Alba na fotorůžky

Široká nabídka produktů z kategorie Alba na fotorůžky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Alba na fotorůžky nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené

650 Kč

Červená je výrazem síly, aktivity, vášně a také barvou tohoto foto-alba z oblíbené řady Bella vista od firmy Goldbuch. Album má 60 stran (30listů) k vlepování, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum První krůčky modré

Goldbuch Fotoalbum První krůčky modré

990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva obdélníkové otvory. Modrý potah desek je předurčen pro chlapečky. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho děťátka. Desky mají kvalitní plátěný potah modré barvy.

Walther Fotoalbum Čáp
1x

Walther Fotoalbum Čáp

1 199 Kč

Luxusní a neobyčejné bílé foto-album na fotky dětiček pro náročné milovníky fotek. Na přední desce má okno s čápem, za kterého můžete dopsat jméno a datum narození vašeho mimča. Desky jsou potaženy bílým plátnem. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování.

Walther Fotoalbum Sovička modrá

Walther Fotoalbum Sovička modrá

764 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dejte si fotky do foto-alba se sovím klukem! Sovy jsou oblíbené a album se jistě bude líbit i po mnoha letech. Album má dva ilustrované listy, na které můžete zapsat důležité údaje. Listy k vlepování fotek jsou z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické
5x

Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické

399 Kč

Jak Krtek ke kalhotkám přišel, je jedna z prvních pohádek se známou postavičkou z večerníčků. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

KPH Fotoalbum klasické Happy baby
1x

KPH Fotoalbum klasické Happy baby

530 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Klasické dětské fotoalbum Happy baby s minimalistickým potiskem. Ve fotoalbu je 60 stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií. Do alba se vlepují fotografie na růžky, podlepky nebo speciální lepidlo, které najdete v příslušenství.

Tradag W VICTORY WHITE P60str. ALBUM 29x32
1x

Tradag W VICTORY WHITE P60str. ALBUM 29x32

435 Kč

Luxusní klasický svatební fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy s peragmínovými medzistranami. Na povrchu je reliéfní sněho-bílý design připomínající krajku. Rozměr stran je 29×32cm a rozměr alba 30,5×33 cm. Fotoalbum má 60 stran z kvalitního bílého kartonu.

Partner: TRADAG