Sony Live Cards 1000Kč

Sony Live Cards 1000Kč

Hodnocení: 5
1 129 Kč 999 Kč

Předplacené karty pro PlayStation®Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation Store, SingStore a PlayStationHome. Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation 3 (PS3) a PSP (PlayStation Portable) z on-line nabídky služby PlayStation Network.

Sony PlayStation Plus 90 dní karta (CZE)
629 Kč

PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku na 90 dní, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Členství v této službě si lze zakoupit v obchodě PlayStation Store. Jako člen služby PlayStation Plus si můžete užívat následující výhody:

  • Každý měsíc exkluzivní přístup k síti PSN, hrám minis a hrám pro systém PS one.
  • Každý měsíc exkluzivní slevy v obchodě PlayStation Store.
  • Exkluzivní přístup k prémiovým avatarům a dynamickým tématům.
  • Mezi prvními a přednostně získáte přístup k ukázkám her a zkušebním beta verzím.
Sony Live Cards 500Kč

Sony Live Cards 500Kč

Hodnocení: 5
569 Kč 499 Kč

Předplacené karty pro PlayStation Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home. Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation 3 (PS3) a PSP (PlayStation Portable) z on-line nabídky služby PlayStation Network.

Sony PS4 - VR Aim Controller, bílý (PS719899969)
1 699 Kč 1 499 Kč

Zaměřovací ovladač PS4 – VR Aim Controller, bílý (PS719899969) pro PlayStation 4 VR, integrované pohybové snímače, fyzická odezva pomocí vibrace, ovládání DUALSHOCK 4 – vhodné pro praváky i leváky.

Hama nabíjecí stanice pro PS4/PS VR (54412)
579 Kč

Nabíjecí stanice pro herní ovladače PS4 a PS Move. Nabíjecí stanice Hama pro PS4/PS VR (54412) představuje praktickou vychytávku pro nabíjení vašich PlayStation ovladačů na jednom místě. Najednou můžete nabíjet až 4 ovladače. Disponuje pogumovanou základnou pro lepší stabilitu.

Sony PlayStation Plus 365 dní karta (CZE)
1 549 Kč

PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku na 365 dní, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Členství v této službě si lze zakoupit v obchodě PlayStation Store. Jako člen služby PlayStation Plus si můžete užívat následující výhody:

  • Každý měsíc exkluzivní přístup k síti PSN, hrám minis a hrám pro systém PS one.
  • Každý měsíc exkluzivní slevy v obchodě PlayStation Store.
  • Exkluzivní přístup k prémiovým avatarům a dynamickým tématům.
  • Mezi prvními a přednostně získáte přístup k ukázkám her a zkušebním beta verzím.
Sony PS4 Camera V2

Sony PS4 Camera V2

Hodnocení: 4,9
1 399 Kč

Sledujte, poslouchejte, bavte se a sdílejte s přáteli. Nebojte se chatování díky dvěma širokoúhlým objektivům zajišťujícím křišťálově čistý obraz a čtyřem mikrofonům poskytujícím zvuk ve vysoké kvalitě. A díky rozpoznání obličeje a hlasu vás bude systém PS4 poslouchat na slovo.

Speed-Link Jazz pro PS4 (SL-450000-BK)
449 Kč

Nabíjecí stanice a praktický držák na herní ovladače pro Playstation 4. Speedlink Jazz má příjemně kompaktní design a může nabíjet 2 originální ovladače Dualshock najednou, stačí je na ni jednoduše nacvaknout a sejmout je můžete kdykoli. Díky konektoru USB se nabíječka navíc může napájet i z PC.

Speed-Link Twindock pro PS4 (SL-4511-BK)
657 Kč 649 Kč

Nabíjecí stanice a praktický držák na herní ovladače pro Playstation 4. Speedlink Twindock pro PS4 může nabíjet 2 originální ovladače Dualshock najednou, stačí je na ni jednoduše nacvaknout a sejmout je můžete kdykoli. Má pogumovanou protiskluzovou základnu a AC adaptér v balení. Nabíjení trvá pouhé 2,5 hodiny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ostatní příslušenství pro PlayStation.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ostatní příslušenství pro PlayStation výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ostatní příslušenství pro PlayStation akce.