Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK)
649 Kč

Kvalitní, pevná a nadstandartně dlouhá selfie tyč určená především pro akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další. Rámeček na mobilní telefon a dálkový ovladač se spouští (oboje součástí balení) z ní ale dělají vhodné příslušenství i pro mobilní telefon.

Niceboy Dálkový ovladač pro Vega X Pro
299 Kč

Dálkový ovladač je určený akčním kamerám Niceboy VEGA X PRO. Niceboy Dálkový ovladač pro Vega X Pro má dosah až 10 metrů a umožňuje zapínat nahrávání či spoušť při fotografování. Ovladač je vodotěsný až do hloubky 2 metrů, takže kameru můžete dálkově ovládat i při pořizování dechberoucích podvodních záběrů.

DJI Osmo Pocket - Modul ovládání
1 590 Kč 1 391 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šikovný ovladač umožňuje nastavování jak závěsu, tak přímo vaší kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Modul ovládání je opatřený intuitivním kolečkem a tlačítky pro ovládání závěsu a kamery. Můžete tak nastavit osy závěsu či jej vycentrovat a dále nastavit režimy fotografování.

Niceboy Dálkový ovladač pro Niceboy VEGA X
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dálkový ovladač je určený akčním kamerám Niceboy VEGA X. Niceboy Dálkový ovladač pro Vega X má dosah až 10 metrů a umožňuje zapínat nahrávání či spoušť při fotografování. Ovladač má rozměry 43 × 47 × 10 mm a váží pouhých 14 g.

GoPro Karma Controller (RQCTL-001)
12 990 Kč 7 391 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ovladač Karma je letový počítač vše-v-jednom a kamerový ovládací systém pro dron Karma.

LAMAX Dálkový ovladač pro kamery LAMAX W černá
490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šikovné dálkové ovládání je určené akčním kamerám LAMAX W. LAMAX Dálkový ovladač pro kamery LAMAX W je vodotěsný do hloubky až 3 m a s kamerou se snadno páruje pomocí Bluetooth technologie. Kompatibilní s LAMAX W9.1 a LAMAX W10.1.