EEQ

Pomocí EEQ nebo EEQ Plus firmy Pioneer můžete přizpůsobit zvuk ve voze tak, jako nikdy předtím – vše stisknutím tlačítka EQ. Snadný EQ (EEQ) systém s ohromujícím počtem navržených zvukových kombinací je všestranný a snadno se používá. Tradiční nastavení basů a výšek se tomu nemůže ani přiblížit! Množství funkcí pro úpravu zvuku je uloženo v jediném balíčku.

EEQ obsahuje 5 továrně předvolených ekvalizačních křivek, 3-pásmový ekvalizér, 3-režimovou fyziologickou korekci a 3-režimové zvýraznění výstupu předních reproduktorů (FIE).

EEQ Plus je navíc doplněn o 3-pásmový programovatelný parametrický equalizér (pro každý možný zdroj), SFEQ, nízkofrekvenční filtr (LPF), případně LPF s vysokofrekvenčním filtrem (HPF)* umožňující nastavování kmitočtů a přímé vybuzení subwooferu. Samozřejmě lze udělat nutná nastavení s několika volitelnými možnostmi jako je mezní frekvence a úroveň hloubkového reproduktoru a jeho fáze*. To znamená přímé zvukové ovládání Vašeho hloubkového systému! A nejnovější hlavní jednotky Pioneer, DEH-P7300R, DEH-P6300R, DEH-P4300R(B), DEH-3300(30)R, KEH-P8010R, KEH-P6010R(B) a MEH-P7300R, jsou vybavené dvěma předvolbami pro vytváření vašich oblíbených zvukových křivek s 3-pásmovým parametrickým equalizérem. Funkce SFEQ vám umožní nezávisle ovládat frekvenční charakteristiku předních a zadních reproduktorů, např. přinést vokály dopředu pro přirozenější zvuk.

* Vyjma s DEH-P4300R(B), DEH-3300(30)R, MCD4300CD(-B), MCD6010RD5(-B) a KEH-P6010R(B).

zdroj: Pioneer