AdiFit

Systém adiFIT™ je nejlepší způsob, kterým lze u dětí stanovit správnou velikost bot pro jejich rostoucí nožičky. Tvoří ho vyjímatelná vložka, na které je vyobrazený prostor, kam by správně mělo sahat chodidlo vašeho dítěte. Největší výhodou je, že rodičům i prodejcům pomáhá přímo zjistit, zda bota dítěti správně sedí.

S pomocí adidas adiFIT odpadá problém s výběrem správné velikosti obuvi pro Vaše ratolesti. V obuvi se systémem adiFIT je patentovaná speciální vyjímatelná vložka pro určení správné velikosti obuvi. Jednoduše si vytáhnete vložku a dítě chodidlo přiloží na vložku stejně jako v obuvi. Na této speciální vložce je zobrazen prostor, kam až by mělo chodidlo Vašeho dítěte sahat, aby obuv správně seděla. Jednoduše tak zjistíte, zda daná obuv dítěti vyhovuje.

Vložka adidas adiFIT není vytvarovaná, chodidlo dítěte je teprve ve vývoji, klenba je nevyvinutá a vložka by tak správně měla být zcela rovná. Nezanedbávejte výběr správné velikosti obuvi pro Vaše dítě. V dětství je výběr správné velikosti velmi důležitým faktorem, příliš velká obuv podporuje nepřirozený způsob chůze, naproti tomu příliš malá obuv má za následek nepřirozený vývoj chodidla. Tyto vady se u děti mohou přenést i do dospělosti. Vložka adidas adiFIT je k dispozici téměř v každé dětské obuvi adidas.