Kodak Astro zoom AZ527

Kodak Astro zoom AZ527

Digitální ultrazoom s 52× přiblížením a optickou stabilizací pro pohodlnější a jistější focení. S příjemně tvarovaným tělem, intuitivním ovládáním a přehledným 3" displejem se stane oblíbeným vybavením nejen pro nadšence. Wi-Fi pro snadné ovládání pomocí aplikace ve smartphonu. Celý popis
Od prodejce MALL
7 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
7 890 Kč

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1044262

Popis

ZCELA JINÝ ULTRAZOOM

S výkonným digitálním ultrazoomem Kodak AZ527 s 52× optickým přiblížením, WiFi konektivitou, dálkovým ovládáním z vašeho telefonu a množstvím kreativních funkcí vše pouze začíná. Možnosti nastavení a celková jednoduchost ovládání z něj dělají jeden z nejžádanějších fotoaparátů Kodak z řady Astro Zoom. Objevujte nový svět možností a uměleckých ztvárnění již dnes.
Kodak fz257 Kodak fz257
  • 52× násobný optický zoom
  • Rozsah přiblížení 24–1248 mm (ekv. formátu FX)
  • Kvalitní 20MPix snímač BSI CMOS
  • Záznam plynulého 1080p videa
  • Sekvenční snímání 6 sn/s
  • České menu
  • Optická stabilizace obrazu (OIS)
  • Detailní 3" LCD displej
  • 3" LCD displej s vysokým rozlišením
  • Dálkové ovládání skrze aplikaci iOS / Android

ODSTUP I DETAILY S 52X OPTICKÝM ZOOMEM

Chcete-li se dostat blízko k fotografovanému předmětu a přesto si zachovat odstup nebo jen chcete zaznamenat ty nejmenší detaily na velkou dálku, není nic snazšího než využít bezkonkurenčního 52× optického zoomu fotoaparátu Kodak AZ527. Stačí jen otočit páčkou a celý svět kolem vás je doslova na dosah ruky. Vzdálenost už nehraje roli, s takovým přiblížením dohlédnete doslova všude. Díky optické stabilizaci obrazu lze navíc stále pohodlně fotit z ruky bez stativu i při maximálním přiblížení.

SNADNÁ KONEKTIVITA S WiFi

Proč ztrácet čas s kabelem, když to jde i bez něj. Fotoaparát Kodak AZ527 můžete jednoduše bezdrátově propojit s vaším smartphonem a ihned sdílet vaše nejlepší snímky s přáteli nebo rodinou kdekoli zrovna jste. Nemusíte tak každý snímek stahovat na váš počítač. Udělali jsme pro vás život jednodušší.
APLIKACE PIXPRO REMOTE VIEWER APLIKACE PIXPRO REMOTE VIEWER

APLIKACE PIXPRO REMOTE VIEWER

S fotoaparátem Kodak AZ527 už není žádný důvod, proč zůstávat při společných fotkách nebo při focení na dlouhou expozici za objektivem, když je tolik možností před ním. Prostřednictvím aplikace můžete fotoaparát nejen ovládat, ale rovnou na něm prohlížet, upravovat a sdílet vaše nejlepší fotky s přáteli.

Stáhnout aplikaci pro iPhone na Apple App Store Stáhnout aplikaci pro Android na Google Play
APLIKACE PIXPRO REMOTE VIEWER

VŠECHNO DO DETAILU NA 20MPix SNÍMAČ

20MPix je dostatečně velké rozlišení k vytvoření ostré, jasné a detailně prokreslené fotografie za všech okolností. Stačí ještě zmínit špičkový snímač CMOS, a dostáváme se na vrchol technické dokonalosti. Spolu s možností průběžného pořizování snímků, vylepšené funkce HDR a řady dalších funkcí vás zachycené fotografie posunou na vyšší úroveň kvality.

SEKVENČNÍMU SNÍMÁNÍ NEUNIKNE SEBEMENŠÍ DETAIL

Se sekvenčním snímáním 6 snímků za sekundu vám neunikne jediný okamžik děje. Kodak AZ527 to vše zvládne bez problémů i při seberychlejších a sebenáročnějších scénách. Pokud se rozhodnete zaznamenat scénu v časovém průběhu, zajisté uvítáte funkci časosběrného snímání po 30s/1min/5min/10min.

REŽIM NOČNÍ SCÉNY A ČESKÉ MENU

Neřešte nastavení fotoaparátu za špatných světelných podmínek. Jednoduše přepněte na režim noční scény a soustřeďte se pouze na to, co chcete zaznamenat. Inteligentní režim automaticky upraví expozici, rychlost závěrky a vyvážení bílé za vás, takže nemusíte nad ničím přemýšlet. Jen namiřte, zaostřete a foťte. Navíc s českou lokalizací menu ve fotoaparátu si s nastavením poradí opravdu každý. Jen namiřte, zaostřete a foťte.

S 360° PANORAMATICKÝM REŽIMEM SE VÁM ZATOČÍ HLAVA

Úchvatná vyhlídka někdy potřebuje víc prostoru, než co dovolí objektiv fotoaparátu. Přepněte do režimu Panorama a zachyťte i ten nejširší výhled se všemi detaily do jedné fotografie. Neomezujte se v rozhledu, protože do jedné fotografie zachytíte scenérii kolem sebe až do úhlu 360°.

PRÉMIOVÁ ZÁRUKA PRODUKTŮ KODAK

Součástí záruky poskytované na produkty Kodak je nadstandardní služba bezplatného vyzvednutí produktu a po odstranění závady jeho opětovné doručení do vašich rukou. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře od vás kurýr převezme nefunkční produkt a doručí ho zpět opravený. Nemusíte tak ztrácet čas s cestou k nejbližšímu prodejci nebo na poštu.

Technické parametry Kodak ASTRO ZOOM AZ527

Obrazový senzor Typ: 1/2.3" BSI CMOS
Efektivní počet pixelů: 20.68MPix
Celkový počet pixelů: 21.14MPix
Objektiv Ohnisková vzdálenost:
4,3 mm (širokoúhlý) – 223.6 mm (Tele)
35 mm ekvivalent:
24 mm (širokoúhlý) – 1248 mm (Tele)
Světelnost:
 F2.8