Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10844353

Elsea Generátor ozónu OZONO3 10g/h

Elsea Generátor ozónu OZONO3 10g/h

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výkonný generátor ozónu v nerezovém provedení s časovačem pro snadnou manipulaci Celý popis
25 410 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
25 410 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Ošetření vzduchu ozónem umožňuje odstranění nežádoucích mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry, plísně, spory a kvasinky, tím, že napadá jejich molekulární strukturu a způsobí smrt (bakterie) nebo inaktivaci (virus). Účinek je založen na oxidačních vlastnostech ozonu, zemního plynu složeného ze tří molekul kyslíku přítomných ve stratosféře. Díky tomu všemu jsou výsledky účinné i při odpuzování napadajících zvířat a malých hlodavců a při odstraňování zápachů.  

LIKVIDUJE BAKTERIE, NEUTRALIZUJE VIRY

Ozon díky svým vlastnostem dezinfikuje, okysličuje a regeneruje vzduch, který dýcháme, a dezinfikuje vodu, kterou používáme. Odstraňuje více než 99,00% bakterií, plísní, hub, kvasinek, pylu a roztočů a inaktivuje virus. Je to silný podporovatel v boji proti alergiím, astmatu a infekcím, protože ničí mikrobiální náboj přítomný ve vzduchu a na površích.

ODSTRANÍ ZÁPACH

Čistí vzduch odstraňováním nepříjemných pachů kouření, vaření, potu, rozkladu, plísní, moči a zvířecí srsti. Molekuly ozonu se neomezují pouze na jejich zakrytí, ale útočí a zcela neutralizují genové vlastnosti částic, které způsobují zápach, a zanechávají příjemný čistý pocit deodorizované prostředí.

ODSTRAŇUJE HMYZ

Je to vynikající přírodní odpuzující prostředek proti mouchám, komárům, blechám, plošticím, švábům, mravencům, plísním a malým hlodavcům. Tito nežádoucí „hosté“, kromě toho, že jsou nepříjemní, jsou nebezpečným prostředkem přenosu nemocí jak pro lidi, tak pro zvířata. Na rozdíl od tradičních chemických prostředků působí ozon bez zdravotních rizik. Kromě toho brání proliferaci, odstraňuje bakterie a zabraňuje jejich množení.

PŘÍRODNÍ

Ozon je přírodní plyn složený ze tří molekul kyslíku (O3) vytvářejících se ve stratosféře působením UV paprsků a s elektrickými výboji blesku.

EKOLOGICKÝ

Perfektně dezinfikuje bez potřeby přísad nebo chemických čisticích prostředků, výhradně za použití své přirozené oxidační síly. Po ukončení ošetření je naše stroje převedou zpět na kyslík bez uvolnění toxických nebo chemických zbytků.

Technická specifikace:

El. připojení 220–240V 50/60Hz

Příkon 85W

Produkce ozónu 10g/h

Větrák 115m3/h

El. kabel 3m

Tělo stroje nerez

Časovač ano