Braun parní generátor IS 5145.B

Braun parní generátor IS 5145.B

Parní generátor s příkonem 2400 W s parním rázem až 400 g/min. Braun IS 5145.B disponuje technologií iCare, která chrání prádlo bezpečnou teplotou pro všechny typy látek. Žehlicí plocha 3D FreeGlide, režim ECO pro citlivé nastavení teploty a funkce FastClean pro odvápnění. Celý popis
Naši odborní asistenti vám rádi poradí s výběrem od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
5 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
4 629 Kč
-22%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1392838

Popis

Klíčové vlastnosti Braun IS 5145.B

 • Žehlicí plocha 3D FreeGlide
 • Nejlehčí žehlička
 • iCare technologie
 • 50% úspora času
 • Vysoký parní ráz a tlak
 • Vyjímatelná nádržka na vodu
Unikátní řada TexStyle 9 nabízí nejvýkonnější a nejrychlejší napařovací žehličky Braun.

Braun IS 5145.B

Unikátní žehlicí plocha 3D FreeGlide

Světově první žehlicí unikátní plocha 3D FreeGlide s nahoru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez mačkání již vyžehleného materiálu. Její tvar je inspirován snowboardovým prknem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360 °, (vpřed i vzad) pro snadné a efektivní žehlení. Žehlička se dostane i do obtížně přístupných míst, jako jsou záševky, zipy, knoflíky, volánky, záhyby či varhánky. Žehlení teď bude ještě mnohem snazší a rychlejší.

Braun IS 5145.B

Nejlehčí žehlička od značky Braun

Díky tomu, že je nádrž na vodu umístěna v základně parního generátoru, je žehlička lehká a vhodná nejen pro žehlení na prkně, ale je také pohodlná pro vertikální žehlení oděvů jen na ramínku. Uzavřená rukojeť žehličky umožní, že vám žehlička během žehlení z ruky nevyklouzne a zajistí maximální bezpečí.

Braun IS 5145.B

iCare technologie

Chytrá technologie iCare nabízí správnou teplotu pro všechny druhy látek. Žehlení proměňuje v intuitivní a jednoduchou činnost, bez nutnosti předchozího třídění oděvů podle jejich množství nebo specifických vlastností jednotlivých materiálů. Technologie iCare chrání dokonce i ty nejjemnější materiály. Už nemusíte čekat, až se žehlicí plocha nahřeje nebo vychladne na požadovanou teplotu. Ušetříte tak mnoho času a eliminujete riziko poškození materiálu. Dokonce i když žehličku ponecháte bez dozoru, je látka ochráněna před spálením.


Braun IS 5145.B

Ušetřete až 50 % času

Kombinace unikátní nahoru zahnuté plochy 3D FreeGlide, technologie iCare se správnou teplotou pro všechny druhy látek, rychlého nahřátí a až dvojnásobného množství páry oproti napařovacím žehličkám vám ušetří až 50 % času, který byste u žehlení běžně strávili. * Interní laboratorní test, ve srovnání s napařovací žehličkou Braun TexStyle 5.

Braun IS 5145.B

Žehlicí plocha EloxalPlus

Nejlepší žehlicí plocha značky Braun s výjimečnou kluzností je 2× tvrdší než nerezová ocel. Díky tomu je odolná proti poškrábání a poskytuje dlouhou životnost a šetrnou péči o oděvy. Užijte si nejvyšší úroveň odolnosti a vynikající kluznosti, které vám pomohou prádlo vyžehlit rychleji než kdykoliv předtím.

Braun IS 5145.B

Silný parní tlak a DoubleSteam technologie

Díky vysokému parnímu tlaku, silnému parnímu rázu a technologii DoubleSteam, která vytváří dvakrát větší množství páry než běžné napařovací žehličky*, dosáhnete s parním generátorem bez obtíží těch nejlepších výsledků během žehlení. Velký objem páry až 120 g/min umožňuje rychlé a precizní žehlení jakéhokoliv druhu oblečení a dostanete se i do nejméně dostupných míst. Vysoký parní tlak 6,8 barů a silný parní ráz 400 g/min proniknou jakoukoliv látkou a odstraní všechny nedokonalosti. Rychleji a snadněji. * Interní laboratorní test, ve srovnání s napařovací žehličkou Braun TexStyle 5.


Braun IS 5145.B

Úsporný ECO režim

Pokud potřebujete vyžehlit jemné látky, zvolte si režim ECO. To zvláště oceníte, pokud potřebujete vyžehlit například syntetické materiály, hedvábí, vlnu a satén. Tyto oděvy nepotřebují tak výrazný parní ráz a vy díky tomu ušetříte až 60 % energie. Bez kompromisu skvělých výsledků.

Braun IS 5145.B

Vyjímatelná objemná nádržka na vodu

Díky velké dvoulitrové vyjímatelné nádržce není třeba od žehlení odbíhat kvůli častému doplnění vody, což ještě více zkrátí dobu žehlení. Na jedno doplnění můžete nepřetržitě žehlit až 1,5 hodiny. Současně má nádržka velký plnicí otvor, který usnadňuje pohodlné dolévání vody.

Braun IS 5145.B

Jednoduchý systém odvápnění Easy CalcClean

V případě, že je potřeba generátor odvápnit rozsvítí se kontrolka. CareStyle 1 má 2v1 odnímatelnou odkládací plochu na žehličku a čisticí a odvápňovací nádobu. Kromě této nádoby potřebujete jen kohoutkovou vodu, umístit žehličku do nádoby, nastavit termostat na režim čištění a stisknout tlačítko „Clean". Nezapomeňte, že parní generátor musí být vždy vychladlý a před prvním odvápněním si pečlivě přečtěte návod. Jen díky pravidelnému odvápňování vám parní generátor vydrží dlouhá léta.


Braun IS 5145.B

Automatické vypnutí

Parní generátor se sám po 10 minutách nečinnosti vypne. Pokud náhodou necháte žehličku bez dozoru, nehrozí žádné nebezpečí. Funkce automatického vypnutí také zajišťuje optimální spotřebu elektrické energie.

Braun IS 5145.B

Systém snadného uzamykání EasyLock

S praktickým systémem EasyLock jediným pohybem snadno a bezpečně zajistíte žehličku proti pádu nebo volnému pohybu žehličky při přenášení generátoru – postačí ji jen lehce zatlačit na základně. Usnadňuje obsluhu a skladování přístroje. Díky tomuto systému můžete přístroj rychle a jednoduše zvednout a uložit na své místo.

Braun IS 5145.B

Digitální ochrana proti odkapávání

Už žádné odkapávání vody nebo skvrny na oblečení během žehlení. Díky digitální technologii, která je dostupná u parních generátorů CareStyle, je teplota kontrolována efektivněji než klasickým termostatem. Inovativní ochrana proti odkapávání funguje již od momentu spuštění žehličky a zabraňuje distribuci vody, dokud nebude přístroj správně zahřátý.


Vlastnosti

 • Parní generátor s příkonem 2400 W
 • Technologie iCare chrání prádlo bezpečnou teplotou pro všechny typy látek
 • Režim ECO pro citlivé nastavení teploty pro vynikající výsledek i u jemných látek
 • Tento režim umožňuje ušetřit více než 60 % energie
 • Žehlicí plocha 3D FreeGlide
 • Zaoblený design
 • Lehké provedení
 • Variabilní výstup páry 0 – 120 g/min
 • Parní ráz až 400 g/min
 • Odnímatelná nádržka o objemu 2 litry
 • Odvápnění FastClean
 • Bezpečnostní automatické vypnutí po 10 minutách

Technické parametry

Příkon 2400 W
Parní ráz 400 g/min
Materiál žehlicí plochy 3D FreeGlide
Automatické vypnutí Ano
Automatické nastavení teploty Ano
Délka přívodního kabelu 1,8 m
Barva černá

Odkazy