Fitbit Versa - Charcoal Woven

Hodnocení: 5 4 hodnocení Značka: Fitbit Náš kód: 1231159
Už jen 7 kusů

Doprava zdarmaAkce

Akce platí do 22.12.2019 nebo do vyprodání zásob.

Fitbit Versa - Charcoal Woven

Chytré hodinky Fitbit Versa. Pro měření tepové frekvence přímo ze zápěstí. Krokoměr, měření vystoupaných pater, senzor okolního světla, kalorie, čas, hudební přehrávač, intervalový trénink výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, záznam trasy, spánková aktivita, test kondice, vibrace, NFC, Bluetooth 4.0, Wi-Fi. Vodotěsné do 50m (5ATM). Celý popis

4990
5 4
5 990 Kč
4 990 Kč
-16%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1231159

Popis

Popis produktu

FITBIT VERSA

Žij ten nejlepší život

Představujeme Fitbit Versa – chytré hodinky pro celodenní nošení, které ti pomohou žít ten nejlepší život. Vodotěsné chytré hodinky ti pomohou dosáhnout sportovních cílů s na míru ušitými tréninky, cvičením přímo na displeji na tvém zápěstí a dalšími. Po celý den měj přehled o upozorněních z telefonu, posílej rychlé odpovědi, stahuj aplikace nebo poslouchej hudbu s celkovou výdrží 4+ dny. Neslevuj ze svého vkusu a vyber si z řady příslušenství a ciferníků.

  • 4+ dny výdrže baterie*
  • Ulož a přehraj 300+ skladeb
  • Osobní trenér na zápěstí
  • Nepřetržité snímání srdečního tepu
  • Aplikace, ciferníky a notifikace
*životnost baterie závisí na stylu používání hodinek a dalších faktorech.

TRÉNINK V DISPLEJI NA ZÁPĚSTÍ

Jednoduše zahrň cvičení do svého dne s osobním tréninkem na svém zapěstí, který tě provede jednotlivými cviky a vyvíjí se na základě tvé zpětné vazby.

HUDEBNÍ ZÁŽITEK

Vezmi svou oblíbenou hudbu s Fitbit Versa kamkoli a stáhni více než 300 skladeb ze svého Deezer účtu*. Připoj Fitbit Versa k bezdrátovým Bluetooth sluchátkům, jako je např. Fitbit Flyer, a posuň svůj trénink na zcela novou úroveň. A to zcela bez kabelů.

*vyžaduje předplatné

4+ DNY VÝDRŽE BATERIE

Den má 24 hodin. A stejná by měla být i výdrž hodinek. S minimálně 4 dny výdrže budou tvé hodinky Fitbit Versa sledovat tvé ráno, večer, i všechno mezi tím.

*liší se podle stylu používání a dalších faktorech

APLIKACE

S hodinkami Fitbit Versa tě od oblíbených aplikací pro fitness, sociální sítě nebo sport dělí jen jedno klepnutí. K dispozici máš i aplikace od nezávislých vývojářů a experimentální appky od Fitbit Labs.Každý Fitbit má…

ZÁZNAM SPÁNKU

Měj přehled o kvalitě svého spánku, získej užitečnou nápovědu ke každé noci a nastav si upomínky na včasnou večerku pro získání konzistentního návyku. Fitbit Versa automaticky rozpozná a zaznamená spánkové fáze, tedy čas strávený v lehké, hluboké a REM fázi spánku a nabízí doporučení pro lepší porozumění kvality vlastního spánku.

NEPŘETRŽITÉ SNÍMÁNÍ SRDEČNÍHO TEPU PUREPULSE

Využij nepřetržité snímání srdečního tepu PurePulse k přesnějšímu sledování spalování kalorií nebo efektivnější námaze při tréninku a měj přehled o své klidové tepové frekvenci a úrovni fyzičky.

4+ DNY VÝDRŽE BATERIE

Den má 24 hodin. A stejná by měla být i výdrž hodinek. S minimálně 4 dny výdrže budou tvé hodinky Fitbit Versa sledovat tvé ráno, večer, i všechno mezi tím. (Liší se podle stylu používání a dalších faktorech)

CELODENNÍ ZÁZNAM POHYBU

Fitbit Versa zaznamenává celodenní pohyb, jakým je např. počet kroků, ušlá vzdálenost, počet vystoupaných pater, aktivní minuty a množství spálených kalorií. S těmito statistikami budeš mít dokonalý přehled, jak každá část dne ovlivňuje tvůj cíl.

REŽIMY TRÉNINKU + SMARTTRACK

Vyber některý z 15+ režimů tréninku pro získání okamžitých statistik v jeho průběhu. Nebo se spolehni na technologii SmartTrack, která automaticky rozpozná danou aktivitu a automaticky ji za tebe zaznamená.

NOTIFIKACE

Měj přehled o telefonátech, upomínkách v kalendáři, textových zprávách s rychlými odpověďmi, a upozorněních z aplikací jako Gmail nebo Facebook.

*funguje s vybranými mobilními zařízeními, když jsou v dosahu

<table align= „center“ border

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pro operační systém univerzální
Barva

Barva

tmavě šedá

Tento produkt v jiných zemích

Pro doručení v Chorvatsku: Versa - Charcoal Woven
Pro doručení v Polsku: Versa - Charcoal Woven
Pro doručení ve Slovinsku: Versa - Charcoal Woven
Pro doručení na Slovensku: Versa - Charcoal Woven