Laurastar LIFT original red

Značka: Laurastar Náš kód: 1318677

Doprava zdarma

Laurastar LIFT original red

Parní generátor Laurastar Lift original red s ultratenkou profesionální žehličkou se silným parním rázem vaše prádlo vyžehlí a zároveň vyčistí. Doba zahřívání pouhé tři minuty a regulátor teploty s vysokou stabilitou pro perfektní výsledky na všech druzích tkanin jedním tahem! Celý popis

10990
10 990 Kč včetně RP a DPH
Posledních pár kusů za tuto cenu!
Zaplaťte, až si zboží doma rozbalíte Chci vědět více

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Laurastar LIFT original red

 • Regulátor teploty s vysokou stabilitou
 • Tiché čerpadlo
 • Izolační rohož pro teplou žehličku
 • Funkce AutoStop
 • Horká pára zničí 99,999 % bakterií a roztočů
 • 10letá záruka na náhradní díly
 • Snadné přenášení a manipulace
Laurastar LIFT original red

Dokonale vyžehlené prádlo jedním pohybem

S Laurastar LIFT original red bude vaše prádlo vždy dokonale vyžehlené. Profesionální žehlička s jedinečnou technologií poskytuje ultrajemnou a vysoce výkonnou páru, která je optimalizována pro všechny druhy tkanin. Regulátor teploty zaručuje konstantní teplotu a výkon páry. Žehlení je možné na žehlicím stole nebo můžete odstraňovat záhyby na oblečení, které je přímo pověšené na ramínku

Laurastar LIFT original red žehlička s prknem

Impulsní pára Laurastar LIFT original red

Žehlička Laurastar LIFT je vybavena novým regulátorem teploty s vysokou stabilitou, díky kterému můžete dokonale přizpůsobovat teplotu vody pro perfektně vyžehlené oblečení. Pára je dodávána v po sobě jdoucích impulsech a zaručuje dokonalý výsledek bez ohledu na materiál či barvu oděvu. Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1,1 litru, který je možné v průběhu žehlení doplňovat, umožňuje neomezenou dobu napařování.

Laurastar LIFT original red madlo

Laurastar síla páry

Jedinečný parní výkon

Velmi silná pára proniká hluboko do tkaniny, a tak se eliminují roztoči a bakterie odolávající rychlému praní při nízkých teplotách 30–40 °C. Tim se zbavíte organismů způsobujících alergie a zabráníte jejich dalšímu množení. To ocení především alergici a rodiny s dětmi.

Laurastar záruka 10 let

10letá záruka

Laurastar respektuje životní prostředí a bojuje proti konceptu plánované zastaralosti produktů. A tak garantuje opravu všech svých produktů po dobu 10 let. Díky tomu nemusí spotřebitel zbytečně vyměnit opravitelné zařízení.

DMS technologie

Inovativní DMS technologie

Žehlicí systémy Laurastar využívají inovativní technologii 2× ohřívané suché páry, která zanechává látku dokonale suchou. Díky tomuto jednoduchému způsobu žehlení se přirozeně odstraňuje 99,999 % bakterií, hub a roztočů, které způsobují alergie.

Švýcarská certifikace

Švýcarská kvalita

Ve vědeckých testech prováděných v laboratořích Scitec Research SA ve Švýcarsku bylo z vyžehleného prádla eliminováno dokonce 99,999 % bakterií, 99 % hub a celých 100 % roztočů. Vaše prádlo bude hygienicky čisté.


Snadné uložení i transport

Jednoduchou manipulaci a uložení zaručuje ergonomicky tvarované madlo a stabilní nožičky přístroje, díky kterým ho můžete pohodlně postavit na podlahu. Laurastar LIFT je připravena k použití již za pouhé tři minuty. Funkce automatického vypnutí se aktivuje po deseti minutách nepoužívání žehličky, nedojde tak k nechtěné nehodě. Izolační rohož k odložení horké žehličky umožňuje vypnutí přístroje ještě před úplným vychladnutím.

Laurastar LIFT original red žehlička nakloněná

Hygienická čistota vašeho oblečení

Jedinečný parní systém Laurastar LIFT produkuje vysokotlakou horkou páru, která proniká do hloubky vláken a tím zvládá ničit až 99,99 % prachových roztočů, bakterií a jiných potencionálně alergenních organismů. Vaše oblečení bude dokonale vyžehlené a zcela hygienicky čisté.

Laurastar LIFT original red žehlička odhalující spodní plochu

Vlastnosti

 • Nový design žehlicí plochy
 • Snadné přenášení a manipulace
 • Parní rázy rovnoměrně rozptýlený v sérii pulzů
 • Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1,1 litru
 • Nožičky pro snadné položení na podlahu
 • Profesionální žehlička rovnoměrně šíří ultra jemnou páru
 • Izolační rohož pro teplou žehličku
 • Doba nahřívání pouhé 3 minuty
 • Tiché čerpadlo
 • Automatické vypnutí po 10 minutách nečinnosti
 • Eliminace roztočů a bakterií

Dodávané příslušenství

 • Filtr proti vodnímu kameni
 • Ochranná žehlicí plocha pro jemné tkaniny

Technické parametry

Příkon 2200 W
Tlak páry 3,5 bar
Materiál žehlicí plochy Hliník
Automatické vypnutí Ano
Automatické nastavení teploty Ano
Hmotnost 5,3 kg
Barva Červená

Odkazy

Video


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žehlící plocha hliník
Vysokotlaká pára ano
Příkon 2200 W
Bezdrátová ne
Funkce automatického vypnutí ano
Anti-Drip systém ano
Svislé napařování ano
Systém odvápňování ano
Systém samočištění ano
Objem nádržky (ml) 1100 ml
Zámek pro přenášení ano
Hmotnost 5.3 kg
Barva červená

Alternativní produkty

Braun IS 7155 WH - zánovní
8 990 Kč

7 716 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Parní generátor s protiskluzovou rukojetí a 3D žehlicí plochou s výbornou skluzností. Braun IS 7155 WH zaujme 4× rychlejším systémem odvápňování, technologií iCare, díky které nemusíte nastavovat teplotu pro každou látku zvlášť, režimem Turbo pro hrubé tkaniny, a trvalým výstupem páry. Po 10 minutách nečinnosti se žehlička sama vypne.""


Braun CareStyle 7 IS 7055 WH
9 490 Kč

7 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parní generátor BRAUN CareStyle 7 IS 7055 WH – nejlepší přítel vašeho šatníku. S iCare technologií, patentovanou Safírovou plochou, vyjímatelnou 2litrovou nádržkou na vodu a extra vysokým parním rázem pro snadné odstranění i těch nejobtížnějších záhybů. Nová technologie iCare chrání vaše textilie nastavením PERFEKTNÍ teploty pro VŠECHNY druhy látek a poskytuje tak vašim oděvům inteligentní ochranu. První 3D zaoblená žehlicí plocha BackGlide se zaoblenými a zkosenými hranami umožňuje, aby žehlička bez námahy klouzala přes všechny překážky v jakémkoli směru – a to i při pohybu dozadu.


Tefal GV9563E0 Pro Express Ultimate
7 999 Kč
+ doprava zdarma
AKCE: garance 100 dnů vrácení peněz (platí do 31. 12. 2019)
Vysokotlaký parní generátor s keramickou žehlicí plochou Delirium AirGlide Autoclean pro vyšší kluznost a čistotu. Maximální výkon páry s technologií vysokotlakého bojleru umožňuje žehličce Tefal GV9563E0 Pro Express Ultimate podávat skvělé výsledky na profesionální úrovni hladce a bez námahy.

Braun IS 7143 WH
7 990 Kč

7 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Parní generátor s protiskluzovou rukojetí a 3D žehlicí plochou s výbornou skluzností. Braun IS 7143 WH zaujme 4× rychlejším systémem odvápňování, technologií iCare, díky které nemusíte nastavovat teplotu pro každou látku zvlášť, ECO režimem pro citlivé tkaniny s úsporou energie, a trvalým výstupem páry. Po 10 minutách nečinnosti se žehlička sama vypne.