Reebok EasyTone

EasyTone funguje na základě balančních polštářků umístěných na patě a přední části podešvi. Polštářky vytváří při chůzi přirozenou nestabilitu, kterou se svaly snaží vyrovnat a jsou tak nuceny k vyšší aktivitě. Účinek této technologie je přirovnáván k chůzi po písku nebo k cvičení na balančních míčích.

Dle nezávislých testů na University of Delaware (USA) při chůzi v obuvi s technologií EasyTone namáháte ve srovnání s běžnou pěnovou obuví více hýžďové svaly, kolenní svaly a lýtkový sval.

S reebok EasyTone zlepšujete rovnováhu těla a nezanedbatelnou výhodnou je i posilování postranních svalů nohou, díky nímž zpevňujete kotník a předcházíte tak vzniku výronu. EasyTone navíc spojují funkčnost s aktraktivností jednotlivých modelů, proto můžete s touto obuví vyrazit do práce, do školy, do města na nákupy nebo jen na procházku a jednoduše tak formovat postavu. Posilování nohou a zadečku teď může být velmi zábavné a ocení ho každý, kdo v dnešní uspěchané době nemá čas na pravidelné cvičení. Boty reebok EasyTone prostě nasadíte a krásnou postavu si vychodíte!

Technologie EasyTone klade vyšší nároky na uživatele – opatrnost při chůzi, údržba obuvi a může být i snížena živostnost výrobku při atypickém profilu chůze či může docházet k vyššímu opotřebení.