Smart Hub

Technologie Samsung Smart Hub je jedním ze skutečně inovativních prvků nových chytrých televizorů Smart TV a je navržena tak, aby zdokonalila funkce vašeho televizoru Smart TV.

Smart Hub je hnacím motorem chytrých televizorů Smart TV a představuje bránu do nového světa pokročilých funkcí, které změní váš způsob sledování televize. Poskytuje obsah optimalizovaný speciálně pro televizory, který se dá přizpůsobit tak, abyste si jej mohli vychutnávat ještě pohodlněji. Stejně jako u nejnovějších chytrých telefonů smartphone zajišťuje společnost Samsung přístup k nejširší nabídce aplikací, optimalizovaných právě pro váš chytrý televizor Samsung Smart TV. Prostřednictvím prvního on-line obchodu na světě s aplikacemi pro televizory budete mít od nynějška rychlý a pohodlný přístup k vašemu oblíbenému obsahu.

Technologie Smart Hub také zahrnuje funkce jako Prohledat vše, která poskytuje rychlý a pohodlný způsob vyhledávání informací na webu a v programovém průvodci EPG během sledování živého televizního vysílání. Pokud raději sledujete fi lmy, funkce Vaše video usnadní on-line vyhledání požadovaného fi lmu. Prohlížeč webových stránek je optimalizován pro váš chytrý televizor Smart TV, poskytuje přístup k internetovým stránkám a zajišťuje pohodlný a uspokojivý zážitek. Navíc s funkcí TV Sociálních sítí vám váš televizor Smart TV umožní zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou — vše prostřednictvím televizoru. A díky zabudovaným technologiím Wi-Fi a LAN si můžete rozšířit možnosti připojení prostřednictvím funkce Smart Hub bez problematického nastavování doplňkového LAN nebo Wi-Fi zařízení. Vychutnejte si sdílení digitálního obsahu mezi kompatibilními zařízeními v sítích AllShare s podporou technologie DLNA. Obsah dostupný přes funkci Smart Hub se může lišit v závislosti na produktových kategoriích, modelech a regionech.