GoPro Adventure Kit

GoPro Adventure Kit

Hodnocení: 5
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada doplňků pro akční kameru GoPro je zabalená v praktickém kufříku. GoPro Adventure Kit (AKTES-001) je ideální pro turisty. Obsahuje QuickClip pro upevnění na čepici, čelenku na hlavu pro super videa z vlastního pohledu a plovoucí rukojeť GoPro Handler.

SENCOR 3Cam Water Set

SENCOR 3Cam Water Set

Hodnocení: 4,5
490 Kč 295 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada ke kamerám 3CAM pro použití ve vodě a u vody. Plovoucí držák a poutko v signální oranžové barvě.

GoPro Floaty (AFLTY-005)
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro Floaty (AFLTY-005) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Připevňuje se přímo k zadním dvířkám rámečku u HERO5 Black, ke dvířkám GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

Niceboy Plovoucí rukojeť
390 Kč

Rukojeť pro outdoorové kamery ideální pro natáčení ve vodě, protože udrží vaši kameru na hladině.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
899 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

Xiaomi Mi Action Camera Waterproof Case
687 Kč

Voděodolné pouzdro na akční kameru Xiaomi Mi Action Camera, díky kterému můžete natáčet pod vodou. Je zhotoveno z akrylového plexiskla a odolá nárazům, pádům, ledové i slané vodě. Potápět se s ním můžete až do hloubky 45 m.