Goldbuch FOTOPODLEPKY 2x500 KS
160 Kč

Oboustranně samo-lepící papírové obdélníky pro vlepování fotografií do klasických alb.Samolepicí obdélníky (13×17mm) jsou na papírovém proužku, který si vytáhnete z krabičky podle potřeby.Jedno balení obsahuje 1.000 podlepiek; cenově zvýhodněné oproti běžnému 500ks balení.

Goldbuch Fotopodlepky 2x500ks
160 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických foto alb, scrapbook alb. Můžete jimi připevnit fotku na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby.

Goldbuch FOTORUŽKY 2x500
180 Kč

Samo-lepící průhledné fotorůžky vhodné k vlepování fotografií do klasických alb. Růžky jsou na proužku, který se vytahuje z krabičky podle potřeby. Fotografie jsou z růžků vysouvatelné. Balení obsahuje 1.000 ks foto růžků.

KPH Fotopodlepky 1000 kusů KPH
190 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon modré
499 Kč

Klasické šité foto album Baby baloon na fotky vašich dětí v modré barvě. Na přední desce je kulatý otvor pro vložení fotky vašeho děťátka. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Fotografie přilepíte fotoštítky, fotorůžky nebo speciálním lepidlem.

Walther Fotoalbum Cosenza klasické
649 Kč

Fotoalbum Cosenza je kvalitní klasické album na fotky. Pro vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther. Fotorůžky, podlepky, lepidlo nebo lepící pásku hledejte v kategorii Příslušenství.