shumee Automatický vratný naviják na zahradní hadici nástěnný 20 + 2 m
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Tento vratný naviják na zahradní hadici s rozprašovačem a přípojkou můžete připevnit na stěnu a používat ho k zalévání zahradních záhonů, zavlažování trávníků, umývání aut a k dalším venkovním pracím, k nimž je zapotřebí kvalitní proud vody. Nástěnný hadicový naviják dodáváme s již navinutou 20metro

shumee Hadicový naviják s kolečky 45 + 2 m
2 351 Kč
+ doprava zdarma

Tato zahradní hadice s rozprašovačem a přípojkou je ideální k zalévání zahradních záhonů, zavlažování trávníků, umývání aut a dalším venkovním aktivitám, k nimž je zapotřebí kvalitní proud vody. Hadicový naviják dodáváme s již navinutou 45metrovou zahradní hadicí. Jeho součástí je také 2metrová hadi

GoPro The Handler (Floating Hand Grip)
899 Kč

Praktická plovoucí rukojeť je určený kamerám GoPro. GoPro The Handler (Floating Hand Grip) vám pomůže pořídit unikátní a stabilní záběry ve vodě i na souši. Báječně se hodí k pořizování selfie a POV záběrů.

Niceboy Plovoucí rukojeť

Niceboy Plovoucí rukojeť

Hodnocení: 4,9
390 Kč 328 Kč

Rukojeť pro outdoorové kamery ideální pro natáčení ve vodě, protože udrží vaši kameru na hladině.

SENCOR 3Cam Water Set

SENCOR 3Cam Water Set

Hodnocení: 4,7
490 Kč 299 Kč

Sada ke kamerám 3CAM pro použití ve vodě a u vody. Plovoucí držák a poutko v signální oranžové barvě.

GoPro Adventure Kit 2.0 černá
1 399 Kč

Sada doplňků pro akční kameru GoPro je zabalená v praktickém kufříku. GoPro Adventure Kit 2.0 (AKTES-002) je ideální pro turisty a milovníky aktivního životního stylu. Obsahuje QuickClip pro upevnění na čepici, čelenku na hlavu pro super videa z vlastního pohledu a plovoucí rukojeť GoPro Handler.

GoPro Floaty (HERO9 Black)
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO9 Black. GoPro Floaty (HERO9 Black) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Nebrání přístupu k tlačítkům kamery, přednímu displeji, dotykovému displeji a sklápěcím nožičkám pro snadné uchycení.

DJI Osmo Pocket - vložky pro snížení vlhkosti
199 Kč

Sada vložek pro snížení vlhkosti je určená pro akční kameru DJI Osmo Pocket v kombinaci s voděodolným pouzdrem. DJI Osmo Pocket – vložky pro snížení vlhkosti zabraňují zamlžení pouzdra, což vám zajistí dokonale ostré záběry i pod vodní hladinou. Opakované užívání snižuje účinnost vložky. Před použitím nutné uchovávat v suchu.

Madman Plovák pro GoPro HERO3+ s náhradními dvířky (MDMFLOATYGOPROPLUS)
249 Kč

Vodní plovák nabízí nekonečnou zábavu Natáčení vodních sportů jako třeba jízda na vodních lyžích, plavání, potápění, či jízda v rychlém motorovém člunu nebo třeba jen cákání se na mělčině s přáteli, zábava u vody nikdy nekončí, a díky tomuto plováku ji můžete navíc snadno zachytit a uchovat na zim…

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
899 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

Hama Držák s plovákem pro GoPro (4407)
349 Kč 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vodní držák je určený kamerám GoPro a dalším podobným akčním kamerám. Hama Držák s plovákem pro GoPro (4407) umožňuje bezpečné natáčení ve vodě i pod vodou a snadnou lokalizaci kamery. Díky plováku se vám kamera nejen nepotopí, ale i dobře drží a díky výrazné barvě ji budete mít vždy pod kontrolou.

Madman Plovák pro GoPro bez náhradních dvířek (MDMFLOATYNODOOR)
149 Kč

Vodní plovák pro nevšední záběry Díky plováku se vaše kamera při pádu do vody nepotopí. Vy se tak o své zařízení nemusíte obávat, takže si v klidu a bez starostí užijete jízdu na vodních lyžích, plavání, potápění, jízdu v rychlém motorovém člunu a další vaše oblíbené sporty.

Madman Plovák pro GoPro s náhradními dvířky (MDMFLOATYGOPRO)
299 Kč

Vodní plovák nabízí nekonečnou zábavu Natáčení vodních sportů jako třeba jízda na vodních lyžích, plavání, potápění, či jízda v rychlém motorovém člunu nebo třeba jen cákání se na mělčině s přáteli, zábava u vody nikdy nekončí, a díky tomuto plováku ji můžete navíc snadno zachytit a uchovat na zim…

GoPro Floaty (AFLTY-005)
699 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro Floaty (AFLTY-005) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Připevňuje se přímo k zadním dvířkám rámečku u HERO5 Black, ke dvířkám GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

GoPro Adventure Kit

GoPro Adventure Kit

Hodnocení: 5
1 399 Kč

Sada doplňků pro akční kameru GoPro je zabalená v praktickém kufříku. GoPro Adventure Kit (AKTES-001) je ideální pro turisty. Obsahuje QuickClip pro upevnění na čepici, čelenku na hlavu pro super videa z vlastního pohledu a plovoucí rukojeť GoPro Handler.