Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 782360

Sony CyberShot DSC-HX90 Black (DSCHX90B.CE3)

Sony CyberShot DSC-HX90 Black (DSCHX90B.CE3)

4x

hodnoceno

90 %

spokojenost
Kompaktní fotoaparát s 30× optickým zoomem 24–720 mm v objektivu ZEISS Vario-Sonnar T, snímač CMOS EXMOR R s rozlišením 18,2 Mpix, Wi-Fi pro rychlé sdílení či dálkové ovládání smartphonem. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 2 509 Kč 12 999 Kč
10 490 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 2 509 Kč 12 999 Kč
10 490 Kč

Popis

Kompaktní fotoaparát s 30× optickým zoomem 24–720 mm v objektivu ZEISS Vario-Sonnar T, snímač CMOS EXMOR R s rozlišením 18,2 Mpix, Wi-Fi pro rychlé sdílení či dálkové ovládání smartphonem.

Miřte výše – zlepšete svůj výhled

Lepší pohled na vše, na co míříte, vám přináší nejmenší digitální fotoaparát na světě s objektivem s 30× optickým zoomem vyvinutým společností Sony společně s legendární značkou Zeiss, zřetelným výsuvným hledáčkem OLED Tru-Finder a dalšímu funkcemi rozšiřujícími plnohodnotné možnosti snímání. Nový model Sony CyberShot DSC-HX90 Black (DSCHX90B.CE3) je hvězdný v každém ohledu.

Prvky komplexní kvality obrazu

Spolupráce snímače obrazu CMOS s vyšší výkonností, obrazového procesoru rychlého jako blesk a legendárního objektivu přináší nejnovější optický a technologický pokrok v neuvěřitelně kompaktní formě.

Jděte dál, blíž a do větší šířky

Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar T30× optickým zoomem je dalším pokračovatelem v tradici vysoce přesné optiky pro pořizování zřetelných, ostrých, nezkreslených snímků v rozsahu 24–720mm

Pevnější úchop vám dává lepší kontrolu

Vylepšete provoz: přiřaďte manuální ostření, krokový zoom nebo jinou funkci ovládacímu kroužku. Odolný grip vám navíc pohodlně padne do ruky a zajistí tak optimální stabilitu.

Získejte ten nejlepší pohled – Hledáček OLED Tru-Finder

Tento vysoce kontrastní zasouvatelný hledáček OLED Tru-Finder je mnohem jasnější než běžné elektronické hledáčky a je dokonalý díky své všestranné přenosnosti, bezpečnosti a praktičnosti.

Mimořádně rychlé a přesné inteligentní automatické ostření

Zdokonalený algoritmus detekce prostorových obrazů zajišťuje optimální a přesné řízení pohonu objektivu, aby se ještě více urychlilo automatické ostření, díky čemuž snadno zachytíte více pomíjivých okamžiků.

Zapojte ten správný styl snímání

Získejte více možností výběru pro to správné zachycení vašeho filmu podle situace a toho, jak jej chcete předvést. Ať už chcete rychle sdílet akční záznam nebo film uložit ve vyšším rozlišení pro pozdější pečlivé úpravy, můžete snímat ve svém vlastním stylu, který se hodí k danému účelu. Jednoduše proveďte nastavení formátu, režimu, expozice a dalších možností a začněte snímat tak, jak sami chcete.

Možnosti za hranicí konvenčnosti

Ukažte světu, o kolik dál ještě dokážete zajít, dokonce i po pořízení snímku. Retušujte fotografie, bezdrátově sdílejte pořízené záznamy, sledujte svou cestu na mapě a užijte si více neotřelé zábavy, než jste se svým fotoaparátem zažili kdykoli předtím.

Snadné přímé spojení doručí vaše snímky

Využijte vestavěné technologie NFC/Wi-Fi k zasílání fotografií a filmů z fotoaparátu na další mobilní zařízení. Pro připojení stačí jednou přiložit mobilní zařízení k fotoaparátu.

Obsah balení:

  • Dobíjecí baterie NP-BX1
  • Napájecí adaptér AC-UB10C/UB10D
  • Kabel Micro USB
  • Poutko na zápěstí
  • Příručka s pokyny