Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11058356

Prime3 Čistička vzduchu Prime3 SAP81

Prime3 Čistička vzduchu Prime3 SAP81

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bohatě vybavená, všestranná, výkonná a kvalitní čistička vzduchu s kompletní řadou důležitých funkcí. Pro místnost do velikosti až 50 m².Prime3 SAP81 se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, jenž pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
6 990 Kč
Prodává jvb
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
6 990 Kč
Levněji s novou kartou za

25.5.2022 - 26.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Bohatě vybavená, všestranná, výkonná a kvalitní čistička vzduchu s kompletní řadou důležitých funkcí. Pro místnost do velikosti až 50 m².

Prime3 SAP81 se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, jenž pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Přístroj disponuje sedminásobným filtračním systémem a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro místnosti do 50 m2.

Největší předností čističky vzduchu je její automatický režim, který díky zabudovanému senzoru kvality ovzduší automaticky upravuje rychlost ventilátoru. SAP81 převyšuje konkurenční přístroje na trhu také množstvím dalších provozních funkcí jako jsou např. noční režim, časovač, dětský zámek, UV lampa či ionizátor.

Přístroj je vybaven ultratichým motorem a velmi přesným senzorem pevných částic detekující částice do velikosti 2,5 μm. Velmi užitečným pomocníkem je též kontrolní systém pro včasnou výměnu filtrů.

Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven barevným LED displejem. Přístroj se ovládá pomocí dotykového displeje nebo přiloženým dálkovým ovládáním.

Součástí základního balení jsou již všechny filtry potřebné pro uvedení přístroje do provozu a samozřejmě český návod k použití.

Pozn.: ve starší verzi manuálu chybí informace ohledně postupu resetování kontrolky výměny filtru. K tomu poslouží stisknutí a podržení tlačítka Dětského zámku na displeji čističky.

Proces čištění vzduchu probíhá následovně

 • 1. Předfiltr: je vyroben z hliníkové mřížky a brání největším nečistotám ve vstupu do filtračního sysétmu přístroje. Chrání další filtry a prodlužuje jejich životnost. Je schopný zachytávat větší nečistoty jako jsou chlupy, vlasy, pyly atd. Není nutné jej pravidelně měnit, je omyvatelný.
 • 2. Katalytický filtr: rozkládá čpavek, benzen a jiné nebezpečné látky nacházející se v ovzduší. Ty se mohou uvolňovat např. z nových koberců, nábytku atd.
 • 3. Formaldehydový filtr: v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti.
 • 4. Antibakteriální filtr: je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie. Filtr likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Taktéž zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy.
 • 5. HEPA filtr: má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,3 mikronů s účinností až 99,9%, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.
 • 6. UV lampa: vzduch je hlavní médium pro šíření chřipky a dalších respiračních onemocnění, a proto jeho čištění pomáhá k její prevenci. Ultrafialové záření na vlnové délce 365 mm likviduje mikroorganismy (viry) obsažené ve vzduchu.
 • 7. Ionizátor: generátor záporných iontů vytváří velké množství iontů se záporným nábojem a díky tomu zůstává vzduch vždy čerstvý. Tato funkce je volitelná (je možné ji zapnout či vypnout) a pomáhá též při čištění vzduchu.

7stupňový filtrační systém
Sedm stupňů filtrace zajišťuje komplexní vyčištění vzduchu od všech druhů nečistot – od prachu, přes plísně až po pyl nebo srst.

 • účinnost čištění vzduchu pevných částic od PM2.5 až 99,95%
 • účinnost čištění vzduchu od bakterií a virů až 99,99%
 • účinnost čištění vzduchu od formaldehydu až 99%

Vzduchový výkon 350 m3/h
Velký vzduchový výkon ocení zejména ti, kteří bojuje s alergeny. Díky němu totiž čistička zajistí kompletní výměnu vzduchu několikrát za hodinu.

Plně automatický režim
Inteligentní auto mód v kombinaci s čidlem kvality ovzduší samostatně reguluje výkon čističky tak, aby byl vzduch v místnosti co nejrychleji opět čistý.

Skvělá provozní výbava
Indikace výměny filtrů, noční režim, časovač, dětský zámek, tři úrovně manuálního nastavení výkonu – to všechno má tato výjimečná čistička k dispozici.

Dotykový panel a dálkový ovladač
Prime3 SAP81 nabízí také komfortní způsob ovládání – záleží jen na vás, zda využijete špičkový dotykový panel nebo přiložený dálkový ovladač.

Bezpečnost především
38 bezpečnostních lamel zabraňuje vniknutí cizích předmětů a hlavně nenechavých dětských rukou.

 

Technické parametry:

 • Příkon: 30 – 80 W
 • Vzduchový výkon: až 350 m3 / h
 • Hlučnost: 25–50 dB
 • Hmotnost: 8 kg
 • Rozměry: 370 × 195 × 650 mm
 • Doporučený rozměr místnosti: 50 m2
 • Barva: bílá