Candy CMXG 22 DS

Candy CMXG 22 DS

Hodnocení: 4,7
3 490 Kč 3 432 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Volně stojící mikrovlnná trouba ve stříbrném provedení s objemem 22 l, digitálním displejem a 5 úrovněmi výkonu. Candy CMXG 22 DS nabízí program pro dětské jídlo a sterilizaci lahví, program pro zdravé vaření, Eco funkci pro vypnutí displeje v případě nečinnosti, gril a rovnoměrnou distribuci mikrovln. Součástí balení je grilovací mřížka a otočný talíř.

Candy CMXG 22 DW

Candy CMXG 22 DW

Hodnocení: 4,6
2 990 Kč 2 129 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Volně stojící mikrovlnná trouba v bílém provedení s objemem 22 l, digitálním displejem a 5 úrovněmi výkonu. Candy CMXG 22 DW nabízí program pro dětské jídlo a sterilizaci lahví, program pro zdravé vaření, Eco funkci pro vypnutí displeje v případě nečinnosti, gril a rovnoměrnou distribuci mikrovln. Součástí balení je grilovací mřížka a otočný talíř.

Candy DIVO G25CMB
4 490 Kč 3 889 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Volně stojící mikrovlnná trouba s grilem DivÓ v černém provedení s objemem 25 l, mechanickým ovládáním a 6 stupni výkonu. Candy DIVO G25CMB disponuje 6 automatickými programy, dětskou pojistkou, kulatým digitálním displejem a aplikací Candy Simply Fi pro mikrovlnné trouby s recepty, radami a tipy.

Candy CMXG 25 DCW
4 490 Kč 2 989 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Volně stojící mikrovlnná trouba v bílém provedení s objemem 25 l, mechanickou regulací výkonu a 5 úrovněmi výkonu. Candy CMXG 25 DCW nabízí program pro dětské jídlo a sterilizaci lahví, program pro zdravé vaření, Eco funkci pro vypnutí displeje, gril a rovnoměrnou distribuci mikrovln. Součastí balení je grilovací mřížka a Crisp talíř.

Candy DIVO G25CC
4 490 Kč 3 889 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Volně stojící mikrovlnná trouba s grilem DivÓ v krémovém provedení s objemem 25 l, mechanickým ovládáním a 6 stupni výkonu. Candy DIVO G25CC disponuje 6 automatickými programy, dětskou pojistkou, kulatým digitálním displejem a aplikací Candy Simply Fi pro mikrovlnné trouby s recepty, radami a tipy.

Candy DIVO G25CR
4 490 Kč 3 889 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Volně stojící mikrovlnná trouba v červeném provedení s objemem 25 l, mechanickou regulací výkonu a 6 úrovněmi výkonu. Candy DIVO G25CR nabízí funkci rozmrazování, gril, zvukovou signalizaci konce programu, dětskou pojistku a 6 automatických programů. Součastí balení je grilovací mřížka a Crisper talíř na pečení pizzy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Volně stojící mikrovlnné trouby s grilem.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Volně stojící mikrovlnné trouby s grilem výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Volně stojícímikrovlnné trouby s grilem akce.