Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 434227

Sony PlayStation Store - Naplnění peněženky 1000 Kč

Sony PlayStation Store - Naplnění peněženky 1000 Kč

Předplacené karty pro PlayStation Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home. Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5 a PSP (PlayStation Portable) z on-line nabídky služby PlayStation Network. Celý popis
Produkt se již neprodává
1 129 Kč
1 000 Kč
Zboží od: MALL
1 129 Kč
1 000 Kč

Popis

Dárková karta

Díky kartám pro PlayStation Network může každý využít výhod služby PlayStation Store i bez platební karty. Získá tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní pořízení exkluzivních her, nových písní pro SingStar ze služby SingStore nebo oblečení, doplňků i apartmá do virtuálního světa PlayStation Home.

Pořízení a použití karet pro PlayStation Network je opravdu jednoduché. Jakmile máte kartu, stačí jen:

  • 1. Přihlásit se na PlayStation Network.
  • 2. Navštívit obchod PlayStation Store, zvolit ‚Redeem Codes‘ a zadat kód.
  • 3. A je to! Ihned můžete vložené peníze utrácet, za cokoliv si budete přát.

Snadný a praktický způsob nákupu nových her

Nabíjení peněženky přes Sony Live Cards představuje jednoduchý a praktický způsob pro dobití PlayStation Store kreditu bez použití kreditní karty. Kupte kartu, vložte kód do PlayStation Store a vyberte si další herní pecku!
playstation playstation

Postup – PS4

Postup – PS5