Goldbuch Fotoalbum dětské Romantic
858 Kč

Krásné kvalitní fotoalbum na růžky v netradiční světle šedé barvě. Kdo hledá něco výjimečného než tak častou růžovou a modrou, právě jste našli. Tento nádherný potah se zlatou ražbou od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série, také originalitu.

Goldbuch Fotoalbum Romantico svatební
790 Kč

Klasické luxusní fotoalbum se šitou vazbou od firmy Goldbuch. Na deskách je plastický reliéf s květinovým vzorem. Rozměr fotoalba je 29×31 cm s bílými listy proloženými jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Album je uloženo v průhledné ochranné krabici.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista žluté černé listy
689 Kč

Máte rádi žlutou barvu? Pak je tu album Bella vista od německého výrobce Goldbuch. Lněný žlutý potah desek kombibaci s černými listy dělá z tohoto alba to nejlepší volbu pro vaše fotografie.

Goldbuch Klasické fotoalbum Living černé
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum z oblíbené trendy série Living v tmavě černém provedení. Desky mají potah s jemnou strukturou připomínající látku a vpředu je otvor velikosti 9,5×9,5cm pro vaši fotografii. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.

KPH Dětské fotoalbum Baby flower růžové
515 Kč

Krásné fotoalbum na fotografie vašich dětí v růžové barvě doplněné zlacením srdíček na deskách. Na předních deskách je otvor pro obrázek vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

Goldbuch Svatební fotoalbum Romantika
1 199 Kč

Svatební fotoalbum Romantika od firmy Goldbuch. Luxusní zpracování foto-alba o rozměru 34×35 cm se 100 stranami /50 listů/, které jsou proloženy jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Na potahu desek je výrazný reliéf.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré černé listy
689 Kč

Modrá je dobrá a ještě lepší je na foto-albech Bella Vista. Modré provedení pro námořníky nebo vaše fotky z dovolené na pláži. Desky fotoalba mají lněný potah a na přední streně najdete okénko 9,5×9,5 cm pro vložení libovolného obrázku.

Goldbuch Fotoalbum In love
899 Kč

Album pro svatební fotografie nebo fotky zamilovaných. Na albu je veliké srdce, které tvoří spousty malinkých srdíček, kytiček a zlatých ražených serepetiček. Tento nádherný potah od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrabějí malé série také originalitu.

Innova Editions Fotoalbum svatební Premium
649 Kč

Fotoalbum romantického typu na fotografie z Vašeho ze svatebního dne. Laminovaný potah se stromem lásky je doplněn zlacením. Album obsahuje 60 listů, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. Fotografie vlepujte pomocí růžků nebo lepidla.

Goldbuch Fotoalbum Srdce svatební
1 199 Kč

Láska je křehká jako peříčko, jen pro tebe mám album srdíčko…Srdce je opravdu velké fotoalbum na fotky z vašeho svatebního dne. Potaženo příjemným bílým materiálem a na přední desce má vyražena stříbrná srdíčka. Album má 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Fotoalbum Méďa
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Méďa plyšák je foto-album s deskami z tvrdého papíru smetanové barvy, s výřezy na přední desce. Na ilustrované strany můžete napsat jméno vašeho človíčka a bude zdobit tento výřez nebo si na ni můžete nalepit 4 fotografie 6 × 7,5 cm. První čtyři strany jsou určené pro popis údajů o vašem miláčkovi…

Goldbuch Fotoalbum klasické modré
790 Kč

Klasické šité foto-album od firmy Goldbuch. Desky alba jsou potažené lněnou látkou tmavě modré barvy s výraznou strukturou. Látka má zajímavou vlastnost že mírně mění svoje zabarvení podle úhlu dopadu světla. Album má 100 stran /50 listů/ rozměru 30×31 cm.

Goldbuch Fotoalbum Karophant
693 Kč

Když si na sebe vezme slon károvaný oblek, říká se mu Karophant. To si myslí ve firmě Goldbuch, kde vyrobili a toto album na fotky vašich dětí. Laminované desky foto-alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

ZEP Fotoalbum Berlín klasické bílé
499 Kč

Jednoduché klasické foto-album na vlepování fotek s režným textilním potahem slonově bílé barvy. Nemá žádné nápisy ani ozdoby což dá vyniknout vašim fotkám. Listy alba mají taktéž barvu jemně nažloutlou a perfektně ladí se deskami.

Tradag Fotoalbum Méďa plyšák klasik
399 Kč

Foto-album Méďa kde se dva méďové objímají na fotoalbu na fotky vašich nejdražších. Album má perfektní zpracování a nemusíte se bát použít jej jako dárek. Laminované lesklé desky s ostrým tiskem. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Sovy na houpačce
649 Kč

Foto-album Sovy je klasické album s barevným motivem malých sov sedících na houpačce vhodné pro fotky vašich dětiček. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Svatební fotoalbum Ballooning
926 Kč

Svatební fototoalbum s dvěma zlacenými srdíčky na přední desce. Tento nádherný potah od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série také originalitu.

Goldbuch Fotoalbum Foliole zelené Goldbuch
459 Kč

Fotoalbum Foliole s jemným rostlinným vzorem v zeleném odstínu potěší každého, kdo ocení tradiční uchování fotografií. Má 100 stran (50 listů) prokládaných jemným papírem pro lepší ochranu fotografií. Kvalita od firmy Goldbuch. V příslušenství si můžete objednat i potřeby k lepení fotek.

Goldbuch Fotoalbum Goldbuch Květinové srdce
899 Kč

Svatební foto-album Goldbuch Květinové srdce s nádherným potahem se zlacením od firmy Turnowsky. Motiv srdce s drobným ornamentem zabezpečí, že budou vaše svatební fotky v tomto albu vypadat skvěle. Foto album obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista černé
599 Kč

Černá barva je nejtmavší odstín bílé a na klasickém foto-albu z řady Bella vista skvěle vyniká. Uvnitř alba je 60 stran (30listů) pro nalepování fotek, mezi kterými je jemný papír. Potaženo je kvalitní lněnou látkou a na přední desce má otvor 9,8×9,8cm pro vlastní foto. Kvalita od firmy Goldbuch.

Walther Dětské fotoalbum Friis
879 Kč

Klasické fotoalbum s šitou vazbou. Desky fotoalba s krásnou ilustrací králíčka jsou laminovány. Na předních stranách je místo na vepsání důležitých údajů děťátka. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Goldbuch Fotoalbum Happy Sun
858 Kč

Sluníčko na deskách klasického fotoalba na růžky od firmy Goldbuch. Potah desek se zlatou ražbou Turnowsky dodává foto-albu výjimečný styl. Album má 60 stran (30listů) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Linum černé
829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní, elegantní klasické foto-album z nové designové řady Linen firmy Goldbuch. Černé provedení. Obsahuje 80 stran (40listů) jemně nažloutlé barvy, která bude vašim fotkám slušet.

Goldbuch Fotoalbum klasické azurové
790 Kč

Klasické šité foto-album. Desky foto alba jsou potažené lněnou látkou s výraznou strukturou. Látka světle modré až azurové barvy má zajímavou vlastnost že mírně mění svoje zabarvení podle úhlu dopadu světla. Kapacita 100 stan o rozměru 30×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Unicorn Baby Girl
693 Kč

Bájný jednorožec na růžovém foto-albu pro uložení fotografií malých holčiček. V laminovaných deskách je 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Kvalitní fotoalbum od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó černé listy
689 Kč

Barva bordó vládne již několik sezón ve světě mody a proto ji naleznete i na foto-albech z řady Bella vista od firmy Goldbuch. Podtržením elegance pak jsou černé listy k nalepováním fotek. V albu najdete 60 černých stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Méďa Goldbuch
689 Kč

Dětské klasické foto-album Méďa je stejně hravé jako Vaše děti. Výrobce albumů Goldbuch je zárukou kvality. Obsahuje 60 stran na 360 fotek 9×13, 240 fotek 10×15 nebo 120 fotek 13×18. Mezi listy je jemný papír, který chrání Vaše fotografie.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené černé listy
689 Kč

Klasické foto-album Bella vista s červeným potahem desek a černými listy. Tato kombinace barev je přesně to co vaše fotky potřebují. Album je potaženo látkou z pravého lnu a na přední desce najdete okno 9,5×9,5cm pro vaše foto. Kvalita od tradičního výrobce Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Pura lila
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto album Pura s jemně růžovými deskami. Jemný a elegantní design se bude pěkně hodit k vašim fotkám. Za zajímavou cenu dostanete album, které má 100 stran (50listů) pro vlepování fotek, obrázků atd. Mezi listy je jemný papír aby se protilehlé fotky nepoškodily.

Innova Editions Fotoalbum Krémové svatební
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické luxusní foto-album velkorysých rozměrů. Desky potažené světlou kůží a hodí se pro svatební fotografie.Obsahuje 60 stran /30 listů/o rozměru 36×36 cm z kvalitního kartonu.Mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

ZEP Fotoalbum klasické lněné hnědé
645 Kč

Klasické foto album k vlepování fotografií minimalistického a elegantního vzhledu deskami potaženými látkou z pravého lnu hnědé barvy. Na přední desce je vyražen slepotiskem nápis Photo o doplňuje tak střízlivý vzhled alba. V albu najdete 60 stran mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fote…

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo velké
1 199 Kč

Foto-album Romeo velké na vaše svatební fotky velkorysých rozměrů 35×35 cm. Do takového alba se jistě vejdou všechny fotografie z vaší nádherné svatby. Desky má potažené bílým potahem s krajkovým motivem.

Walther Fotoalbum spirála šedé Walther
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šedá varianta klasického foto-alba Fun na spirále od firmy Walther na přední straně s okénkem pro foto. Album je potaženo papírem s ražbou připomínající textilní látku. Obsahuje 50 černých stran (25listů) o rozměru 29×29cm vázaných na spirále.

KPH Fotoalbum klasické Puntík bílé
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické fotoalbum plné elegance a puntíků v bílé variantě. V této sérii si můžete vybírat ještě z dalších čtyř barev nebo je mezi sebou kombinovat. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu nalepených fotografií.

Goldbuch Fotoalbum svatební Elegance
999 Kč

Srdíčko sem srdíčko tam…svatební foto-album od firmy Goldbuch. Na přední desce má vyražena krásná stříbrná srdíčka a fotka z vašeho svatebního dne se v něm budou skvěle vyjímat. Album je určeno k vlepování fotek a mezi jednotlivými listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Walther Srdíčka
995 Kč

Svatební foto-album s krásnými stříbrnými a červenými srdíčky na deskách. První list je ilustrovaný a je určen k zapsání důležitých údajů jako datum svatby či jména novomanželů. Album má 50 stran (25listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum klasické černé
475 Kč

Klasické fotoabum na vlepování fotografií, které má klasický i design. Černočerná varianta se stříbrným rámečkem. V albu naleznete 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný, takzvaný pavučinkový, papír pro lepší ochranu fotografií. Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Svatební fotoalbum Cherry blosoom
926 Kč

Svatební fototoalbum s jemným vzorem který je kombinací zlacení a ražby. Tento romanticky laděný potah od firmy Turnowsky dodává albu zajímavý styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série, také originalitu.

Goldbuch Klasické fotoalbum Living tyrkysové
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum z oblíbené trendy série Living v světle modrém – tyrkysovém provedení. Desky mají potah s jemnou strukturou připomínající látku a vpředu je otvor velikosti 9,5×9,5cm pro vaši fotografii.

Goldbuch Fotoalbum Foliole fialové Goldbuch
459 Kč

Fotoalbum Foliole s jemným rostlinným vzorem ve fialovém odstínu potěší každého, kdo ocení tradiční uchování fotografií. Má 100 stran (50 listů) prokládaných jemným papírem pro lepší ochranu fotografií. Kvalita od firmy Goldbuch. V příslušenství si můžete objednat i potřeby k lepení fotek.

Goldbuch Klasické fotoalbum Living zelené
459 Kč

Klasické zelené fotoalbum z oblíbené trendy série Living. Desky mají potah s jemnou strukturou připomínající látku a vpředu je otvor velikosti 9,5×9,5cm pro vaši fotografii. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.

Goldbuch Fotoalbum Pura modré
449 Kč

Klasické foto-album pro uchování fotek z designové řady Pura od firmy Goldbuch. Modré varianta, laminované desky s jemným vzorem vhodně doplní vaše fotky. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír. Na zadní desce uvnitř alba je kapsa na CD se zálohou fotek, které jsou v albu.

Goldbuch Fotoalbum Modré srdce
879 Kč

Foto-album Modré srdce od výrobce Goldbuch plné fotografií Vašeho chlapečka si budete prohlížet každý den. Design Turnowsky s ražbou dodává albu kvalitu navíc. Tradičních 60 stran, na které se vejde 360 fotek 9×13, 240 fotek 10×15 nebo 120 fotek 13×18, poskytuje dostatek místa pro Vaše vzpomínky.

Goldbuch Fotoalbum Zvířátka mláďátka růžové
874 Kč

Klasické foto-album plné malých zvířátek. Tygřík, slůně, krokodýl, lvíče, zebra, medvídě, tukaňátko, pštrosátko ty všechny můžete hledat na růžovém a zlaceném potahu tohoto alba.

Goldbuch Fotoalbum Elefant Goldbuch
858 Kč

Foto-album Goldbuch s veselým slonem na potahu od firmy Turnowsky. Slon je doplněn zlacením a ražbou, která dodává albům luxusní a neobyčejný vzhled. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Soví rodinka
858 Kč

Foto-album Goldbuch s veselou soví rodinkou na potahu od firmy Turnowsky. Sovičky jsou doplněny zlacením a ražbou, které dodává albům luxusní a neobyčejný vzhled. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Little Family
858 Kč

Na krásném foto-albu od firmy Goldbuch máte žirafí rodinku. Luxusní potah firmy Turnowsky dodává deskám jedinečný styl. Obrázky jsou doplněny zlatou ražbou. Album má 60 stran (30listů) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Čáp růžové Goldbuch
858 Kč

Foto-album v růžové barvě s čápem co nese miminko, asi holku maminko, na potahu od firmy Turnowsky. Čáp je doplněn zlacením a ražbou, která dodává albům luxusní a neobyčejný vzhled. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.