Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14980983

Ricoh WG-80, oranžová (03127)

Ricoh WG-80, oranžová (03127)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kompaktní outdoorový fotoaparát odolný proti vodě, prachu, chladu a otřesům. Robustní design. Disponuje obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 16 MPx. Je vybaven širokoúhlým objektivem Ricoh 28 mm s 5× optickým zoomem. Obsahuje pětiúrovňové makro osvětlení. Celý popis
9 890 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
9 890 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

30.1.2023 na výdejním místě
31.1.2023 na vaší adrese

Popis

Fotoaparát Ricoh WG-80

Robustní a odolné provedení fotoaparátu Ricoh WG-80 jej předurčuje pro využití v náročných pracovních podmínkách či pro outdoorové aktivity v přírodě. Díky vysoké odolnosti, množství funkcí a kvalitnímu osvětlení můžete s fotoaparátem pořizovat snímky klidně i pod vodou.

Fotoaparát Ricoh WG-80

Výhody Ricoh WG-80

•    Odolný vodě, prachu, chladu a otřesům

•    Rozlišení 16 MPx

•    Širokoúhlý objektiv 28 mm s 5× optickým zoomem

•    Množství přednastavených režimů

•    LED osvětlení

Parťák do nepohody

Odolné outdoorové provedení fotoaparátu Ricoh WG-80 je vhodné do těch nejdrsnějších podmínek, jaké si jen dokážete představit. Fotoaparát nabízí výjimečnou vodotěsnost a nárazuvzdornost z výšky 1,6 m. Vodotěsnost je dostačující pro 2 h nepřetržitého provozu v hloubce 14 m. Ricoh WG-80 odolá mrazu do −10 °C a tlaku do 100 kgf.

Fotoaparát Ricoh WG-80

Vysoké rozlišení a množství režimů

Fotoaparát Ricoh WG-80 je vybaven širokoúhlým objektivem a množstvím režimů, díky kterým budou vaše fotografie vypadat vždy úžasně a profesionálně. Zvolit si můžete například noční snímek, krajinu, portrét, květ, časosběrný snímek, sport, ohňostroj a mnoho dalších. Všechny pořízené fotografie lze upravit pomocí nástrojů přímo ve fotoaparátu. Technologie ultra vysokého rozlišení dodá vašim snímkům na ostrosti a detailech.

Fotoaparát Ricoh WG-80

Profesionální fotografie

Fotoaparát Ricoh WG-70 disponuje obrazovým snímačem CMOS o rozlišení 16 MPx. V kombinaci s širokoúhlým objektivem Ricoh 28 mm s 5× optickým zoomem vytváří fotografie s nízkým šumem a širokým dynamickým rozsahem, které jsou vhodné i pro tisk.

Pětiúrovňové makro osvětlení

S WG-80 nyní můžete změnit jas osvětlení během makrosnímání. Vytvořením správného nasvícení vytvoříte trojrozměrný efekt a zvýrazníte kontrast s pozadím. Objektiv je vybaven šesti LED světly po jeho obvodu, která využijete jako osvětlovací zázemí poskytující rovnoměrné a jasné světlo.

Fotoaparát Ricoh WG-80

Klíčové vlastnosti

Kompaktní outdoorový fotoaparát odolný proti vodě, prachu, chladu a otřesům. Robustní design. Disponuje obrazovým snímačem CMOS s rozlišením 16 MPx. Je vybaven širokoúhlým objektivem Ricoh 28 mm s 5× optickým zoomem. Obsahuje pětiúrovňové makro osvětlení. Fotoaparát je nárazuvzdorný z výšky až 1,6 m a vodotěsný do hloubky 14 m s IPX 8. Ricoh WG-80 je mrazuvzdorný do teploty –10 °C a odolný vůči tlaku do 100 kgf. Rozměry jsou 122,5 (Š) × 61,5 (V) × 29,5 (H) mm. Hmotnost 194 g.