Široká nabídka produktů z kategorie Fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
ZEP Fotoalbum Epoca modré velké
1x

ZEP Fotoalbum Epoca modré velké

379 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Klasické šité fotoalbum formátu 29×31 cm s modrým hřbetem a lístkovým vzorem. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je vložen jemný papír pro lepší ochranu nalepených fotografií. Desky s potiskem jsou matně laminované.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré černé listy
1x

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré černé listy

720 Kč
Doprava zdarma

Modrá je dobrá a ještě lepší je na foto-albech Bella Vista. Modré provedení pro námořníky nebo vaše fotky z dovolené na pláži. Desky fotoalba mají lněný potah a na přední streně najdete okénko 9,5×9,5 cm pro vložení libovolného obrázku.

Tradag Fotoalbum Combi modrá
1x

Tradag Fotoalbum Combi modrá

269 Kč

Speciální combi foto-album modré umožňuje kombinovat různé formáty fotografií. Obsahuje 36 stran. Na jednu stranu můžete zasunout šest fotografií 10×15 nebo tři fotografie 10×25 nebo tyto formáty kombinovat mezi sebou.

Tradag Fotoalbum Color růžové
1x

Tradag Fotoalbum Color růžové

399 Kč

Foto-album Color růžové je trendy album potažené plátnem růžové barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag WILDFLOWERS ALBUM O100 10x15
1x

Tradag WILDFLOWERS ALBUM O100 10x15

79 Kč

Jednoduché a praktické květinové zasouvací foto album typu kniha na 100 fotografií 10×15. Plastový vnitřek (PP), kvalitní tvrdé desky. Na každé straně jsou jedna fotografie. Rozměr alba je 12,5×16,5 cm. Na povrchu je leskle laminovaný tištěný design na papírovém podkladu (ART PRINT).

Partner: TRADAG
ZEP Fotoalbum klasické Valentine
1x

ZEP Fotoalbum klasické Valentine

310 Kč

Klasické fotoalbum Valentina´můžete použít na fotografie ze svatebního dne nebo pro vaše romantické fotky. Album je uloženo v přepravní krabici s průhledným víkem. Obsahuje 60 stran (30listů) k nalepování fotek a titulní stránka je ilustrovaná.

Tradag Klasické fotoalbum Šatičky
1x

Tradag Klasické fotoalbum Šatičky

449 Kč

Šatičky – klasické foto-album k vlepování fotografií s miminkovským motivem. Na přední straně okénko pro vaši fotografii. Obsahuje 100 stran (50listů) o rozměru 28×31 cm. Mezi listy, které jsou spojeny šitou vazbou je jemný papír pro lepší ochranu vlepených fotek.

Tradag Fotoalbum Motýl 9x13
1x

Tradag Fotoalbum Motýl 9x13

10 Kč

Motýl je foto-album typu sešitek na 24 fotografií 9×13. Vyměnitelná je i čelní a zadní strana sešitku. Více informací o tom jak funguje toto album najdete ve článku Zasunovací fotoalbum.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Fotoalba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Fotoalba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Fotoalba akce.