Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 742866

Nikon Coolpix L340

Nikon Coolpix L340

Fotoaparát COOLPIX L340 nabízí 20Mpix snímač, 28× zoom od 22,5 mm, 3" LCD a optickou stabilizaci obrazu. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 1 000 Kč 5 990 Kč
4 990 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 1 000 Kč 5 990 Kč
4 990 Kč

Popis

Hledáte fotoaparát klasického stylu, který vám nabídne ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv při kompaktních rozměrech? COOLPIX L34020 miliony pixelů vás přenese do středu každé akce pomocí objektivu s 28násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále rozšířit až na 56násobný, a nabízí ještě mnohem více.

Výkonná redukce vibrací uchovává stabilní obraz pro brilantní snímky a plynulé HD videosekvence a snadno uchopitelný grip dále minimalizuje chvění fotoaparátu. Automatická volba motivových programů usnadňuje ovládání fotoaparátu optimalizací všech nastavení, takže se můžete plně soustředit na tvorbu kompozice snímků prostřednictvím velkého 7,5cm/ monitoru LCD s 460 000 pixely.

S fotoaparátem COOLPIX L340 můžete bez námahy zaznamenávat svůj život na vysoce kvalitních snímcích.

Objektiv NIKKOR s 28× optickým zoomem

S pomocí 28násobného optického zoomu – který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále rozšířit až na 56násobný – vždy zachytíte zajímavé výrazy ve tvářích osob i vzdálené akce a máte k dispozici ohniskové vzdálenosti 22,5–630 mm.

Snadné ovládání

Komfortní grip a jednoduše rozmístěné ovládací prvky zaručují přirozenou a intuitivní práci s fotoaparátem. Na záznam videosekvencí lze ze statických snímků přepnout stisknutím samostatného tlačítka.

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů

Citlivý obrazový snímač produkuje snímky s ostrými a brilantními detaily, které jsou ideální pro zvětšování a tisk ve velikosti plakátů a které budete rádi sdílet s ostatními.

Velký rozsah ohniskových vzdáleností

Se zoomem poskytujícím ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv budete vždy v blízkosti každé akce bez ohledu na to, jestli budete fotografovat rodinnou zábavu nebo zajímavé události či oslavy.

Výkonná redukce vibrací (VR)

Optická redukce vibrací potlačuje účinky chvění fotoaparátu a snadno uchopitelný grip posiluje stabilní držení fotoaparátu ve všech situacích. Vaše snímky proto budou vždy ostré a videosekvence plynulé, s minimem rozmazání.

HD videosekvence

Nemusíte pořizovat jen statické snímky – zaznamenejte také videosekvence chvil strávených s přáteli! Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje snadno přepínat mezi pořizováním statických snímků a záznamem HD videosekvencí (720p).

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu za vás přesně lokalizuje fotografovaný objekt a provede jeho automatické zaostření. Máte tak za všech okolností záruku ostrých a brilantních snímků.

Automatická volba motivových programů: Při použití této možnosti za vás fotoaparát provede všechnu práci. Automaticky vyhodnotí fotografovaný objekt a snímací situaci a následně provede optimalizaci potřebných nastavení pro dosažení nejlepších možných výsledků.

7,5cm/3˝ monitor LCD s 460 000 pixely: Velký monitor s brilantním obrazem je vybaven antireflexní vrstvou pro vynikající viditelnost obrazu při tvorbě kompozice snímků a přehrávání za všech okolností.

Tužkové baterie AA: Fotoaparát je napájen pomocí tužkových baterií AA, které jsou snadno dostupné všude na světě. Díky tomu nebudete mít bez ohledu na místo vaší dovolené nikdy starosti s nedostupností zdroje energie pro fotoaparát.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online.

Obsah balení:

  • fotoaparát
  • 4 alkalické AA baterie
  • kabel USB
  • popruh
  • krytka objektivu