10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 26985382

Enabot EBO AIR (AI motion detection) Mobilní kamera pro domácí mazlíčky s dálkovým ovládáním

Enabot EBO AIR (AI motion detection) Mobilní kamera pro domácí mazlíčky s dálkovým ovládáním

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jde o bezpečnostního robota, který lze na dálku ovládat aplikací v mobilním telefonu. Může se pohybovat po vašem domě. S EBO můžete v reálném čase kontrolovat situaci na každém rohu. EBO můžete využít i k doprovodu rodinných příslušníků. Celý popis
5 499 Kč
5 499 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

30.5.2024 na výdejním místě
30.5.2024 - 31.5.2024 na vaší adrese

Popis

Máte pocit, že vaše domácí mazlíčky zůstávají doma samy bez žádné zábavy nebo stimulace? Znáte EBO AIR, revoluční interaktivní robot pro vaše domácí mazlíčky! S jeho automatickým režimem hraní a přizpůsobitelnými programy nabízí EBO AIR neomezenou zábavu a angažovanost pro vaše mazlíčky, i když nejste doma. Navíc, díky schopnosti manuálního ovládání robota, můžete s vašimi zvířecími přáteli interagovat úplně novým způsobem. Od laserového ukazovátka až po roztomilý ocas, EBO AIR je ideálním společníkem pro vaše domácí mazlíčky. Nezmeškejte příležitost vylepšit život svých zvířecích přátel s EBO AIR!

EBO AIR je inteligentní hračkový robot pro domácí mazlíčky, speciálně navržený pro domy s mazlíčky, zejména pro ty s kočkami. Má mnoho funkcí a může přinést mnoho výhod a zábavy: Automatický režim: EBO AIR může automaticky prozkoumávat a hledat kočky a hrát s nimi interaktivní hry, jako je používání laserového ukazovátka, pohyb ocasu atd., aby se předešlo pocitu samoty a nudě u koček. Přizpůsobitelná nastavení: Uživatelé mohou přizpůsobit pracovní dobu a herní režim EBO AIR pomocí aplikace na telefonu, aby vyhovovaly různým kočkám a jejich potřebám. Dálkové ovládání: Uživatelé mohou dálkově ovládat EBO AIR pomocí aplikace na telefonu a hrát interaktivní hry s kočkami, bez ohledu na to, zda jsou doma nebo mimo ni. Monitorovací funkce: EBO AIR je vybaven HD kamerou a funkcí přenosu videa v reálném čase, takže uživatelé mohou sledovat situaci kočky na dálku, včetně oblasti aktivity, chování a dalších vlastností.

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

Dálkové ovládání

EBO můžete ovládat na dálku pomocí aplikace EBO. EBO se připojí k vaší Wi-Fi, takže nepotřebuje dráty ani kabely a ke svému domovu máte přístup odkudkoli na světě.

Obousměrná komunikace

EBO je vybavený mikrofony a reproduktory, které umožňují oboustrannou komunikaci v reálném životě.

Amazon.com : Enabot EBO Air Home Security Pet Camera, 2 Way Talk,Night Vison,Wireless APP Remote Control Indoor Security Camera,Movable Rechargeable Cam for Dog/Cat/Baby,SD Card Storage : Electronics

Kamera s vysokým rozlišením

Pomocí 1080p full HD kamery můžete pořizovat fotografie a videa, takže nezmeškáte žádný okamžik.

Domácí bezpečnost

Díky 24hodinovému záznamu videa, detekci pohybu a infračervenému nočnímu vidění EBO monitoruje každý kout vašeho domu a sleduje každý pohyb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jeho kompaktní velikost umožňuje aby se EBO dostal tam, kam se žádný CCTV systém nedostane.

Automatická Hlídka

EBO vám umožňuje naplánovat si hlídky na celý den, kdykoli jste pryč. Tato funkce je ideální zajištění společnosti pro vaše mazlíčky během dne.

https://www.youtube.com/watch?…

Funkce AI

Díky exkluzivní technologii AI je EBO AIR schopen identifikovat vaši rodinu a domácí mazlíčky. Může je následovat jako elektronický mazlíček v automatickém režimu, což umožňuje zábavné interakce po celý den. Mezi další funkce AI patří automatické nahrávání a úpravy videa.

Noční vidění

Infračervená kamera se automaticky aktivuje, když se setmí.

Automatické dokování (samo-nabíjení)

Při slabé baterii se EBO automaticky vrátí do nabíjecí stanice, takže se nemusíte bát, že by se vybil.

Bionická přizpůsobivost

EBO je naprogramovaný tak, aby přizpůsobil své chování a charakter v závislosti na svém prostředí. 

Dejte EBO na různá místa a uvidíte, jak změní své chování.

Design „Roly-Poly“

Díky tomuto designu se EBO se po pádu, či převrácení rychle narovná.

 

Vhodnost povrchu

Výkonný pásový pohon, zajišťuje plynulou jízdu po vašem domově, poradí si i s koberečky a koberci s nižším vlasem.

https://www.youtube.com/watch?…

Unknown Image

Bezpečné zastavení

Pomocí pokročilé technologie ToF dokáže EBO před sebou detekovat všechny druhy překážek. V případě potřeby se úplně zastaví a za každou cenu se vyhne nehodám a pádům.

Ochrana proti pádu ze schodu (Anti-Drop)

Díky třístrannému TOF, se automaticky zastaví, když narazí na konec souvislého povrchu.

EBO AIR: dokáže zabránit pádu ze schodu.

EBO SE: nedokáže zabránit pádu ze schodu.

Super tichý

Technologie bezuhlíkových motorů umožňuje robotu se pohybovat velmi potichu.

Laserové ukazovátko pro kočky

Tuto funkci můžete využít když si hrajete se svými kočičími kamarády. Díky tomu si EBO bezpochybně zamilují.

Vyměnitelné příslušenství

Můžete si EBO nastrojit podle vašich přání pomocí originálního příslušenství.

 

 

https://www.youtube.com/watch?…

Recenzie EBO SE na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

 

 

Enabot je tvůrcem rodinných robotů EBO, kteří představují novou generaci sociální konektivity. Spojením síly mobilního telefonu s umělou inteligencí a robotikou, EBO umožňuje abychom vždy byli ve spojení s rodinou, přáteli a domácími mazlíčky.

Enabot, vytvořený vášnivým týmem inženýrů, se zavázal vyvíjet inovativní řešení pro propojení a ochranu rodin, včetně jejich domácích mazlíčků, vzdáleně. Naším posláním je podporovat lásku a přátelství.

Díky tomu, jsme vyvinuli náš hlavní produkt: EBO. Nejprve bylo naším cílem vyřešit problémy s obezitou a zanedbáváním domácích mazlíčků původním konceptem,, který podpoří fyzickou aktivitu a zároveň bude vašemu mazlíčkovi neustále dělat společnost. Ale rychle to předčilo naše očekávání, a stal se z něho víc než jen hravý společník pro domácí mazlíčky. 

If you want to learn more about wholesale or establish cooperation, get in touch at „brian@enabot.com“.