TrueCam A5s Radar Edition

Hodnocení: 4 35 hodnocení Značka: TrueCam Náš kód: 838827

Doprava zdarma

TrueCam A5s Radar Edition

Profesionální kamera do auta s funkcí varování před rychlostními radary: Full HD rozlišení 1920×1080p, české menu, GPS, SW aplikace pro připojení na Google Maps, G-senzor, noční režim, detekce pohybu, funkce časové smyčky, dva druhy držáků na sklo (mobilní a permanentní), LCD displej. Celý popis

3190
4 35
3 190 Kč včetně RP a DPH

21 uživatelských recenzí

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Kvalita záznamu během dne je na velice dobré úrovni, jsou i dobře čitelné RZ. Záznam v noci je celkem slušný, ze záběru je patrné co se děje před vozidlem, ale obsahuje hodně šumu. Pro ty co jezdí…

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Naprosta spokojenost. Doporučuji přikoupil polarizační filtr, který opravdu udělá obraz o 100% jasnější a to hlavně při hodně slunečných dnech. Jinak kamera funguje bez problémů, provedení se jeví…

Hodnocení: 5
  • Otakar P., Praha

Kamera zaznamenává i za snížené viditelnosti velice dobře obraz. Jediná věc co mi občas vadí je nutnost zformátování SD karty.

Všechny recenze

Popis

Popis produktu

TrueCam A5s

Hledáte opravdu profesionální autokameru? Nehledejte dále …

TrueCam A5s
Špičková kamera do auta s označením TrueCam A5s je jako stvořená pro toho, kdo hledá profesionální a špičkový výkon bez kompromisů. Záznam ve Full HD rozlišení nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o Vaší poloze a rychlosti s následnou možností zobrazení na mapě. Kamera je vybavena funkcí detekce rychlostních radarů a upozorní Vás i na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti. TrueCam A5s umožňuje velice kvalitní noční natáčení díky velkému světelnému rozsahu. Špičkový G-senzor dokáže detekovat náraz a uzamkne tak aktuální videozáznam proti smazání. Pomocí velkého LCD displeje si ho lze navíc kdykoliv prohlédnout.

Díky českému menu lze kameru snadno ovládat, a využít tak naplno její potenciál, který umožňuje třeba ruční zamčení záznamů během natáčení, možnost fotografování v průběhu natáčení, nebo aktivaci detekce pohybu, která kameru automaticky zapne pokaždé, kdy je v jejím zorném poli zaznamenán pohyb. Permanentní 3M držák a přísavný odnímatelný držák umožní velmi snadnou instalaci kamery do samotného držáku, která neobtěžuje při každodenním použití. Samotný napájecí kabel je zapojen přímo do držáku a tak kameru stačí pouze nasadit, zapnout a vyrazit.

Ať už jste často na cestách, nebo jezdíte pouze krátké trasy, videokamera TrueCam A5s bude vždy Vaším třetím okem, a vždy zachytí veškeré situace, které se před Vaším vozem stanou. Pořízený videomateriál se tak stane perfektním důkazním materiálem, který Vám může pomoci prokázat pravdu o tom, jak celá situace proběhla. Díky snadnému umístění do držáku ji můžete použít i u několikaminutových cest, bez jakéhokoliv zdržování s její instalací.

Díky perfektnímu rozlišení, a to FULL HD, se nemusíte obávat toho, že bude záznam nekvalitní. Bude natolik ostrý a dokonalý, že pohodlně rozeznáte jakékoliv poznávací značky, obličeje a případné další prvky,které měly na vznik nehody či komplikací přímý vliv. Video bez problémů můžete také použít pro profesionální použití.
Vysoce kvalitní a ostré FULL HD video

Vysoce kvalitní a ostré FULL HD video

Kamera nahrává video ve FULL HD rozlišení 1080p. Obraz je tak ostrý a detailní, že bez problémů rozeznáte veškeré detaily jako jsou SPZ, dopravní značky, lidské postavy a další elementy. Díky velkému světelnému rozsahu kamera bez problémů zvládá natáčení v noci a za snížených světelných podmínek. Video je možné využít nejen jako důkaz, ale také pro profesionální využití, například pro automobilové závodníky či video nadšence.
GPS a detekce rychlostních radarů

GPS a detekce rychlostních radarů

TrueCam A5s je vybavena detekcí rychlostních radarů a ohlásí Vám výskyty radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Dále je kamera také vybavena GPS modulem, který snímá Vaší polohu a rychlost. Rychlost a poloha mohou být zaznamenány přímo ve videu nebo ukládány do GPS logu, který si můžete následně přehrát na aplikaci, která spolupracuje s Google Maps a gravitačním senzorem. 
Rychlá každodenní instalace a jednoduché ovládání

Rychlá každodenní instalace a jednoduché ovládání

Kamera je uzpůsobena pro každodenní používání, proto její instalaci zvládnete během několika vteřin. Držák do Vašeho vozu umístíte pouze při prvním použití, stejně jako zadní kameru. Poté už se připojováním napájení a nastavováním správné pozice pro natáčení nemusíte znovu zabývat. Kameru jednoduše nacvaknete do držáku a ihned můžete vyrazit. 
LCD displej a české menu

LCD displej a české menu

Důležitou součást výbavy TrueCam A5s tvoří LCD displej, díky kterému si můžete zkontrolovat záběr jaký černá skříňka snímá, pustit si záznam z kamery či nastavit potřebné funkce kamery. Ovládací menu palubní kamery TrueCam A5s je kompletně v češtině, takže Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Samotné menu má snadno srozumitelnou strukturu. 
Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)

Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)

Díky výměnným CPL a UV filtrům můžete zamezit odleskům slunce a čelního skla, dosáhnete tak lepšího vykreslení obrazu. Filtry ocení zejména fajnšmekři, kterým záleží na dokonalé kvalitě obrazu. Filtry také chrání objektiv před případným poškrábáním. Výměnné filtry nejsou součástí základního balení. 
Časová smyčka, G-senzor a zamykání videa

Časová smyčka, G-senzor a zamykání videa

Kamera do auta TrueCam A5s díky funkci časová smyčka umožňuje natáčet nepřetržitě. Jakmile dojde k zaplnění karty, kamera automaticky přehraje nejstarší záznam. Zamknout záznam proti přepsání můžete i přímo během natáčení videa speciálním tlačítkem a vytvořit si tak kolekci oblíbených záznamů. Pokud dojde k nehodě, je záznam uzamknut proti přepsání automaticky díky G-senzoru. 

Klíčové vlastnosti:

 – Záznam je pořizován v rozlišení FULL HD 1080p – GPS modul dokáže zaznamenávat rychlost, polohu a celou trasu – Funkce umožňující nekonečné cyklické natáčení – G-senzor, který automaticky uzamkne pořízený záznam v případě nárazu – Možnost uzamknout požadované fotografie nebo videa, a to i během pořizování nového záznamu – Zobrazení trasy na Google Maps – Možnost instalace CPL a UV filtrů (doplňkově) – Kvalitní noční natáčení – Kompletně české menu a výběr z dalších jazyků – LCD displej umožňující okamžitě zobrazit pořízený záznam – 2 druhy držáků na sklo – permanentní 3M držák a přísavný držák – Detekce pohybu, díky které kamera začne pořizovat záznam, když snímač zaregistruje pohyb – Možnost otočení obrazu o 180° umožňující umístění kamery do libovolné polohy – Podsvícená tlačítka – Tlačítka umožňující rychlé focení, vypnutí/zapnutí displeje, nebo zvuku – Velmi snadná obsluha a pohodlné a jednoduché ovládání – Kontrola jasu, která umožní přizpůsobení obrazu aktuálním světelným podmínkám – Přisvěcování pomocí LED diod

Balení obsahuje:

 – Kameru TrueCam A5s – GPS modul s detekcí radarů – Nalepovací 3M držák – Přísavný držák – Nástavec A5s (použitelný s 3M držákem i přísavkou) – USB kabel – HDMI kabel – Autonabíječka – Sotwarová aplikace – Ochranný obal

Parametry a specifikace:

Obrazový snímač: – CMOS Sensor + OV2710 umožňující špičkový noční režim

Video:
- Rozlišení: až 1920×1080 (Full HD), 30fps.
- Rozlišení fotografií: až 2560×1440

Úhel záběru v 1080p:
- 130°

Formát a komprese:
- Formát MOV, komprese H.264

Zvuk:
- Vestavěný mikrofon s možností vypnutí tlačítkem během záznamu nebo v menu

Fotografie:
- Rozlišení: 5Mpx
- Formát: JPEG

LCD displej:
- 2,7" 16:9 s možností vypnutí tlačítkem během záznamu a také v menu

Funkce:
- G-senzor chránící v případě nárazu záznamy před smazáním
- Kompletně české menu umožňující velmi snadné ovládání
- Možnost zamykání videí a jejich ochrana před vymazáním
- Nahrávání v časové smyčce
- Detekce pohybu
- Noční režim
- GPS lokátor pro zaznamenávání dráhy, rychlosti a polohy
- Snadné připnutí kamery do držáku
- Kontrola a úprava jasu
- Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)
- Možnost automatického zapnutí při startu motoru
- Slot na paměťové karty (až 32 GB)
- Funkce fotoaparátu
- Snadné propojení s TV nebo s PC
- Možnost zobrazení trasy na Google Maps
- Podsvícení tlačítek
- Zobrazení jména řidiče
- 180° otočení obrazu

Baterie:
- Vestavěná 400mAh

Rozhraní:
- USB 2.0
- HDMI
- Slot pro Micro SD (až 32 GB)

Rozměry:
- 99 × 49 × 37 mm


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ rozlišení Full HD
Max. rozlišení videosekvence 1920 x 1080 bodů
Velikost LCD 2.7 "
Výstup AV ne
mini USB ano
USB ano
Vodotěsnost ne
HDMI výstup ano
Typ výměnné paměti microSD / microSDHC
Outdoor/venkovní ne
Do auta ano
Šířka 103 mm
Výška 51 mm
Hloubka 40 mm
Barva černá

Alternativní produkty

TrueCam A6 - rozbaleno
3 590 Kč

3 123 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Profesionální záznamová kamera do auta s Full HD rozlišením a přídavnou zadní kamerou. G-senzor pro detekci nárazu. 2,7" LCD zobrazující obraz ze zadní kamery pro snadné parkování. Detekce pohybu.