Fotorůžky a fotopodlepky

Široká nabídka produktů z kategorie Fotorůžky a fotopodlepky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Fotorůžky a fotopodlepky nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Walther Fotopodlepky 1000 kusů Walther
6x

Walther Fotopodlepky 1000 kusů Walther

160 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

Walther Fotoalbum Cosenza klasické

Walther Fotoalbum Cosenza klasické

649 Kč

Fotoalbum Cosenza je kvalitní klasické album na fotky. Pro vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther. Fotorůžky, podlepky, lepidlo nebo lepící pásku hledejte v kategorii Příslušenství.

Goldbuch FOTORUŽKY 2x500
4x

Goldbuch FOTORUŽKY 2x500

180 Kč

Samo-lepící průhledné fotorůžky vhodné k vlepování fotografií do klasických alb. Růžky jsou na proužku, který se vytahuje z krabičky podle potřeby. Fotografie jsou z růžků vysouvatelné. Balení obsahuje 1.000 ks foto růžků.

Partner: TRADAG
Walther Fotorůžky 1000 ks Walther
23x

Walther Fotorůžky 1000 ks Walther

199 Kč

Samolepicí průhledné růžky Walther, vhodné pro vlepování fotografií do klasických foto alb. Růžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks růžků a postačí vám tedy na 250ks fotografií.

Tradag Fotorůžky 1000 ks černé
10x

Tradag Fotorůžky 1000 ks černé

199 Kč

Samolepicí transparentní růžky určené pro vlepování fotografií do klasických foto alb černými nebo tmavými listy. Růžky jsou na kartičce z které si je pohodlně sloupnete. Toto výhodné balení obsahuje celkem 1020 ks růžků vyrobených z vysoce kvalitního PP.

Scrapbook set pro holčičku

Scrapbook set pro holčičku

446 Kč
399 Kč

Připravte vzpomínkovou knihu s fotografiemi pro Vaši holčičku. Scrapbookové album 30 x30 cm v sadě se samolepkami, dvěma brushovými štětci ve zlaté a stříbrné barvě a fotorůžky.

DP Craft Svatební album scrapbook set

DP Craft Svatební album scrapbook set

575 Kč
545 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Scrapbookový set pro svatební deník, nebo svatební album. Udělejte si krásnou vzpomínkovou knihu. Set obsahuje album, fotorůžky, popisovače ve zlaté a stříbrné barvě, elegantní samolepící krajku a washi pásku se svatebními motivy.

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks
3x

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks

180 Kč

Samolepicí zepředu průhledné papírové růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Fotorůžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 2×500 ks růžků. Při použití 4 ks na jednu fotografii nalepíte s tímto balením 250 fotografií.

Scrapbook set pro chlapečka
2x

Scrapbook set pro chlapečka

446 Kč
399 Kč

Připravte vzpomínkovou knihu s fotografiemi pro Vašeho chlapečka. Scrapbookové album 30 x30 cm v sadě se samolepkami, dvěma brushovými štětci ve zlaté a stříbrné barvě a fotorůžky.

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré
2x

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré

530 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické šité foto album Baby baloon na fotky vašich dětí v modré barvě. Na přední desce je kulatý otvor pro vložení fotky vašeho děťátka. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Fotografie přilepíte fotoštítky, fotorůžky nebo speciálním lepidlem.