10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7045235

Candy chladnička CCE3T618FW + záruka 2 + 3 roky na kompresor

Candy chladnička CCE3T618FW + záruka 2 + 3 roky na kompresor

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a bílém provedení, s celkovým objemem 341 l a LED osvětlením na stropě. Candy CCE3T618FW nabízí beznámrazovou technologii Total No Frost, dotykový displej a elektronický termostat. Doplňkový obsah v aplikaci hOn. Celý popis
Produkt se již neprodává
9 011 Kč
Zboží od: MALL
9 011 Kč

Popis

Candy záruka 2 + 3 roky na kompresor

1Candy záruka 2 + 3 roky na kompresor

.

Klíčové vlastnosti chladničky Candy CCE3T618FW

 • Total No Frost
 • XXL kapacita a flexibilita vnitřního prostoru
 • Snadná manipulace, bezpečnost a stabilita
 • Antibakteriálně ošetřené těsnění dvířek
 • Chytré funkce
chladnička Candy CCE3T618FW

Doplňkový obsah v aplikaci hOn

Proč nevyužít lednici naplno? Stáhněte si aplikaci hOn a objevte kompletní sadu propojených funkcí, které vám zjednoduší každodenní používání. Získejte užitečné tipy a rady prostřednictvím chytrého telefonu a užívejte si funkcí např. Food Locator-s doporučením umístění jídla, Smart Drink Assistant, Inventory Assistant (bez možnosti dálkového ovládání).
Flexibilní uspořádání interiéru

Přesuňte police i přihrádky a užijte si až 100 různých kombinací vnitřního uspořádání pro plnou flexibilitu skladování. Díky jedinečné možnosti uzpůsobit vnitřní prostor, dle svých aktuálních potřeb, vznikne XXL prostor, který využijete opravdu na maximum.


Optimální teplota pro zachování čerstvosti potravin

Kdykoli potřebujete rychle vychladit jídlo a nápoje, stačí aktivovat Super chlazení, abyste dosáhli optimální teploty. Pokud je funkce rychlého chlazení nastavena, teplota lednice může být rychle snížena, a to ve stajný čas. Tím si potraviny zachovají svou čerstvost a neztratí své nutriční hodnoty.


chladnička Candy CCE3T618FW

No Frost bez námrazy

Technologie No Frost zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách chladničky i mrazáku, zajišťuje optimální proudění vzduchu pro zdravé a bezpečné skladování vašich potravin a efektivně snižuje energetickou spotřebu. Nyní můžete na ruční odmrazování lednice či mrazáku zapomenout!


Rychlá instalace

Díky otočným dvířkám můžete svou ledničku umístit do každé kuchyně. Rychlá instalace umožňuje umístění dveřních pantů na levou i pravou stranu spotřebiče.

Bezpečnost a odolnost

Police z bezpečnostního skla jsou extrémně bezpečné a odolné pro skladování všech vložených potravin. Jejich zaoblený a elegantní design také usnadňuje čištění, aniž by se do štěrbin usazovaly nečistoty.


Velká zásuvka na zeleninu a ovoce

Průhledná a ergonomická zásuvka umožňuje optimální skladování ovoce a zeleniny. Zajišťuje jejich delší čerstvost a zabraňuje tak případnému plýtvaní s potravinami.Bez nežádoucí plísně

Snižte šíření plísní pomocí speciální úpravy proti plísním na těsnění chladničky i mrazničky.


Elektronické vnitřní ovládání

Ovládání chladničky je velmi intuitivní, decentní a nijak nenarušuje jedinečnost celého produktu. Můžete si snadno nastavit správnou teplotu chladničky od 2° do 8° a aktivovat funkci Rychlé chlazení.
Jednoduché otevření dvířek

Nová integrovaná ergonomická a funkční rukojeť ladí se zaoblenými hranami dveří, což dodává výrobku jemnější vzhled a usnadňuje uchopení.


Na hvězdičkách záleží

Hvězdičky mrazáku slouží k označení minimální zaručené teploty a účelu, pro který je označený mrazící prostor konstruován. 4 hvězdičky – Nízkoteplotní prostor s teplotou nižší než –18°C, určený pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin a zmrazování čerstvých potravin. Mrazící výkon se udává hmotností čerstvých potravin, které je možné zmrazit za 24 hodin.Osvětlení bez energetických ztrát a ohřívaní interiéru

***LED osvětlení ušetří 90% energie, má 50krát lepší viditelnost a 30kát delší životnost v porovnání s tradičním osvětlením. Chladné světlo z LED svítidla je zcela bez oteplujícího účinku a navíc **zachovává organoleptické vlastnosti potravin


Vlastnosti

 • Volně stojící kombinovaná chladnička
 • Doplňkový obsah v aplikaci hOn (např. Food Locator, Smart Drink Assistant, Inventory Assistant (bez možnosti dálkového ovládání)
 • Total No Frost – beznámrazová technologie chlazení v chladničce i mrazáku
 • Dotykový displej uvnitř chladničky
 • Elektronický termostat
 • Funkce Rychlé chlazení (na displeji)
 • Antibakteriální ošetření těsnění dvířek
 • Automatické odmrazování chladničky i mrazáku
 • LED osvětlení na stropě chladničky
 • Výměnný závěs dveří
 • 2 nastavitelné nožičky

Vnitřní výbava

 • 3 + 1 skleněné police
 • 5 přihrádek ve dveřích chladničky
 • 1× zásuvka na zeleninu
 • 3 plastové zásuvky v mrazáku

Technické parametry

Energetická třída F
Spotřeba el. energie 319 kWh/rok
Celkový užitný objem 341 l
Objem lednice 222 l
Objem mrazáku 119 l
Hlučnost 39 dB
Třída mrazení ****
Výška 185 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 65,8 cm

Video

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.