která kombinuje nano-strukturovanou vrstvu s extrémně nízkým indexem lomu spolu s konvenčními vícevrstvými povlaky. Ty zajišťují vynikající antireflexní výkon. Povrchová úprava eBAND podstatně omezuje výskyt nežádoucích záblesků a stínů, které se mohou objevit při fotografování objektů v protisvětle.

Fluorová povrchová úprava a konstrukce odolná proti vlhkosti

Fluorová povrchová úprava nanesená na povrch předního prvku odpuzuje vodu a olej, čímž umožňuje bezpečné a snadné odstranění otisků prstů, nečistot a šmouh. Povrchová úprava také poskytuje vyšší úroveň trvanlivosti a jeho účinnost bude trvat roky. Pro zajištění konstrukce odolné proti vlhkosti jsou na tubusu objektivu umístěna těsnění v oblasti upevnění objektivu a na dalších kritických místech, aby se zabránilo vniknutí vlhkosti a dešťových kapek. Tato vlastnost zajišťuje další díl ochrany při fotografování venku za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Na základě přísných norem kvality hodných řady SP je model A032 vyroben s důrazem na detail

Zvláště pro výrobky řady SP Tamron stanovil přísné normy pro jejich design a kvalitu. Tyto normy se vztahují k optickému designu, mechanickému designu a exteriéru stejně jako k robustnosti výrobku a zlepšení jednotlivých funkcí. Tamron důkladně prozkoumá všechny své konstrukční a výrobní procesy a nabízí výrobky se stále vyšší úrovní přesnosti a kvality. U modelu A032 pomohlo přezkoumání způsobu řízení MTF (Modulation Transfer Function) dosáhnout co nejvyspělejšího a nejlepšího optického výkonu. Mechanické části byly vylepšeny a byl zaveden nový vnější design. K dosažení maximálního optického výkonu zvýšil Tamron přesnost součástek obsahujících každou jednotku prvků objektivu a zvýšil přesnost celkového zoomovacího mechanismu.

Obsah balení:

  • sluneční clona
  • přední krytka
  • zadní krytka
  • pouzdro

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Verze pro Canon
Min. ohnisková vzdálenost

Min. ohnisková vzdálenost

24 mm
Max. ohnisková vzdálenost

Max. ohnisková vzdálenost

70 mm
Světelnost objektivu (W)

Světelnost objektivu (W)

2.8
Světelnost objektivu (T)

Světelnost objektivu (T)

2.8
Počet prvků / skupin 17 / 12
Nejkratší zaostření

Nejkratší zaostření

38 cm
Ultrasonické ostření

Ultrasonické ostření

ano
Optický stabilizátor obrazu

Optický stabilizátor obrazu

ano
Průměr filtru 82 mm
Hmotnost 905 g

Tento produkt v jiných zemích