10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Americké chladničky s barem

Sháníte zboží z kategorie americké chladničky s barem? Vybírejte jej u nás na MALL.cz podle filtrů a parametrů nebo si zboží nechte srovnat od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes.
  • Produkty z kategorie americké chladničky s barem přivezeme až k vám domů, nový spotřebič vám pomůžeme vynést a starý odvezeme.
  • Potřebujete pomoci? Naše zákaznická podpora funguje 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo klidně až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud se vám zakoupený výrobek nelíbí, můžete jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Robotické vysavače, Rychlovarné konvice, Rýžovary, Rychlovarné konvice, Sušičky ovoce.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Philco americká lednička PX 502 + bezplatný servis 3 roky Samsung americká chladnička RF65A967ESR/EO + záruka 20 let na kompresor
Philco americká lednička PX 502 + bezplatný servis 3 roky

Americká chladnička Philco PX 502 ve stylovém bílém provedení s objemem 490 l disponuje domácím barem, díky kterému máte rychlý přístup k nápojům bez zbytečného otevírání celé chladničky a zvyšování její spotřeby. Další nepostradatelnou součástí ledničky je i výrobník ledu. Velký prostor a úsporný provoz je u této chladničky samozřejmostí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LG americká lednička GMX844MCKV InstaView + záruka 10 let na kompresor Samsung americká chladnička RF65A967ESR/EO + záruka 20 let na kompresor
LG americká lednička GMX844MCKV InstaView + záruka 10 let na kompresor

Americká chladnička v energetické třídě F s celkovým objemem 508 l, elektronickým ovládáním a vnitřním LED osvětlením. LG GMX844MCKV disponuje technologií InstaView Door-in-Door, beznámrazovým systémem Total No Frost, prouděním chladného vzduchu Multi Air Flow a technologií SmartThinQ + wi-fi připojením pro snadné ovládání na dálku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung americká chladnička RF65A967ESR/EO + záruka 20 let na kompresor Samsung americká chladnička RF65A967ESR/EO + záruka 20 let na kompresor
Samsung americká chladnička RF65A967ESR/EO + záruka 20 let na kompresor

Americká chladnička v energetické třídě E s celkovým objemem 647 l. Samsung RF65A967ESR/EO nabízí systém Total No Frost, Triple & Metal Cooling Plus pro delší čerstovst potravin a zónu s nastavitelnou teplotou v dolních dveřích. Nápojové centrum s nápojovým automatem a konvicí na filtrovanou vodu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LG americká chladnička GSLV50PZXE + záruka 10 let na kompresor LG americká chladnička GSLV50PZXE + záruka 10 let na kompresor
LG americká chladnička GSLV50PZXE + záruka 10 let na kompresor

Americká chladnička v energetické třídě E a provedení Platinum Silver s celkovým objemem 635 l. LG GSLV50PZXE disponuje lineárním kompresorem, beznámrazovou technologií Total No Frost a rozšířeným prouděním chladného vzduchu Multi Air Flow.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung chladnička RH69B8941B1/EF LG americká chladnička GSLV50PZXE + záruka 10 let na kompresor
Samsung chladnička RH69B8941B1/EF

Americká chladnička v energetické třídě E a černém provedení s celkovým objemem 645 l, elektronickým ovládáním a úsporným LED osvětlením. Samsung RH69B8941B1/EF disponuje digitálním invertorovým kompresorem a dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus s oddělenými okruhy pro chladničku a mrazák.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung chladnička RH68B8541B1/EF LG americká chladnička GSLV50PZXE + záruka 10 let na kompresor
Samsung chladnička RH68B8541B1/EF

Americká chladnička v energetické třídě E a černém provedení s celkovým objemem 627 l, elektronickým ovládáním a úsporným LED osvětlením. Samsung RH68B8541B1/EF disponuje digitálním invertorovým kompresorem a dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus s oddělenými okruhy pro chladničku a mrazák.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Gorenje americká chladnička NRS9182VXB1 + záruka 15 let na kompresor Gorenje americká chladnička NRS9182VXB1 + záruka 15 let na kompresor
Gorenje americká chladnička NRS9182VXB1 + záruka 15 let na kompresor

Americká chladnička v energetické třídě E a nerezovém provedení s celkovým objemem 560 l, elektronickým ovládáním SensoTech a úsporným LED osvětlením. Gorenje NRS9182VXB1 nabízí extra vnitřní prostor XtraSpace, invertorový kompresor a beznámrazovou technologii NoFrost Plus.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Americké chladničky s barem.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Americké chladničky s barem výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Americké chladničky s barem akce.