Max Air

Technologie Max Air patři do rodiny produktů Nike Air a je navržena tak, aby poskytovala maximální ochranu při opakovaných došlapech.

Boty s technologií Max Air poskytují nejvyšší možnou ochranu před nárazy při často se opakujících tvrdých došlapech. Tlumicí vrstva Max Air pohlcuje sílu nárazu při došlapu chodidla na zem, čímž chrání svaly, klouby a šlachy. Technologie Max Air je navržena tak, aby poskytovala tlumení po celou dobu životnosti bot. Boty s technologií Max Air mají méně materiálu v mezipodešvi a jsou vybaveny objemnými vzduchovými kapslemi. Výsledkem je nízká hmotnost a maximální tlumení, které nejen pocítíš, ale i uvidíš.

VÝHODY TECHNOLOGIE MAX AIR Lehkost: Technologie Max Air vystřídala těžší materiály mezipodešve. Díky ní je možné snížit hmotnost boty bez nutnosti obětovat výkon. Lehké boty dovolují sportovcům uspořit více energii během svého výkonu. Všestrannost: Sportovci mají různé výkonnostní nároky. Tlumicí vrstva Max Air je navržena tak, aby vyhověla specifickým požadavkům každého sportovce při jeho výkonu. Tlumení: Tlumicí vrstva Max Air pohlcuje sílu nárazu při došlapu chodidla na zem, čímž chrání svaly, klouby a šlachy. Tlumení Max Air pak získává zpět svůj původní tvar a je okamžitě připraveno chránit tělo před silou nárazu při dalším došlapu. Díky tomu je tělo sportovců vystaveno menší námaze a únavě. Odolnost: Technologie Max Air je navržena tak, aby poskytovala tlumení po celou dobu životnosti bot.