Coffee link

Klíčové vlastnosti aplikace Coffee link

  • Příprava nápojů
  • Nápověda a manuály
  • Vytvoření vlastního nápoje
  • Nastavení přístroje
Coffee link aplikace

Upravte si nápoj podle své chuti

V aplikaci Coffee link si můžete prohlédnout veškeré nápoje, které je v přístroji možné připravit. U každého nápoje je také krátký popis, který vypíchne všechny jeho specifikace – sílu aroma, množství použité vody nebo mléka. Nápoj si ale můžete přizpůsobit podle své chuti. Nastavit aroma, teplotu, množství mléka a kávy.

Coffee link aplikace

Sledujte přípravu nápoje

Jakmile si vyberete nápoj, na který máte chuť, začne jej přístroj připravovat a na displeji se zobrazí fáze přípravy v reálném čase – mletí, ohřívání vody, předspaření a nalévání. Jakmile je nápoj hotový a vy jste s výsledkem spokojení, můžete si hodnoty uložit do paměti přístroje a pro příště už nemusíte hodnoty znovu nastavovat.

Coffee link uložení

Vlastní nápoj snadno a rychle

Pro přípravu vlastního nápoje musíte nejprve vybrat sklenici a první surovinu, která má být nalita. Následuje síla aroma, množství kávy, teplota a možnost přidat mléko. Změnit můžete i jméno a obrázek nápoje. Po uložení pošle aplikace tyto informace do přístroje a nápoj se objeví na displeji kávovaru.

Coffe link vlastní nápoj

Coffee link vám napoví

Něco se porouchalo a nevíte si rady? Aplikace v sobě ukrývá intuitivní a interaktivní návod, kde jsou všechna témata vysvětlena krok po kroku prostřednictvím obrázků a videí. Napoví vám, jak na první použití kávovaru a jeho běžnou údržbu. Nastavit si můžete i jeho parametry a měnit jména profilů či ikon.

Coffe link statistiky