Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Chytré meteostanice

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SENCOR SWS 9898 Garni Meteostanice 3015 Arcus
SENCOR SWS 9898

Profesionální Wi-Fi meteostanice s bezdrátovým snímačem, který sleduje rychlost a směr větru, dešťové srážky, teplotu a vlhkost. Součástí produktu značky Sencor je barevný LCD displej o velikosti 5,4" s nastavitelnou úrovní jasu, který zobrazuje široké spektrum informací získaných ze snímače nebo online (podpora platforem Weather Underground a WeatherCloud).

můžete mít ZÍTRA

MALL
Garni Meteostanice 925T Garni Meteostanice 3015 Arcus
Garni Meteostanice 925T

Chytrá meteostanice Garni 925T s integrovaným bezdrátovým čidlem 7-v-1 shromažďuje přesné a podobné informace o počasí. Měří vnější teplotu s relativní vlhkostí, rychlost a směr větru a dešťové srážky. Zobrazuje UV index a intenzitu slunečního záření. Prostřednictvím chytrého telefonu je kompatibilní s platformou Tuya.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Garni Meteostanice 3015 Arcus Garni Meteostanice 3015 Arcus
Garni Meteostanice 3015 Arcus

Poloprofesionální meteostanice Garni 3015 Arcus s připojením k WiFi, integrovaným bezdrátovým čidlem 7-v-1 se solárním panelem a vestavěným ventilátorem. Snadno čitelný TFT HD displej s regulací jasu, který je lokalizován do češtiny. Měří teplotu a relativní vlhkost, rychlost a směr větru, dešťové srážky, barometrický tlak, UV index a intenzitu slunečního záření a další.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Netatmo přídavný indoor modul Netatmo přídavný indoor modul
Netatmo přídavný indoor modul

Přídavný interiérový modul pro meteostanici Netatmo, měří koncentrace CO2, vlhkost a teplotu v místnosti kde je instalován, bezdrátová komunikace mezi základovou stanicí a modulem, napájení AAA bateriemi.

můžete mít 29.3.

ThermoPro TP90 Netatmo přídavný indoor modul
ThermoPro TP90

Meteostanice Thermopro TP90 s velkým LCD displejem a WiFi připojením měří teplotu a vlhkost. V aplikaci zobrazuje naměřená minima a maxima, grafy vývoje a trendy. Podporuje připojení k Amazon Alexa.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Garni 1025 Arcus Netatmo přídavný indoor modul
Garni 1025 Arcus

Wi-Fi meteorologická staniceodel GARNI 1025 Arcus s integrovaným bezdrátovým čidlem 7-v-1, která je vybavena mnoha funkcemi shromažďuje přesné a podrobné údaje o počasí. Integrované bezdrátové čidlo pracuje na frekvenci 868 MHz a měří vnější teplotu a relativní vlhkost, rychlost a směr větru, dešťové srážky, barometrický tlak, UV index a intenzitu slunečního záření. Výrobek používá vysoce přesná švýcarská čidla SENSIRION a umožňuje kalibraci některých meteorologických veličin.Už nikdy se nemusíte spoléhat na předpovědi v televizi nebo v novinách.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Netatmo Urban Weather Station Retoo Digitální teploměr vlhkoměr meteostanice hodiny
Netatmo Urban Weather Station

Osobní interiérová a exteriérová meteorologická stanice umožňuje uživateli monitorovat kvalitu životního prostředí. Stanice sbírá data z prostředí a posílá je přes wi-fi do aplikace Netatmo, která je k dispozici zdarma. Data tak můžete sledovat přes svůj mobilní telefon, či iPad. Součástí aplikace je také předpověď počasí na následujících 7 dnů a v případě větších měst i informace o znečištění prostředí.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Retoo Digitální teploměr vlhkoměr meteostanice hodiny Retoo Digitální teploměr vlhkoměr meteostanice hodiny
Retoo Digitální teploměr vlhkoměr meteostanice hodiny

Pohodlné zařízení pro každodenní monitorování pokojové teploty. Má také doplňkové funkce budíku . Výrobek je vybaven snadno čitelným LCD displejem . Vyrobeno z bílého plastu, hodí se do interiérů s vybavením různých barev.

můžete mít 31.3. - 3.4.

Emos Wifi bezdrátová meteostanice E0389 Retoo Digitální teploměr vlhkoměr meteostanice hodiny
Emos Wifi bezdrátová meteostanice E0389

hodiny: řízené wifi • LED podsvícení displeje • možnost pověšení na zeď • elektronické plošné podsvícení • trvalé podsvícení • barevný displej (black mask) podsvícený • 12/24 formát času • datum • kalendář • budík • venkovní teplota: na základě dat ze serveru • min. a max. teplota • předpověď počasí

můžete mít 30.3.

TFA 31.4007.02 Weatherhub TFA 35.8000.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW METEO
TFA 31.4007.02 Weatherhub

Inteligentní zařízení pro bezdrátovou kontrolu klimatických podmínek Weatherhub od značky TFA najde své využití u vás doma či kdekoliv jinde podle vašich potřeb. Systém Weatherhub zvládne přijímat data až z 50 bezdrátových čidel, která přenáší do přehledné a bezplatné mobilní aplikace. Aktuální stav můžete mít tedy stále pod kontrolou, ať už jste kdekoliv.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Garni 975 TFA 35.8000.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW METEO
Garni 975

Profesionální meteorologická stanice s čitelným LCD displejem zobrazuje teplotu vnitřní i vnější a relativní vlhkost. Rozpoznává 16 různých směrů větru. Vnitřní paměť si ukládá všechna důležitá data. Garni 975 lze propojit s mobilní aplikací Weathercloud, kam je možné přenést naměřená data.

můžete mít ZÍTRA

MALL
TFA 35.8000.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW METEO TFA 35.8000.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW METEO
TFA 35.8000.01 - Bezdrátová WiFi meteostanice VIEW METEO

Bezdrátová meteorologická stanice TFA 35.8000.01 VIEW METEO ukazuje venkovní teplotu a vlhkost, vnitřní treplotu a vlhkost, symbolovou předpověď počasí, maximální a minimální naměřené hodnoty, hodiny a celý název dne v týdnu. Lze ji využívat s připojením k WiFi či bez. Pro nejpřesnější měření lze připojit až 50 čidel po propojení s bezplatnou aplikací.

můžete mít ZÍTRA

MALL

Nejčastěji kladené otázky při výběru chytré meteostanice

1️⃣ Co umí chytrá meteostanice?

Chytré meteostanice mají řadu užitečných funkcí – měří a vyhodnocují vnější i vnitřní teplotu a vlhkost vzduchu, směr větru, množství srážek, hodnotu tlaku i množství oxidu uhličitého v okolí, rosný bod, monitorují fáze měsíce, dobu východu i západu slunce apod. – z těchto naměřených údajů jsou poté schopny tvořit dlouhodobé grafy a statistiky.

2️⃣ Jaký je rozdíl mezi meteostanicí a chytrou meteostanicí?

Chytré meteostanice se od těch klasických liší schopností připojení skrze Wi-Fi nebo Bluetooth k dalším zařízením (např. chytrému telefonu, tabletu nebo notebooku), na kterých si můžete informace pohodlně zobrazit. Navíc lze dle chytré meteostanice řídit systémy vytápění či zavlažování.

3️⃣ Kam umístit čidlo meteostanice?

Čidlo meteostanice byste měli umístit ideálně 1,3 až 2 metry nad úroveň terénu. V okolí čidla by se neměly nacházet žádné překážky, které by mohly ovlivnit měření (například, stromy, keře a další objekty). Neumisťujte čidla do blízkosti větracích otvorů, ani na střechy domů, které absorbují velké množství tepla. Ideálním místem pro instalaci čidla je prostor bez extrémních výkyvů teplot (nevhodný je stín, či přímé slunce).