Miele TCE 530 WP Active Plus
30 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro celých 8 kg prádla. Miele TCE 530 WP Active Plus disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Obsluha je velmi snadná, vystačíte si s jedním stisknutím tlačítka. Komfortní filtr zachytí všechna přebytečná vlákna a navíc se i velmi snadno čistí.


Miele TCJ 690 WP
41 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro celých 9 kg prádla s chytrou péčí o prádlo WiFiConn@ct. Miele TCJ 690 WP disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Obsluha je velmi snadná, vystačíte si s jedním stisknutím tlačítka. Sušička vás také osvobodí od žehlení díky parní funkci SteamFinish.


Miele TDB 220 WP Active
22 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro 7 kg prádla. Miele TDB 220 WP Active disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Obsluha je velmi snadná, vystačíte si s jedním stisknutím tlačítka. Komfortní filtr zachytí všechna přebytečná vlákna a navíc se i velmi snadno čistí.


Miele TDB 230 WP Active
22 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro 7 kg prádla. Miele TDB 230 WP Active disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Obsluha je velmi snadná, vystačíte si s jedním stisknutím tlačítka. Komfortní filtr zachytí všechna přebytečná vlákna a navíc se i velmi snadno čistí.


Miele TWE 520 WP Active Plus
30 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro celých 9 kg prádla s chytrou péčí o prádlo WiFiConn@ct. Miele TWE 520 WP Active Plus disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Obsluha je velmi snadná, vystačíte si s jedním stisknutím tlačítka.


Miele TWJ 680 WP
41 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro celých 9 kg prádla s chytrou péčí o prádlo WiFiConn@ct. Miele TWJ 680 WP disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Díky funkci SteamFinish uštříte žehl


Miele TWR 860 WP
55 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro celých 9 kg prádla s chytrou péčí o prádlo WiFiConn@ct. Miele TWR 860 WP disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Jednoduché ovládání přímými tlačítky nebo jednoduchým gestem na displeji MTouch.


Miele TWV 680 WP Passion
64 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sušička s tepelným čerpadlem pro celých 9 kg prádla s chytrou péčí o prádlo WiFiConn@ct. Miele TWV 680 WP Passion disponuje technologií EcoDry, která zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie. Díky FraganceDos bude vaše prádlo voňavé a měkkoučké. Jednoduché ovládání přímými tlačítky nebo jednoduchým gestem na displeji MTouch.