Craft teplotní řady

Řada Stay Cool nabízí excelentní chladivý efekt při výkonech v teplých podmínkách. Prádlo vyniká ergonomickým střihem, který Vás nebude omezovat v pohybu. Prádlo Stay Cool používá dva druhy materiálu, pleteninu a síťovinu (Mesh a Mesh Superlight), obojí tkané z šestikanálkového vlákna Coolmax, které díky zvětšenému povrchu dokáže odpařit více vlhkosti a lépe tak chladí.

Řada Be Active Extreme je vyrobena z tenké, lehké a elastické pleteniny, která je schopná Vás udržet v suchu a teple při pohybu v teplém i chladném počasí. Výborná ergonomie a trojrozměrná konstrukce zajišťuje optimální střih a volnost pohybu při těch nejnáročnějších výkonech. Pletenina je na vnitřní straně tvořena šestikanálkovým vláknem (Coolmax Extreme Hexachannel), které zajišťuje odvod vlhkosti od těla. Na vnější straně je použito duté vlákno (Thermolite), které má výborné izolační vlastnosti a udržuje tak tělo v teple.

Řada Be Active je ve světě funkčního prádla legendou. Stalo se jí díky výbornému transportu vlhkosti jak v podmínkách výkonnostního tréninku, tak při závodech. Prádlo Be Active vytváří optimální mikroklima v mírně chladném až chladném počasí. Polyesterové vzduchové kanálky odvádí přebytečné teplo tak, aby nedocházelo k přehřátí organismu. Samotné vlákno pak zajišťuje transport vlhkosti z povrchu pokožky.

Řada Keep Warm je vysoce funkční, lehká první vrstva navržená pro intenzivní aktivity ve studených zimních dnech. Trojrozměrně pletená konstrukce s dutými vlákny a cíleně umístěnými funkčními panely (Bodymapping) udržuje pokožku suchou a zahřátou přesně tak, jak je třeba. Funkční panely jsou v oblečení integrovány beze švů a odpovídají rozdílným fyziologickým vlastnostem jednotlivých částí těla.