Pouzdra a obaly pro iPad

Hledáte pouzdro pro Apple iPad 9.7", iPad mini nebo iPad Pro? Zvažte, zda se vám bude hodit obal se stojánkem, klávesnicí nebo pouzdro na iPad s automatickým uspáním a probuzením tabletu.

  • Pouzdra a obaly pro iPad 9.7"

Efektivní ochrana zařízení před poškozením a různými nástrahami v rámci každodenního používání. Pouzdra a obaly pro iPad 9.7" jsou v různém provedení, co se týče barvy, materiálu a designu. Praktická a funkční jsou pouzdra s funkcí tzv. uspání, tj. když pouzdro zavřete či otevřete, tak se iPad uspí, či probudí.

  • Pouzdra a obaly pro iPad mini

Pouzdra a obaly pro iPad mini plní praktickou funkci ochrany iPadu před poškozením, poškrábáním a prodlužují životnost zařízení. Je možné je rozdělit i podle míry ochrany, kterou poskytují či příležitosti, pro kterou jsou využívány.

  • Pouzdra a obaly pro iPad Air

Pouzdra a obaly pro iPad Air ochrání účinně tablet před rýhami, škrábanci a menšími oděrkami. Rovněž ochrání iPad i při pádu, a díky protiskluzové úpravě často zabrání pádu úplně. Mezi kvalitní výrobce se řadí mezi jiné i značka Nilkin.

  • Pouzdra a obaly pro iPad Pro 11"

Praktické řešení v rámci ochrany vašeho zařízení před poškozením i pádem nabídnou pouzdra a obaly pro iPad Pro 11". Populární flip pouzdra známé typu kniha či s vertikálním otevřením prodlouží životnost vašeho zařízení. Některé modely disponují rovněž místem pro Apple Pencil a existuje i speciální pouzdro Apple Smart Keyboard Folio, které je polohovací a má integrovanou klávesnici.

  • Pouzdra a obaly pro iPad Pro 12.9"

Pouzdra a obaly pro iPad 12.9" ochrání váš tablet, a ještě se nabízí na výběr v pestrém provedení. Volit můžete jak pro běžné použití či do extrémních podmínek, voděodolné apod. K dostání jsou rovněž i pouzdra, která skýtají místo i pro Apple Pencil. Klávesnice Apple Magic Keyboard nabízí jak ochranu tabletu při přenášení, tak praktickou klávesnici.

  • Stojánek na iPad

Obal nejen ochrání váš iPad, ale díky efektivnímu řešení může posloužit i jako opěrný a velmi praktický stojánek. Zároveň je i stylovým doplňkem. Hodí se, pokud často sledujete filmy a seriály.

  • Pouzdra a obaly s klávesnicí pro iPad

Nejen Apple vyrábí pouzdra s klávesnicí. Také další výrobci umožňují z iPadu udělat téměř plnohodnotný počítač, proto najdete pouzdra s klávesnicí i pro iPad 9,7" nebo iPad Air. Klávesnice je obvykle přizpůsobená k ovládání systému iOS/ iPadOS a hodí se pro všechny, kteří chtějí na tabletu aktivně pracovat.

  • Originální vs. neoriginální obaly pro iPad

Originální obaly od společnosti Apple jsou konstruovány speciálně pro dané zařízení. Máte tak 100% jistotu, že obal na iPad padne přesně jak má a zařízení neztratí své kouzlo. Apple si dává záležet na materiálech a celkovém zpracování, čemuž odpovídá i cena. Naproti tomu ostatní výrobci dokáží nabídnou levné obaly na iPad, ale zároveň doporučujeme zkontrolovat zpracování a kvalitu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pouzdra a obaly pro iPad.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pouzdra a obaly pro iPad výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pouzdra a obaly pro iPad akce.