TrueCam A6 - rozbaleno

Značka: TrueCam Náš kód: 977008

Doprava zdarmaRozbaleno

TrueCam A6 - rozbaleno

Profesionální záznamová kamera do auta s Full HD rozlišením a přídavnou zadní kamerou. G-senzor pro detekci nárazu. 2,7" LCD zobrazující obraz ze zadní kamery pro snadné parkování. Detekce pohybu. Celý popis

2862
2 862 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 3 590 Kč, Ušetříte 728 Kč (20 %)
Cena s MALL kartou:
862 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Rozbaleno - poškozené zboží

Výrobek má lehké povrchové poškození, které esteticky příliš neruší (je poškrábaný nebo špinavý). Výrobek může jevit známky používání a může mít poškozený obal. Je 100% funkční, obsah balení je kompletní. Na výrobek se vztahuje standardní záruka.

Popis

Popis produktu

Profesionální záznamová kamera do auta s Full HD rozlišením a přídavnou zadní kamerou. G-senzor pro detekci nárazu. 2,7" LCD zobrazující obraz ze zadní kamery pro snadné parkování. Detekce pohybu.

Díky českému menu lze kameru snadno ovládat, a využít tak naplno její potenciál, který umožňuje třeba ruční zamčení záznamů během natáčení, možnost fotografování v průběhu natáčení, nebo aktivaci detekce pohybu, která kameru automaticky zapne pokaždé, kdy je v jejím zorném poli zaznamenán pohyb.

Zadní kamera patří mezi hlavní přednosti tohoto modelu. Po propojení s hlavní kamerou totiž uvidíte obraz zadní kamery na LCD displeji, takže Vám při složitějších situacích může usnadnit parkování, ale hlavně vždy zjistíte, co se za Vaším vozem děje. Kamera navíc stejně jako přední kamera může pořizovat videozáznam, takže Vám v případě nabourání Vašeho vozu zezadu poskytne důležitý důkazní materiál.

Kamera TrueCam A6 se dále chlubí snadnou instalací i manipulací. Umístění držáku na čelní sklo Vašeho vozu, zapojení napájení i nastavení pozice pro natáčení provedete pouze jednou. Vybrat si přitom můžete z více druhů držáků, které jsou součástí balení. Při každé další jízdě už kameru jen nacvaknete do držáku a můžete vyrazit. Menu je navíc kompletně v češtině, takže obsluhu zvládnete bez zdlouhavého studování dokumentace.

Truecam A6

Natáčení v rozlišení FULL HD 1080p

Autokamera TrueCam A6 pořizuje záznam v maximálním rozlišení FULL HD 1080p. Výsledné záběry jsou tak natolik kvalitní, že obsahují i ty nejmenší detaily – snadno z nich přečtete SPZ ostatních vozidel, rozpoznáte obličeje lidí i dopravní značky. Nezáleží na tom, zda natáčíte ve dne nebo v noci, při dobrých či špatných světelných podmínkách. Kamera natáčí vždy v nejvyšší kvalitě a s maximální ostrostí.

Zadní kamera

Součástí balení je také zadní kamera, díky které získáte ještě lepší přehled o Vaší jízdě. Zadní kamera Vám může pomoct při parkování, ale především poslouží při běžné jízdě. Může totiž nahrávat videozáznam stejně jako hlavní kamera, takže zaznamená vše, co se děje za Vaším vozem. To oceníte například v situacích, kdy do Vás zezadu někdo nabourá. Díky kameře získáte jednoznačný důkazní materiál. Parkovací kamera natáčí v rozlišení HD 720p a je vybavena Infra přísvitem. S přední kamerou ji propojíte jednoduše pomocí kabelu. Použití zadní kamery je navíc volitelné, přední kameru lze používat i samostatně.

Jednoduchá každodenní instalace

Kamera je uzpůsobena každodennímu využití, proto její instalaci zvládnete během několika vteřin. Rychlá instalace je přitom jednou z nejdůležitějších vlastností každé autokamery. Držák do Vašeho vozu umístíte pouze při prvním použití, stejně jako zadní kameru. Poté už se připojováním napájení a nastavováním správné pozice pro natáčení nemusíte znovu zabývat. Kameru jednoduše nacvaknete do držáku a ihned můžete vyrazit.

Video timelapse

Zrychlené timelapse nahrávání neboli časosběrné video umožňuje nahrávat Vaše záznamy ve zrychleném módu. Kamera nahrává video při nižším počtu snímků za vteřinu díky čemuž je výsledný záznam kratší a Vy tak nemusíte trávit hodiny při prohlížení záznamů. Snadno tak zjistíte, co se kolem Vašeho vozu dělo před Vašim příchodem nebo v průběhu jízdy. Zrychlené nahrávání rozšiřuje kapacitu paměťové karty a kromě praktického využití s sebou přináší také spoustu zábavy.

G-Senzor

G-Senzor neboli snímač přetížení či gravitační senzor umožňuje ve formě grafu zaznamenávat směr jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, přesně pozná, odkud náraz přišel, a uzamkne aktuálně pořizované video. Veškeré údaje si můžete později prohlédnout v přehrávači GPS a použít také jako důkazní materiál. Kamera v případě nehody také uzamkne aktuální záběry proti nechtěnému přepsání, takže o ně nepřijdete.

Parkovací mód

Díky parkovacímu módu můžete Vaše vozidlo s kamerou TrueCam A6 nechat zaparkované až 24 hodin bez nabíjení. Kamera přitom bude automobil neustále střežit a v případě, že do něj někdo jen lehce nabourá, začne automaticky natáčet. Díky tomu získáte důležitý důkazní materiál pro policii a pojišťovnu.

LCD displej s českým menu

Důležitou součástí kamery TrueCam A6 je LCD displej, na kterém si můžete kdykoliv zkontrolovat aktuálně pořizované záběry, pustit si již natočený záznam nebo nastavit potřebnou funkci kamery. Menu černé skříňky je kompletně v češtině, takže na Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Navíc je natolik přehledné, že si poradíte i bez zdlouhavého studování dokumentace.

Časová smyčka

S autokamerou TrueCam A6 můžete natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti automaticky dojde k přepsání nejstaršího záznamu, a to dokonce bez přerušení nahrávání. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Současně se můžete spolehnout, že Vám žádný důležitý okamžik neuteče. Každé video a fotografii si navíc můžete uzamknout proti nechtěnému přepsání.

Detekce pohybu

Díky detekci pohybu začne autokamera TrueCam A6 automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb. Pořídí tak videozáznam i v době Vaší nepřítomnosti a Vy v případě poškození vozu získáte jasný důkaz usvědčující viníka. Záznam je natolik kvalitní, že na něm bez problémů rozpoznáte obličej pachatele nebo i SPZ jeho vozu. Jakmile pohyb ustane, kamera natáčení zase sama skončí.

Zamykání videa

Pokud si chcete uchovat natočené záběry, stačí stisknout tlačítko zámku, které zajistí uzamčení záznamu proti jeho nechtěnému smazání. Nemůže se tak stát, že byste o důležité video přišli například přepsáním časovou smyčkou. Tlačítko pro uzamčení lze použít už během nahrávání, ale i později v režimu prohlížení. Videozáznamy i fotografie můžete později zase odemknout a ručně smazat.

Kvalitní noční režim

Kamera TrueCam A6 je vybavena tou nejlepší optikou, aby Vám i v noci pořídila opravdu kvalitní záběry. Natáčení a focení v noci tak nepředstavuje žádný problém. Autokamera zaznamená každou část Vaší jízdy i přes zhoršené světelné podmínky, takže se na svou černou skříňku můžete stoprocentně spolehnout.

Funkce WDR

Kamera je vybavena funkcí WDR (Wide Dynamic Range), která zajišťuje lepší snímání obrazu v situacích, kdy je část prostoru více a část méně osvětlena a dochází tak ke kontrastu mezi světlem a stínem. Typickým příkladem jsou záběry noční silnice s odlesky a světly protijedoucích vozidel. Kamera Vás i v těchto světelných podmínkách mile překvapí.

Truecam A6

Obsah balení:

  • kamera do auta TrueCam A6
  • zadní kamera
  • 2× přísavný držák
  • permanentní držák 3M
  • DVR mount
  • autonabíječka
  • propojovací kabel mezi přední a zadní kamerou
  • USB kabel
  • obal na kameru a manuál

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ rozlišení Full HD
Max. rozlišení videosekvence 1920 x 1080 bodů
Velikost LCD 2.7 "
Výstup AV ne
mini USB ano
USB ano
Vodotěsnost ne
HDMI výstup ano
Typ výměnné paměti microSD / microSDHC
Outdoor/venkovní ne
Do auta ano
Šířka 103 mm
Výška 51 mm
Hloubka 40 mm
Barva černá