CZ tablety


Odběrné místo Plzeň

Vážení zákazníci, plzeňská prodejna nebude přijímat nové objednávky ve dnech 10. 2. – 23. 2. z důvodu přesunu prodejny do nových prostor. Zboží objednané od 10. 2. si budete moci vyzvednout v Uložence (Koterovská 2039/114, Plzeň). Již připravené zásilky budete moci ještě vyzvednout na prodejně standardně do 5 pracovních dní od obdržení SMS o připraveném zboží.

Na prodejně bude možné přijímat / vydávat reklamace a vracet zboží ve 14 denní lhůtě až do 17. 2. 2017. Od 20. 2. do 23. 2. 2017 nebude možné přijímat a vydávat reklamace.

O otevření nové prodejny vás budeme informovat v druhé polovině února.

Otevírací doba

Po – Pá: 09:00 – 18:00 So – Ne: zavřeno

Adresa nová

Lochotínská 1674/20a
301 00  Plzeň

Možnosti platby

hotovost
platební karty: Visa, MasterCard

Stěhování MALL.cz prodejny Plzeň Stěhování MALL.cz prodejny Plzeň

Jak se k nám dostanete?

GPS: 49°45′13″N 13°22′37″E

Autem
Z centra - sady Pětatřicátníků, směr Karlovy Vary, za mostem Generála Pattona nájezd na kruhový objezd, ještě před vjezdem na kruhový objezd odbočka vpravo. Dostanete se na horní parkoviště obchodní zóny, kde se nachází prodejna MALL.cz

MHD
Po vystoupení z autobusu na zastávce Rondel (u Kauflandu) projdete průchodem mezi McDonald´s a Mojí ambulancí. Průchodem projdete až na horní parkoviště nad Kauflandem, prodejna MALL.cz je po pravé straně (vedle prodejny Pepco).
Vyhledat spojení MHD

Mapa


Ostatní informace

  • Pobočka je plně bezbariérová.
  • Před pobočkou se nachází bezplatné parkoviště.
  • Objednané zboží nelze předem vyzkoušet.

Pobočka nemá vlastní sklad. Veškeré zboží, které je na zobrazeno na internetových stránkách, je na ni doručováno jednou denně na základě vaší objednávky. Produkty značené „Skladem MALL” budou na pobočku doručeny následovně:

  • objednávka do 21:00 - doručení na pobočku následující pracovní den

Jakmile bude vaše objednávka na prodejně připravena, dostanete od nás informační SMS a email.

Fotogalerie