Whirlpool AKR 686 IX

Whirlpool AKR 686 IX

Komínový odsavač Whirlpool AKR 686 IX. Tři stupně výkonu, osvětlení zajišťují dvě halogenové žárovky o výkonu 40 W. Odsavač je možné zapojit na odtah do komínu nebo na recilkulaci. Průměr odtahové roury je 15 cm. Odsavač má skleněný doplněk. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Od prodejce MALL
13 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
3 890 Kč
-72%

Již se neprodává

K doručení lze objednat výnos až do bytu, odbornou instalaci nového spotřebiče nebo odvoz starého spotřebiče
Odbornou instalaci vestavěných spotřebičů zajišťuje společnost Global Assistance. Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 388307

Recenze (0)

Dana R.
16.11.2017
Ověřený nákup
Úžasný produkt Výkonný tichý bezproblémový
Autor si přál zůstat v anonymitě
4.1.2017
Ověřený nákup
Výrobok plní účel, na ktorý bol kúpený, nemám pripomienok. Palo
Zbyněk G.
4.12.2016
Ověřený nákup
Výrobek splňuje moje očekávání. Kvalitní zpracování , plnohodnotný výrobek za rozumnou cenu. Hlučnost normální , podle zkušenosti se starším odsavačem chod je velmi tichý . Zatím spokojen.
Tibor P.
20.10.2016
Ověřený nákup
Používame ho už vyše roka, zatiaľ bez problémov. Nutnosť je však používanie digestora na maximum. Za tú cenu však nemôžeme očakávať väčší výkon. Plusom však je že je pomerne tichý oproti lacnejším verziám.
František P.
2.9.2016
Ověřený nákup
Kvalitní výrobek.Vzhledově působí velmi dobře.
Autor si přál zůstat v anonymitě
28.6.2016
Ověřený nákup
Vyrobok nema spetnu klapku,takze manzel ju musel zhanat,a pri namontovani nesvietia svetla..........takze spotrebic ma velmi nepotesil....
Sylvie S.
10.5.2016
Ověřený nákup
Digestoř jsem kupovala jako druhou volbu, neboť mnou zvolenou od BOSCHe měli jen poslední kus a ten byl poškozený. Má podobné parametry i design (nerez, s rovným sklem). Digestoř zatím používáme 3 měsíce. Máme ji polovestavěnou, použili jsme pouze 1 část komína, nahoře máme nízkou skříňku, která maskuje boční odvod komína ven). Je relativně tichá, dobře vypadá, odsávám na druhý nebo třetí stupeň výkonu (ten první tichý stupeň není moc poznat). Na trojku už to hučí dost, takže partner zavírá dveře, aby se od zvuku odizoloval, zase je ale za chvíli po jakémkoliv zápachu či páře. Osvětlení halogenama hezky nasvítí sporák, tak konečně vidím, co vařím. Tukový filtr lze dát do myčky (zatím jsem nezkoušela, pouze v ruce jarem.) Co vnímám jako malé negativum je, že jsou vidět otisky prstů zejména kolem tlačítek (máme od Whirlpoolu myčku v nerezu s úpravou, kde nejsou otisky vidět a fakt super na údržbu), bohužel nerez na digestoři je fakt dost citlivý. Sundat krycí fólii z nerezu byla taky výzva. Na skle je vidět každé smítko prachu, sklo v místech sání černé. Mám na něm položeny skleněné kořenky, což jsem zjistila, že je poněkud nebezpečné, protože vibracemi ze zaplé digestoře se kořenky mikro otřásají a mikro posunují směrem ke kraji a už mi jedna spadla, tak to chce průběžně hlídat nebo dát kořenky jinam či dát nějakou podložku... Tak uvidíme, jak dlouho vydrží. Jo, a ještě jsem si vzhledem k negativním ohlasům k v diskusi ohledně poškození komína dokupovala pojištění proti krádeži a rozbití na 1 rok, neboť jsem nevěděla, v jakém stavu digestoř přijde (zda nebude rozbitá) a kdy ji budeme instalovat, nakonec jsme ji montovali až 3 měsíce po zakoupení, což by už bylo na reklamaci pozdě. Trochu mi vadí, že pojistné podmínky mi přišly až po zaplacení, takže jsem se s nimi neseznámila předem. Zatím teda nebylo třeba.
Kateřina S.
18.2.2016
Ověřený nákup
Digestoř nám byla doručena bez komínu!
Jaroslava H.
28.1.2016
Ověřený nákup
Můžu hodnotit jen vzhled a cenu, zatím ji mám v krabici kuchyň nemám hotovou. cena velmi dobrá, vzhled také , doručení výrobku OK
Michaela K.
26.12.2015
Ověřený nákup
Jsme maximálně spokojeni. DOPORUČUJEME.
Autor si přál zůstat v anonymitě
4.12.2015
Ověřený nákup
Ve své životní historii jsem již měla několik myček různých značek, takže je srovnání relevantní. Oproti značkám jako Busch, nebo Zanussi je myčka o poznání hlučnější. Jinak nemám připomínky, myje i suší perfektně. Mycí programy mi bezvadně vyhovují. Mohu jedině doporučit - skvělá myčka za bezva cenu!
Dana M.
6.3.2015
Ověřený nákup
S nákupem na MALL jsem velice spokojená a není to ani můj první a ani poslední nákup.
Blanka V.
30.12.2014
Ověřený nákup
Na plný výkon trochu hlučnější, ale pracuje dobře. Osvětlení je perfektní. Digestoř přišla poškozená. Z boku naražená. Bohužel jsme si toho všimli až při instalaci.
Kolarova N.
17.4.2014
Ověřený nákup
no tak za ten měsíc se to nedá tak ještě pořádně posoudit, ale zatím dobrý, pěkně vypadá
Autor si přál zůstat v anonymitě
10.2.2014
Ověřený nákup
Nemam s produktem žádnou špatnou zkušenost. Balík dorazil rychle a v pořádku. Zatím sice není plně využíván ale doufám že jeho funkčnost bude 100%.