GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001)
749 Kč 689 Kč

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001) disponuje kapacitou 1 220 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro HERO8 Black, GoPro HERO7 Black a GoPro HERO6 Black.

GoPro Supercharger (AWALC-002)
1 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlá nabíječka se 2 USB porty pro nabíjení 2 zařízení GoPro nebo jiných USB zařízení zároveň.

GoPro Dual Battery Charger + Battery (HERO9 Black)
1 599 Kč

Nabíječka baterií v setu s náhradní baterií zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Dual Battery Charger + Battery (HERO9 Black) nabije až dvě baterie zároveň, šťávu tedy budete mít doplněnou co nejrychleji.

Madman Baterie pro GoPro HERO3 (MDMBATHERO3)
390 Kč

Tato náhradní baterie je určena pro akční kamery GoPro HERO3 a GoPro HERO3+. Jde o kvalitní, značkovou baterii, která pečuje o vaší bezpečnost. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií a je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu.

GoPro MAX Dual Battery Charger + Battery (ACDBD-001-EU)
1 990 Kč

Nabíječka baterií v setu s náhradní baterií zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Dual Battery Charger + Battery (ACDBD-001-EU) je opatřená funkcí optimalizace nabíjení, šťávu tedy budete mít doplněnou co nejrychleji. Nabíjí se přes USB.

GoPro Rechargeable Battery (HERO9 Black)
699 Kč

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro Rechargeable Battery (HERO9 Black) disponuje kapacitou 1 720 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro HERO9 Black.

Madman Baterie pro Olympus LI-10B (MDMBATLI10B)
190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato značková baterie vás potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Jde o náhradní baterii určenou pro fotoaparáty Olympus, se kterou na vybité zařízení můžete zapomenout. S kapacitou 1400 mAh si focení opravdu užijete.

Niceboy Baterie 1350 mAh pro VEGA X PRO
399 Kč 299 Kč

Náhradní baterie pro akční kameru Niceboy VEGA X PRO, která vám prodlouží čas, po který můžete natáčet. Jedná se o baterii typu Li-Ion s kapacitou 1350 mAh.

Madman Baterie pro GoPro HERO5
585 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní, značková Li-Ion baterie pro akční kamery GoPro HERO5. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií, je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití, zkratu a chlubí se také vysokou kapacitou až 1260 mAh. Baterii lze využít buď jako náhradu za starší baterii, nebo jako náhradní baterii na cesty.

Madman Baterie pro Canon LP-E8 (MDMBATLPE8)
299 Kč

Náhradní baterie pro digitální fotoaparáty Canon váš potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Baterie se chlubí vysokou kapacitou 1200 mAh, díky které budete moct fotografovat prakticky bez hranic.

Madman Baterie pro Canon NB-10L (MDMBATNB10L)
399 Kč

Náhradní baterie pro digitální fotoaparáty Canon váš potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Baterie se chlubí kapacitou 920 mAh, díky které budete moct fotografovat téměř bez hranic.

Madman Baterie pro Olympus LI-90B (MDMBATLI90B)
199 Kč

Tato moderní, značková baterie vás potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Jde o náhradní baterii pro vybrané fotoaparáty Olympus, se kterou pořídíte tolik fotografií, kolik budete potřebovat. Baterie disponuje vysokou kapacitou 1270 mAh, díky které si focení opravdu užijete…

Madman Baterie pro Nikon EN-EL12 (MDMBATENEL12)
249 Kč

Tato náhradní baterie je určena pro digitální fotoaparáty Nikon. Jde o kvalitní, značkovou baterii, která svou kapacitou předčí požadavky každého fotografa.

Madman Baterie pro Olympus LI-40B (MDMBATLI40B)
199 Kč

Tato moderní, značková baterie vás potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Jde o náhradní baterii pro vybrané fotoaparáty Olympus, se kterou pořídíte tolik fotografií, kolik budete potřebovat. Baterie disponuje kapacitou 900 mAh, díky které si focení opravdu užijete.

Madman Baterie pro Nikon EN-EL19 (MDMBATENEL19)
199 Kč

Tato moderní, značková baterie vás potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Jde o náhradní baterii pro vybrané fotoaparáty Nikon, se kterou pořídíte tolik fotografií, kolik budete potřebovat. Baterie disponuje kapacitou 670 mAh, díky které si focení opravdu užijete.

Madman Dobíjecí set pro Sony FW 50 (MDMSETNFW50)
249 Kč

Tato kompaktní nabíječka pro baterie vybraných fotoaparátů Sony disponuje univerzálním A/C konektorem, díky kterému ji lze připojit do jakékoliv 220V sítě kdekoliv na světě. Také je možné ji snadno zapojit do autozapalovače. K dispozici vám je indikátorem plného nabití baterie.

GoPro Display Mod (AJLCD-001-EU)
2 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přídavný otáčení displej je určený kamerám GoPro HERO8 Black a nasazuje se na GoPro MediaMod. GoPro Display Mod (AJLCD-001-EU) má úhlopříčku 2 ″ a dá se sklopit, díky čemuž je ideální pro vloggery na cestách. Nechybí vestavěná baterie a microHDMI konektor pro propojení s televizí.

DJI Osmo Action - Nabíjecí set
2 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inteligentní nabíjecí systém prodlouží vaší akční kameře DJI Osmo Action výdrž baterie o pořádný kus. DJI Osmo Action – Nabíjecí set se skládá z nabíječe, dvou akumulátorů a dvou pouzder na dané akumulátory. Představuje praktické a snadné řešení, jak si na cesty sbalit co nejvíc šťávy.

GoPro Auto Charger (Nabíječka do auta) (ACARC-001)
999 Kč 959 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GoPro nabíječka do auta je ideální společník na cesty. Při jízdě můžete zároveň dobíjet až 2 kamery GoPro. Při nabíjení umožňuje nahrávat i fotit.

Madman Nabíjecí set pro GoPro HERO4 (MDMCHARGERHERO4)
450 Kč

Kvalitní, značková Li-Ion baterie pro videokamery JVC. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií, je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu a chlubí se také kapacitou 750 mAh. Baterii lze zaměnit za BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707UE, BN-VF707US a LY34647–002B.

TrueCam 3,1A duální nabíječka do auta
349 Kč

Duální nabíječka do auta je určená především k nabíjení vašich autokamer značky TrueCam. Truecam Duální nabíječka do auta disponuje 2× USB konektorem s kombinovaným výstupem až 3,1 A. Je kompatibilní se všemi autokamerami TrueCam, LAMAX, ale i s autokamerami jiných značek.

DJI Osmo Action - LiPo akumulátor 1300 mAh
699 Kč 611 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní li-po akumulátor prodlouží vaší akční kameře DJI Osmo Action výdrž o pořádný kus. DJI Osmo Action – LiPo akumulátor 1300 mAh má kapacitu 1 300 mAh a je ideální jako záložní či hlavní baterie.

GoPro MAX Rechargeable Battery (ACBAT-001)
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Rechargeable Battery (ACBAT-001) disponuje kapacitou 1 600 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro MAX.

Insta360 ONE R - Nabíječ
1 290 Kč

Praktická nabíječka baterií je určená akčním kamerám Insta360 ONE R. Insta360 ONE R – Nabíječ pracuje se vstupním napětím 9 V / 2 A a umožňuje nabíjet až dvě baterie najednou.

Madman baterie pro Canon BP-827 (MDMBATBP827)
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato náhradní baterie je určena pro vybrané digitální kamery Canon. Jde o kvalitní, značkovou baterii se zvýšenou kapacitou 2800 mAh, díky které pořídíte až dvouhodinové video. Touto baterií můžete buď nahradit starší baterii, která už dosloužila, nebo ji využít jako náhradní baterii na cesty.

Madman Baterie pro GoPro HD HERO2 (MDMBATHERO2)
390 Kč

Baterie mají tendenci vybíjet se zásadně v ten nejhorší možný moment. Buďte připraveni, a pořiďte si ke své kameře náhradní baterii, jež vám umožní nepřerušovat aktivitu, kterou právě nahráváte.

Madman Baterie pro Nikon EN-EL14 (MDMBATENEL14)
699 Kč

Tato náhradní baterie je určena pro vybrané fotoaparáty Nikon. Jde o kvalitní, značkovou baterii se zvýšenou kapacitou 1030 mAh, díky které pořídíte ještě více snímků. Touto baterií můžete buď nahradit starší baterii, která už dosloužila, nebo ji využít jako náhradní baterii na cesty.

Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2)
149 Kč

Tato kompaktní nabíječka pro baterii akční kamery GoPro HERO2 disponuje univerzálním A/C konektorem, díky kterému ji lze připojit do jakékoliv 220V sítě kdekoliv na světě. Také je možné ji snadno zapojit do autozapalovače. K dispozici vám je indikátor plného nabití baterie.

Madman Dobíjecí set pro ISAW Extreme - 220V (MDMCHARGERISAW)
299 Kč

Proč je výhodné mít nabíječku navíc? Noční můra každého fotografa a kameramana je vybitá baterie. Jak totiž všichni víme, baterie se vybije vždy v ten nejméně vhodný moment a my pak obvykle přijdeme o ty nejlepší záběry. S tím je ale konec!

Madman Duální USB nabíječka pro GoPro HERO3 (MDMCHARGERDUALHERO3)
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proč je výhodné mít nabíječku navíc? Noční můra každého fotografa a kameramana je vybitá baterie. Jak totiž všichni víme, baterie se vybije vždy v ten nejméně vhodný moment a my pak obvykle přijdeme o ty nejlepší záběry. S tím je ale konec!

Madman Nabíjecí set pro 2 baterie HERO4 (MDMCHARGERHERO4DUAL)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proč je výhodné mít nabíječku navíc? Noční můra každého fotografa a kameramana je vybitá baterie. Jak totiž všichni víme, baterie se vybije vždy v ten nejméně vhodný moment a my pak obvykle přijdeme o ty nejlepší záběry. S tím je ale konec!

POWERY Nabíječka Canon BP-208
454 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-2L12
454 Kč

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-2L13
454 Kč

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-2L14
454 Kč

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-2L24H
454 Kč

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-2L5
454 Kč

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-308
454 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-315
454 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)

POWERY Nabíječka Canon BP-511
454 Kč

Malý a kompaktní rychlonabíječ pro použití ze sítě ale i pro mobilní použití (auto, loď apod.). Průběh i ukončení nabíjení je signalizován LED indikací. Obsah balení: -rychlonabíječ –230V síťový adaptér –12V autoadaptér -návod k obsluze (ke stažení)