miCoach

Vytvoř si plán

Nejlepší trénink začíná plánem. Mají-li se dostavit požadované výsledky, potřebuje tvoje tělo stále nové tréninky a výzvy. S miCoach je to jednoduché. miCoach má pro tebe zvláštní plán, ať už trénuješ nebo hraješ tenis – s ním se dostaneš na vrchol v kterékoliv disciplíně. Zadarmo se zaregistruj, vyber si, zda chceš individuálně přizpůsobené kardio cvičení nebo plán na zvýšení síly a pružnosti a začni ještě dnes.

Začni s tréninkem

Máš-li už vybraný plán, začni s tréninkem. Tréninky miCoach jsou založené na čtyřech barevných zónách, které se přizpůsobí tobě i tvému kardio plánu nebo plánu na zvýšení síly a pružnosti.

S miCoach máš kardio tréninky pod kontrolou – v reálném čase dostáváš přes sluchátka zpětnou vazbu. Díky mobilní aplikaci miCoach Mobile a zařízení miCoach Pacer máš trenéra vždy na dosah.

Sleduj svoje pokroky

miCoach se synchronizuje online, takže si můžeš zkontrolovat statistiky, zadat údaje o síle a pružnosti, sledovat pokroky a získat zpětnou vazbu ke každému cvičení.

S aplikací miCoach Mobile máš na dosah okamžitou zpětnou vazbu a analýzu cvičení, takže si vždy dokonale informován (a můžeš zazářit), ať už jsi kdekoliv.