Tradag Fotoalbum Color žluté klasik
399 Kč

Foto-album Color žluté je trendy album potažené plátnem jasně žluté barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista žluté černé listy
689 Kč

Máte rádi žlutou barvu? Pak je tu album Bella vista od německého výrobce Goldbuch. Lněný žlutý potah desek kombibaci s černými listy dělá z tohoto alba to nejlepší volbu pro vaše fotografie.

Tradag Fotoalbum Color tyrkysové klasik
399 Kč

Foto-album Color tyrkysové je trendy album potažené plátnem v barvě tyrkysové modři. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
784 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v růžové variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Srdce svatební
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Láska je křehká jako peříčko, jen pro tebe mám album srdíčko…Srdce je opravdu velké fotoalbum na fotky z vašeho svatebního dne. Potaženo příjemným bílým materiálem a na přední desce má vyražena stříbrná srdíčka. Album má 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré černé listy
689 Kč

Modrá je dobrá a ještě lepší je na foto-albech Bella Vista. Modré provedení pro námořníky nebo vaše fotky z dovolené na pláži. Desky fotoalba mají lněný potah a na přední streně najdete okénko 9,5×9,5 cm pro vložení libovolného obrázku.

Kroužkové album na fotografie a scrapbooking bílé 20 x 20 cm
179 Kč

Album s mašlí pro zachycení vašich nejlepších okamžiků, nebo výtvarných dílek. Výborně se hodí jako svatební deník, nebo vzpomínková kniha pro miminko. Může sloužit jako i jako deník nebo dárek pro někoho blízkého. Uvnitř alba jsou bílé čtvercové listy.

KPH Fotoalbum Zajda růžové
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum Zajda v růžových barvách pro fotky dětí a miminek. Na přední desce najdete roztomilého méďu doplněného lesklými srdíčky. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Klasické fotoalbum Vivaldi
490 Kč

Klasické foto-album co se jmenuje jako klasik vážné hudby Antonio Vivaldi je album na vlepování fotografií pomocí růžků nebo lepidla. Rustikální vzhled foto-alba násobí tmavě hnědý potah, který je téměř k nerozeznání od pravé kůže.

Walther Fotoalbum spirála šedé Walther
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šedá varianta klasického foto-alba Fun na spirále od firmy Walther na přední straně s okénkem pro foto. Album je potaženo papírem s ražbou připomínající textilní látku. Obsahuje 50 černých stran (25listů) o rozměru 29×29cm vázaných na spirále.

KPH Dětské fotoalbum Baby stars růžové
499 Kč

Klasické dětské fotoalbum růžové barvy s okénkem. Přední desky mají rámeček na vlastní titulní fotografii čtvercového formátu a jsou zdobeny padajícími stříbrnými hvězdičkami.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista šedé
599 Kč

Novinka v superoblíbené řadě fotoalb Bella vista v šedé variantě. Šedá je skvělá zvláště pro černobílé fotky. Uvnitř alba je 60 stran (30listů) pro nalepování fotek, mezi kterými je jemný papír. Potaženo je kvalitní lněnou látkou a na přední desce má otvor 9,8×9,8cm pro vlastní foto.

Goldbuch Svatební fotoalbum Romantika
1 199 Kč

Svatební fotoalbum Romantika od firmy Goldbuch. Luxusní zpracování foto-alba o rozměru 34×35 cm se 100 stranami /50 listů/, které jsou proloženy jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Na potahu desek je výrazný reliéf.

Walther Fotoalbum Hvězdy růžové
799 Kč

Foto-album na fotky vašeho drobečka ve světle růžovém provedení. Na přední desce je jsou tři okna ve tvaru hvězdy pro vložení vlastní fotografie. Do dalších oken můžete dopsat důležité údaje například váhy a data narození jak vidíte na fotografii alba.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista zelené černé listy
689 Kč

Líbí se vám pohádkový Shrek? Pak je tu klasické foto-album Bella vista v tom samém odstínu jako kůže toho zlobra. Zajímavostí je černá barva listů, na které vypadají fotky úplně jinak než na bílé.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista růžové černé listy
689 Kč

Foto-album Bella vista růžové jako čumáček malého prasátka. Na deskách alba potažených růžovou lněnou látkou naleznete okénko 9,5×9,5cm pro vložení vlastní růžové fotografie. Album obsahuje 60 černých stran (30listů) k vlepování fotek a mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

ZEP Svatební fotoalbum Charlotte
999 Kč

Luxusní svatební šité fotoalbum Charlotte  opravdu velkorysých rozměrů na uložení fotografií z vašeho svatebního dne. Díky velikosti 33×33 cm pojme opravdu nezvyklé množství fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené černé listy
689 Kč

Klasické foto-album Bella vista s červeným potahem desek a černými listy. Tato kombinace barev je přesně to co vaše fotky potřebují. Album je potaženo látkou z pravého lnu a na přední desce najdete okno 9,5×9,5cm pro vaše foto. Kvalita od tradičního výrobce Goldbuch.

Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické
399 Kč

Jak Krtek ke kalhotkám přišel, je jedna z prvních pohádek se známou postavičkou z večerníčků. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Goldbuch Fotoalbum klasické Cezane stone
999 Kč

Fotoalbum Cezane stone je luxusní šité album vysoké kvality a elegantního a minimalistického vzhledu. Je potaženo materiálem se strukturou kůže, desky jsou po obvody prošity. Obsahuje 100 stran (50listů) a mezi jednotlivými listy je jemný papír pro zamezení slepení protilehlých fotografií.

Walther Fotoalbum spirála Walther
499 Kč

Fialová varianta klasického foto-alba Fun na spirále od firmy Walther s okénkem pro vaše foto. Album je potaženo papírem s ražbou připomínající textilní látku. Obsahuje 50 černých stran (25listů) o rozměru 29×29cm vázaných na spirále.

Goldbuch Fotoalbum Pura zelené
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické moderní foto-album z designové řady Pura od firmy Goldbuch. Varianta v zeleném, laminované desky s elegantním vzorem pěkně doplní vaše fotografie. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista růžové
599 Kč

Foto-album Bella vista v slaďoučké růžové barvě se čtvercovým oknem pro vlastní fotografii na přední desce. Album má 60 stran (30listů) pro nalepování fotek či jakýchkoliv obrázků, mezi kterými je jemný papír. Potaženo je lněnou látkou. Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Zvířátka mláďátka modré
874 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické foto-album modré plné malých zvířátek. Tygřík, slůně, krokodýl, lvíče, zebra, medvídě, tukaňátko, pštrosátko ty všechny můžete hledat na modrém a zlaceném potahu tohoto alba.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré
599 Kč

Foto-album Bella Vista od firmy Goldbuch je potažené lněnou látkou modré námořnické barvy. Uvnitř najdete 60 stran (30listů) pro nalepování fotek, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Na přední desce má otvor 9,8×9,8cm pro vlastní foto.

Goldbuch Fotoalbum Happy Elephant růžové Goldbuch
858 Kč

Na deskách krásného fotoalba Goldbuch je růžový slon obklopený balónky naplněnými héliem od firmy Turnowsky. Tento jedinečný potah zdobený zlatou ražbou, dodává albu naprosto výjimečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série, také originalitu.

Goldbuch Fotoalbum Happy Sun
858 Kč

Sluníčko na deskách klasického fotoalba na růžky od firmy Goldbuch. Potah desek se zlatou ražbou Turnowsky dodává foto-albu výjimečný styl. Album má 60 stran (30listů) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Soví rodinka
858 Kč

Foto-album Goldbuch s veselou soví rodinkou na potahu od firmy Turnowsky. Sovičky jsou doplněny zlacením a ražbou, které dodává albům luxusní a neobyčejný vzhled. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Fun šedé Walther
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šedá varianta foto-alba Fun od firmy Walther ke vlepování fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír po lepší ochranu fotografií.

Tradag Fotoalbum Křemílek a Vochomůrka klasické
399 Kč

Křemílek a Vochomůrka jsou dva skřítci s chaloupky pod pařezem z večerníčkových pohádek na dobrou noc. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Kroužkové album na fotografie a scrapbooking bílé 30 x 30 cm
269 Kč

Album s mašlí pro zachycení vašich nejlepších okamžiků, nebo výtvarných dílek. Výborně se hodí jako svatební deník, nebo vzpomínková kniha pro miminko. Může sloužit jako i jako deník nebo dárek pro někoho blízkého. Uvnitř alba jsou bílé čtvercové listy.

Tradag Fotoalbum Medvídek modré
99 Kč

Pozor výprodej – původní cena 550Kč. Toto album má na textilním potahu drobné, méně či více viditelné vady jako šmouhy od lepidla, zvlněný potah kolem rámečku v přední desce. Příklady jsou na fotografiích. Nicméně užitnou hodnotu alba to nijak nesnižuje. Lze jej bez omezení použít.

Tradag Klasické fotoalbum Strauss
490 Kč

Strauss je klasické foto-album klasického vzhledu k vlepování různých fotografií pomocí růžků nebo lepidla. Starodávný vzhled alba umocňuje potah, který je téměř k nerozeznání od pravé kůže. Album obsahuje 60 stran které mají velmi jemný nádech do žluta.

Walther Fotoalbum Charm klasické černé
750 Kč

Designéři německého výrobce Walther navrhli toto velmi nenápadné, ale o to více elegantní fotoalbum. Tmavý potah desek má jemnou strukturu a v kombinaci s černými listy vypadá perfektně. Kousek je jako stvořen pro milovníky tmavých tónů a černobílé fotografie budou v tomto albu vypadat úžasně.

ZEP Dětské fotoalbum Paul růžové velké
660 Kč

Klasické šité fotoalbum Paul růžové velké pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. Album formátu 33×33 cm obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Tradag Fotoalbum Color růžové
399 Kč

Foto-album Color růžové je trendy album potažené plátnem růžové barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum My life modré
585 Kč

Užijte si klasické fotoalbum My life pro fotky miminek i větších dětí v modré barvě. Na laminovaných deskách je otvor pro vložení vlastní fotky a mašlička s kovovým přívěškem. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista žluté
599 Kč

Foto-album žluté jako kanárek pro vaše fotky z prosluněných pláží. Album obsahuje 60 stran (30listů) pro vlepování fotografií, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Potaženo je lněnou látkou a na přední desce je otvor 9,8×9,8cm pro vložení vlastní fotky. Kvalita od firmy Goldbuch.

KPH Fotoalbum svatební Gentle love červené
566 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svatební fotoalbum pro zamilované páry a novomanžele k kontrastních černočervených barvách. Na přední desce je otvor pro vložení vlastní fotky a mašle doplněná ražbou v potahu. Album působí solidním a kvalitním dojmem.

KPH Fotoalbum svatební Elle bílé
535 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svatební foto-album Elle v klasické bílé barvě s květinkami a korálky na deskách. Do otvoru na přední desce si vložte svoji fotografii ze svatby a dotvořte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

Tradag Fotoalbum Medvídek růžové
99 Kč

Pozor výprodej – původní cena 550Kč. Toto album má na textilním potahu drobné, méně či více viditelné vady jako šmouhy od lepidla, zvlněný potah kolem rámečku v přední desce. Příklady jsou na fotografiích. Nicméně užitnou hodnotu alba to nijak nesnižuje. Lze jej bez omezení použít.

KPH Fotoalbum klasické Elements modré
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem ze série Elements k vlepování fotografií v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie. Určitě jej využijte, album si tím přizpůsobíte a budete ho mít ještě více rádi.

KPH Fotoalbum svatební Elle béžové
535 Kč

Svatební foto-album Elle v jemně béžové barvě s květinkami a korálky na deskách. Do otvoru na přední desce si vložte svoji fotografii ze svatby a dotvořte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

Walther Fotoalbum Sentimental svatební
995 Kč

Klasické fotoalbum se šitou vazbou listů Sentimental, které má desky zdobené reliéfní ražbou se zlacením. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

KPH Fotoalbum klasické Butterfly modré
499 Kč

Klasické foto-album Butterfly jednoduchého a elegantního designu. Potaženo je hnědým, naturálně vypadajícím papírem se slepotiskovou ražbou motýla. Modrý hřbet alba je vyroben ze zvláštního potahu, který mění strukturu dle dopadajícího světla. Snažili jsme se ji vyfotit ale není to lehké zachytit.