Často kladené dotazy na elektronické bidety

Jaká je spotřeba vody, nezvýší se tak spotřeba vody?
Průtok trysky je cca 900 ml za min, důkladně očištěni jste cca za 30–40 vteřin. V porovnání s přesunem do sprchového koutu či nad bidet a se spotřebou vody při nastavování teploty a následném očištění je spotřeba vody elektronickým bidetem zanedbatelná. De facto si nebudete potřebovat ani omýt ruce, a tuto vodu také ušetříte.

Lze nainstalovat bidet na jakoukoliv mísu?
Bidet lze nainstalovat na mísy, které splňují určité rozměry. Vhodnost instalace elektronického bidetu na vaši stávající mísu nejlépe ověříte pomocí papírové šablony. Tuto šablonu Vám rádi zdarma zašleme.

Opravdu nebudu potřebovat toaletní papír?
Na začátku užívání pravděpodobně nebudete věřit, že jste umyti dokonale, ale po pár dnech používání budete toaletní papír opravdu moci ze svého nákupu vyloučit. Toaletní papír možná využijete jen pro otření vody pro rychlejší osušení, to však bude záležet jen na vás.

Musím si sedat na stále stejné místo na míse, aby trysky měli „správný směr“?
Na sedátko elektronického bidetu si budete sedat přirozeně správně, pro menší korekce je možné trysky nastavit na ovládacím panelu.

Jaká je nosnost elektronického bidetu?
Bidety byly testovány se zátěží 150 kg, avšak při dlouhodobém užívání doporučujeme nepřesahovat 130 kg zátěž.

Jak dlouho trvá očištění?
Automatický cyklus se skládá z 1 minuty čištění a 3 minut sušení. Po určité době zjistíte, že jste omyti dokonale za cca 30 vteřin a sušení ukončíte podle pocitu. Jakýkoliv program lze tlačítkem libovolně ukončit či prodloužit.

Je nutné čistění trysek a je nutná výměna?
Trysky jsou vyrobeny z antibakteriálních materiálů a k čištění trysky dochází automaticky. Doporučuje se cca 1× za rok, v závislosti na tvrdosti Vaší vody, vyčistit filtr na přívodní hadici, aby nedošlo k usazování vodního kamene. Při silném znečištění je možné trysky očistit kartáčkem, podrobnosti najdete v návodu na obsluhu. Celý bidet je vhodné otírat jen vlhkým hadrem, bez použití silných čistidel.

Očistí mě trysky opravdu dobře?
Můžeme vám potvrdit a s námi 80 miliónů uživatelů na celém světě, že z toalety budete odcházet s dobrým pocitem. Japonci jsou známí svoji pečlivostí a hygienou a ne nadarmo je synonymem elektronický bidet sousloví „Japonské WC“.

Bidety prodáváte a je tedy jasné, že produkt budete vychvalovat, jsou opravdu nějaká negativa elektronických bidetů?
Snažíme se nevychvalovat, ale jen Vám představit výrobek, který výrazně ovlivní Vaše vnímání hygieny. V případě, že si člověk hledá obhajobu pro svoji současnou situaci, při které se otře suchým papírem a v lepším případě si pak omyje ruce a nechce žít hygieničtěji, můžeme vám nabídnout negativa typu neotřelý vzhled toalety, nutnost napojení na vodu, nutnost elektrické zásuvky, nezvyk. Další nás nenapadají. I tak posuďte sami, zda to jsou negativa či jen výmluvy.

Jsem těhotná, je pro mě bidet vhodný?
Bidet je vhodný pro každého. Obzvláště vhodný je pro děti, ke kterým již nebudete muset chodit a kontrolovat je zda se utřeli dobře, pro seniory a handicapované, kteří mají problém s pohybem, pro rodičky, jejichž intimní partie po porodu jsou velmi citlivé na jakýkoliv drsný a suchý povrch a samozřejmě i pro těhotné, kterým pohyb také nedělá dobře. Jsme si jisti, že další výhody a přínosy bidetu najdete velmi rychle.