GRAEF D 1000

GRAEF D 1000


Diamantový brousič řezných kotoučů Graef D 1000 je určený na broušení hladkých kotoučů, jimiž po nabroušení přeříznete list papíru bez zadrhávání a zubů. Stačí ho umístit na elektrický kráječ do držáku na potraviny a podle návodu naostřit. Celý popis

990
990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem 2 kusy
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 977490

Popis

Popis produktu

Diamantový broušič řezných kotoučů

Diamanty se kupují pro ženy a také pro jejich elektrické kráječe. Jedním takovým je i tento diamantový brusič, který brousí hladké kotouče. Po nabroušení přeřízne i list papíru bez zadrhávání zubů.

Časté otázky

Na jaké typy potravin se používají jednotlivé typy řezných kotoučů

Ozubený řezný kotouč je ideální pro většinu druhů chleba (a to i s tvrdou kůrkou), sýr, studené nářezy, zeleninu a ovoce.

Hladké jsou určené na krájení velmi tenkých plátků výše uvedených potravin, zejména na velmi tenké plátky šunky nebo carpaccia.

Můj kráječ je vybavený bezpečnostním automatickým vypínacím zařízením. Spínač na kráječi ale nefunguje.

V tomto případě je možné, že je zapnutá dětská pojistka (v dolní části, po pravé straně). Vytáhněte zamykací mechanismus ven a znovu stiskněte spínač.

Po vyčištění kráječe se nůž otáčí pomalu, téměř se zastaví. Co s tím mám dělat?

Po vyčištění namažte vazelínou všechny důležité části, zejména stírací kroužek, nůž, převodové kolečko, šrouby nože. Podrobné informace najdete v návodu k obsluze.

Co znamená držák GENIO

GENIO je držák krájených potravin vyvinutý speciálně firmou GRAEF. Nastavitelná opěrka se průběžně přizpůsobuje velikosti a váze jednotlivých krájených potravin a zajišťuje tak optimální polohu pro krájení. Dodatečné upevnění krájené potraviny, jako je tomu u jiných kráječů, tak odpadá. Držák GENIO tak v plné míře zajišťuje, že žádný tvar krájené potraviny nesklouzne nebo se neodvalí pryč. Nezáleží přitom na tom, co krájíte – i malé kousky zeleniny nebo hub tak nakrájíte naprosto perfektně.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Materiál kov
Kontinuální provoz ano
Barva

Barva

šedá