Bose SoundLink around-ear wireless II bezdrátová sluchátka, bílá

Bose SoundLink around-ear wireless II bezdrátová sluchátka, bílá

Bezdrátová sluchátka přes uši Bose SoundLink around-ear wireless II se pyšní jasným a pohlcujícím zvukem díky exkluzivním technologiím Bose. Bluetooth konektivita s přepínáním mezi 2 zařízeními, mikrofon s funkcí HD Voice, lehké a odolné provedení, odnímatelný audio kabel, dobíjecí baterie s dobou poslechu až 15 h. Celý popis
Od prodejce MALL
7 690 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
5 790 Kč
-24%

Skladem 2 kusy

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
30.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 884619002

Popis

Bezdrátová svoboda s prvotřídním zvukem

Svoboda. Pohodlí. Velká výhoda bezdrátových sluchátek. Ale Bose vám poskytne lepší bezdrátový zážitek okolo vás. Hluboký, pohlcující zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti. Jasnější hovory na obou stranách volajících. Bezproblémové přepínání mezi dvěma připojenými Bluetooth zařízeními a nikdy nezmeškáte hovor nebo film, který právě sledujete. Čtěte dál a zjistíte, proč se jedná o nejlépe hrající bezdrátová sluchátka, která najdete kdekoliv.

 • Exkluzivní technologie přináší hluboký, pohlcující zvuk
 • Čistý, přirozený zvuk na obou stranách volajících, a to i ve větrném nebo hlučném prostředí
 • Jednoduché přepínání mezi dvěma připojenými Bluetooth zařízeními (například chytrý telefon a tablet)
 • Až 15 hodin poslechu s dobíjecí lithium-iontovou baterií
 • Lehčí a pohodlnější než srovnatelné modely bezdrátových sluchátek
sluchátka SoundLink AE wireless II

Nepřekonatelný zvuk

Zkušenost s lepšími bezdrátovými sluchátky začíná u poslechu. Sluchátka přes uši SoundLink wireless II hrají lépe, než kterákoli ve své třídě. Kombinace technologií TriPort® a Active EQ poskytují jasný a pevný zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti. Můžete být opravdu dojati vaší hudbou.

ulice sluchátka SoundLink AE wireless II

Jasnější hovory

Tato univerzální sluchátka jsou také navržena pro optimalizaci telefonních hovorů. Pokročilý systém mikrofonu s HD Voice a adaptivní úpravou zvuku poskytují jasné hovory, i ve větrném nebo hlučném prostředí. A vylepšené potlačení echa zajistí přirozenější hlas, jako kdybyste na sobě sluchátka vůbec neměli.

tlačítka u sluchátek SoundLink AE wireless II

Snadné připojení. Bezproblémové přepínání.

Nejnovější technologie Bluetooth umožňuje snadné připojení k vašemu mobilnímu zařízení s bezproblémovou synchronizací videa a zvuku. A můžete zůstat připojeni, a přepínat, mezi dvěma zařízeními najednou. Takže, pokud sledujete video na iPadu a na vašem iPhone máte příchozí hovor, sluchátka automaticky pozastaví video a přijmou hovor. Po ukončení hovoru se sluchátka automaticky přepnou zpět a můžete pokračovat ve sledování videa.

sluchátka SoundLink AE wireless II

Pohodlí a odolnost

Sluchátka jsou navržena pro používání během náročného dne díky materiálům odolným vůči nárazu, sklem plněného nylonu a nerezové oceli odolné vůči korozi. Měkké náušníky a ergonomická čelenka jsou lehčí a pohodlnější, než jiná srovnatelná bezdrátová sluchátka, takže si je můžete vychutnat po celý den. Až skončíte s poslechem, můžete sluchátka složit do kompaktní velikosti.

ovládání sluchátek SoundLink AE wireless II

Lepší ovládání

Seznamte se se společníkem, s aplikací Bose® Connect, pro vaše bezdrátová sluchátka. Zajistí snadné připojení a přepínání mezi více Bluetooth zařízeními s grafickým rozhraním. Jednoduše prstem přetáhněte svá sluchátka SoundLink wireless II na zařízení, které chcete použít, a připojí se. Je to tak snadné. Můžete dokonce připojit nebo přepínat mezi zařízeními, jako jsou notebooky a nebo tablety.

A připojení je jen začátek. Aplikace rovněž aktualizuje u sluchátek SoundLink wireless II nejnovější ovladač Bose, nabízí užitečné tipy a dokonce vám dává možnost nastavení sluchátek, jako je volba jazyka hlasového oznámení nebo kdy se sluchátka přepnou do režimu spánku.

ovládání sluchátek SoundLink AE wireless II

Specifikace

 • Hmotnost: 199 g
 • Dosah: 9 m
 • Plné nabití za 3 h = doba poslechu 15 hodin (rychlé nabíjení 15 minut = 2 hodiny poslechu)

Obsah balení

 • SoundLink around-ear wireless II
 • Nabíjecí UB kabel
 • Audio kabel
 • Pouzdro

Ke sluchátkům můžete zakoupit: