Rady a tipy pro chovatele domácích mazláčků

Jak vybrat krmivo

Výběr vhodného krmiva pro vašeho miláčka může velkou měrou ovlivnit kvalitu a délku jeho života. Díky kvalitní stravě se zvíře dobře vyvíjí, je zdravotně v pořádku a má dostatek fyzických sil.


Jak vybrat krmivo pro psa

Zdraví vašeho pejska výrazně ovlivňuje to, co jí. Vyberte mu proto krmivo, které mu bude svým složením nejlépe vyhovovat. Strava plná živin přispívá k prodloužení a zkvalitnění psího života. Správně živený pes je veselý, má krásnou hustou srst a je v dobré kondici. Pomůžeme vám zorientovat se v široké nabídce psích krmiv a vybrat to nejvhodnější.


Jak vybrat postroj pro psa

Chystáte se svému mazlíčkovi pořídit postroj pro psa, který mu bude perfektně sedět a neomezovat ho v pohybu? Poradíme vám, jak na to.


Jak vybrat náhubek pro psa

Náhubek pro psa by měl patřit k základní výbavě každého pejskaře. Náhubky nejsou určeny pouze pro agresivní psi, neobejdete se bez nich například v dopravních prostředcích. Pejskům mohou zamezit v konzumaci nevhodné potravy v parku a oceníte je často také při návštěvě veterináře. Jak vybrat náhubek pro psa tak, aby plnil svůj účel a pejska neomezoval? Poradíme vám, jak na to!


Jak vybrat krmivo pro kočky

Pro svou kočku jistě hledáte kvalitní stravu. Pomůžeme vám zorientovat se v široké nabídce, abyste vybrali to nejlepší pro její zdraví i mlsný jazýček. Jsou lepší granule, nebo konzervy? A co kočky, které žijí bytě a nechodí ven – mají mít něco speciálního? Podíváme se na to.